Тільки для справжніх пані!

До чого сняться жаби, сонник – жаби уві сні

До чого сняться жаби, сонник – жаби уві сні

Зміст:

Приснилися жаби? У сні це свого роду нагадування: за зовнішнім потворністю ховається внутрішня краса. Цей же персонаж вказує на нездійсненні мрії, безплідні пошуки, невзаємну любов, а також прибуток, успіх, отримання посади. Сонники точно встановлять, до чого сниться.

По соннику Міллера

Якщо приснилося, що примудрився зловити жабу, то в реальності зневажаєте власним здоров’ям, ніж засмучуєте близьких людей. Голосне квакання уві сні натякає на безрадісну поїздку.

Трапилося бачити багато жаб в зеленій траві? Знайдете вірного друга, який буде зберігати таємниці і давати гідні поради. Якщо уві сні жаби з’явилися на болоті, то сонник впевнений: друзі допоможуть впоратися з бідою.

Приснилася величезна жаба? Жінці сонник обіцяє шлюб з багатим вдівцем з купою дітей. Чоловікові образ обіцяє підозрілість і невпевненість у справах. До чого сниться, якщо довелося їсти жаб? Радість швидко пройде, а вигода виявиться менше, ніж розраховувалося.

За сонником Деніз Лінн

До чого сняться жаби? Уві сні вони виступають символом терпіння, нерухомості, концентрації. Це заклик відмовитися від активності, зосередиться і почекати сприятливий момент, щоб одним махом вирішити всі проблеми.

Приснилися жаби? Сонник асоціює їх з дощем, родючістю. За деякими даними жаби передають відродження, очищення і творення. Це символ пробудження нового життя після тривалого застою. Іноді жаби виступають знаком непослідовності, біганини від одного до іншого.

Якщо уві сні з’явились жаби, то, можливо, ви очікуєте свого принца/принцесу, повністю поринувши в мрії і не помічаючи реального світу. Одночасно жаби відображають красу, яка прихована під зовнішньою непривабливістю і навіть потворністю.

По сучасному суміщеного соннику

До чого сниться, якщо довелося ловити жаб? У сні це означає, що ви не звертаєте увагу на здоров’я, ніж серйозно бентежите близьких. Якщо жаби сиділи в траві, то сонник рекомендує покластися на хорошого друга і слідувати його радам.

Якщо жінці трапилося бачити велику жабу, то вона вийде заміж за багатого людини, але їй доведеться виховувати чужих дітей. Приснилися птахи, які сидять в болоті? Потрапите у велику біду, але впораєтеся за підтримки добрих людей.

До чого сниться, що довелося їсти жаб? Маленькі радості допоможуть скрасити звичне існування, а підозріла зв’язок принесе зовсім небагато прибутку. Чути уві сні дружне лягушачье квакання можна перед невигідною і безрадісною поїздкою.

З сучасного універсального соннику

Приснилися жаби? В душі ви мрієте стати більш помітним і значимим людиною. Для жінки образ символізує очікування принца, який зробить її щасливою, перетворить, пробудить незвичайні емоції, якості. крім того, сонник переконаний, що жаби під сні попереджають про хворобу.

До чого ще сняться жаби? Уві сні вони вказують на необхідність пристосуватися, підлаштуватися під обставини, певної людини. Зазначене земноводне часто асоціюється з умінням маскуватися, вичікувати, терпіти. Причому в цьому випадку якості спрямовані на виживання.

Трапилося бачити, як жаби ловлять мовою комах? Сонник підозрює, що ви бажаєте позбутися від чогось нав’язливого, прикрого, докучающего. Приснилося, що жаби стрибають і стрибають? Насправді необхідно різко змінити ситуацію, почати діяти негайно. Бути може, буквально зірватися з місця і поїхати. Це ж вказівка на те, що є спосіб без втрат вибратися з халепи.

Погано уві сні чути квакання жаб. Сонник вважає, що помре знайомий або навіть близька людина. Цей же сюжет натякає на недруга, який бажає вам смерті. Якщо в дійсності роздумуєте над чимось, то жаби уві сні закликають ризикнути і зробити крок у невідомість. Можливо, ви впадете в провалля, але найімовірніше, доля не дасть вам прірву. Тому вірте в свою щасливу зірку і сміливо дійте.

Жаби наснилися жінці, чоловікові

Якщо жаба з’явилася жінці, то наяву є ймовірність знайомства з гідним молодою людиною. Іноді жаби лише відображають мрії про нездійсненне. Якщо приснилася жаба, що тримає в роті стрілу, то будьте готові до біди, переживши яку ви заслужите справжнє щастя.

До чого, взагалі, сняться жаби? Чоловікам вони обіцяють успішність на діловому терені, хліборобам багатий урожай, закоханим повне порозуміння та гармонію у відносинах. Всім без винятку чоловікам і жінкам жаби обіцяють підтримку вірних друзів і заступництво впливових людей.

До чого сняться жаби в будинку, у воді

Приснилися жаби в будинку? Наяву купите щось потрібне або дізнаєтеся свіжі плітки. Одночасно жаба в будинку попереджає про візит п’яного людини або ж молодий дівиці. Якщо жінці трапилося бачити велику жабу в будинку або акваріумі, то вона вийде заміж за багатого вдівця. Але буде змушена доглядати за дітьми.

До чого сниться, що жаби стрибають у будинку? Гряде радісне сімейне подія. Якщо жаба сидить у воді, то познайомитеся з послужливим людиною, якщо на дорозі, то готуйтеся до низки невдач. Бачити багато жаб у власному будинку або на роботі можна в знак викриття, виявлення підступних, корисливих людей в близькому оточенні.

Що означає, якщо жаби квакають

До чого сниться, що жаби квакають? Найчастіше це ознака поганих чуток, пліток, обмов. Дружний жаб’ячий хор натякає на марну балаканину. Якщо уві сні випробували тривогу, почувши квакання, то й наяву проявіть обережність у всьому.

Якщо квакання видаляється уві сні, то прийде розлука. Якщо квакающие жаби стрибають прямо в руки, то отримаєте сумне або, навпаки, радісна звістка. Приснилося, як голосно квакають жаби? Наяву займете посаду помічника впливового людини. Але якщо уві сні квакала лише одна жаба, то настає період самотності.

До чого уві сні ловити, розчавити, є жаб

Приснилося, як ловили жаб? Незначне нездужання стане приводом звернутися до лікаря. Можливо, це допоможе запобігти серйозні проблеми зі здоров’ям.

До чого сниться, якщо довелося ловити чорну жабу? Майбутня розмова залишить довгий і неприємний осад. Примудрилися зловити зелену жабу? Готуйтеся до охолодження відносин.

Що значить, якщо у сні довелося відвідати дорогий ресторан і скуштувати там страву з жаб? Наяву потрапите в незнайоме суспільство і відчуєте незручність. Якщо в ночі примудрилися придушити жабу, то готуйтеся до великих наслідків незначного конфлікту.

Жаби у сні – інші розшифровки

Для максимально точного тлумачення сну необхідно розшифрувати найбільш запам’яталися деталі бачення. А також пригадати колір земноводного, основні дії і, звичайно ж, власне ставлення до побаченого.

Якщо уві сні жаби вас страшенно налякали, то насправді потрапите в історію, у ході якої відкриються таємниці, в тому числі і ваші власні. Постарайтеся тверезо оцінювати свої сили і здібності суперників.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться: випав зуб без крові, сонник – випав зуб без крові уві сні

Зміст: За нумерологическому соннику По соннику Міллера За сонником подружжя Зими За сонником від А до Я З сучасного універсального соннику За збірником сонників До чого сниться випав зуб без…

До чого сниться свиня, сонник – свиня уві сні

Зміст: За великим соннику За сонником Езопа По сучасному суміщеного соннику До чого сниться свиня велика, відгодована, худа, мертва, різати свиню Що означає уві сні свиня чистий, брудний До чого…

До чого сняться двері, сонник – двері уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником подружжя Зима По сучасному суміщеного соннику За дворянського соннику Н. Гришина До чого сняться двері, входити в неї Приснилася закрита двері Що значить: у…