Тільки для справжніх пані!

До чого сняться зелені яблука. Сонник — зелене яблуко уві сні

До чого сняться зелені яблука. Сонник - зелене яблуко уві сні

Зміст:

Яблука, не залежно від свого кольору, побачені уві сні, обіцяють гарне майбутнє спящему. Дуже важливо при тлумаченні сну визначити колір і форму яблука. Сонники пропоную вже готові значення з урахуванням деталей.

До чого сняться зелені яблука — універсальний сонник

Якщо жінці приснилося, що вона зриває з дерева зелене яблуко, наяву це буде означати швидку зустріч з чоловіком, який принесе їй масу позитивних та приємних емоцій. І відносини її з таким чоловіком будуть розвиватися так само швидко, як дозріває зелене яблуко.

Якщо ж у сні дівчина яблуко ріже зеленого кольору, то відносини з недавнім знайомим швидко зникнуть.

Їсти уві сні зелені яблука — символ неприємних відчуттів від нездійснених надій. Отримувати уві сні яблука в подарунок — ознака якнайшвидшої зустрічі з людиною, з якою плануєш завести тривалі відносини.

Отримувати яблука зеленого кольору в подарунок, означає обзавестися в якнайшвидшому часі новим колом спілкування. Падають з дерева яблука уві сні — наяву втрата близьких людей. А от бачити у сні гниле зелене яблуко може служити сигналом загрози. Пити сік із зелених яблук значить наяву зустрітися з невиліковною хворобою.

До чого сниться зелене яблуко — сонник Міллера

По соннику Міллера бачити уві сні яблука дуже хороший знак. Якщо спящему сниться, що він їсть гнилі яблука, то наяву це обіцяє неприємності.

Стиглі ж яблука зеленого кольору на дереві означають, що пора вже здійснювати свої надії, або закінчувати розпочате. Обдумати всі свої життєві плани і починати вже їх здійснювати.

Бачити уві сні яблука на землі, значить застерігатися небезпеки від близьких і фальшивих друзів наяву. Зіпсовані яблука обіцяють безплідні зусилля.

До чого сняться зелені яблука по соннику Ванги

За цим сонником яблуко уві сні — символ мудрості і нагороди!

Обривати зелені яблука у сні означає, що у світлі подій, що відбуваються у вас з’явиться сильне бажання осягнути суть земних явищ, поспілкуватися з людьми і розмірковувати про сенс життя.

Є уві сні яблуко значить наяву зустрітися з дорослим знаючим чоловіком, і на основі його вчення стати набагато мудріший та розумніший. Проявляйте до нього лише доброту, або ж накличеш на себе біду.

Побачити уві сні гниле яблуко — насправді отримати неправдиву інформацію. Бажано ретельно продумати свої кроки, інакше є ймовірність, що ви опинитеся в програші.

Розрізати уві сні зелене яблуко на половинки знаменує самообман, за який вам доведеться розплачуватися.

До чого сниться зелене яблуко — сонник Нострадамуса

Даний сонник пророкує людині, який уві сні бачить велике дозріле яблуко, наяву тільки позитивний хід подій. Повага з боку великої кількості людей. А ось бачити гниле яблуко означає, що справа, якою ви займаєтеся, зазнає невдачі.

Їсти уві сні зелене яблуко обіцяє наяву зустріти красиву жінку, яка змінить вашу долю назавжди.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться волохаті ноги? Сонник волосся на ногах у сні

Зміст: Сонник Міллера до чого сняться волохаті ноги Сонник Фрейда – що означають волосаті ноги у сні? Дворянський сонник — у сні побачити волохаті ноги Східний сонник — волосся на…

До чого сняться поцілунки? Сонник – поцілунок у сні

Зміст: До чого сняться поцілунки по соннику Міллера? Поцілунок у сні — сонник Ванги До чого сняться поцілунки по соннику Нострадамуса До чого сняться поцілунки по соннику Фрейда? До чого…

До чого сняться нові будинки? Сонник — новий будинок

Зміст: До чого сняться нові будинки — психологічний сонник Англійський сонник — нові будинки у сні До чого сниться новий будинок — сонник Мандрівника До чого сняться нові будинки —…