Тільки для справжніх пані!

До чого сняться яблука? Сонник — яблука великі, стиглі, гнилі, червиві

До чого сняться яблука? Сонник - яблука великі, стиглі, гнилі, червиві

Зміст:

Яблуко – чудове ласощі, ароматний і смачний плід, корисний не тільки для зубів і ясен, але і для всього організму. Але до чого сниться це корисне ласощі — яблуко? Сонники пропонують цікаві розшифровки.

До чого сняться яблука по соннику Міллера

Згідно соннику Міллера, зі сну яблука – дуже сприятливий знак: якщо вони яскраво-червоні і тісно оточені соковитими зеленими листям, то будь-які ваші починання завершаться з найкращим результатом.

Однак якщо приснилися гнилі або червиві яблука, такий сон є застереженням – настають неприємності, помилкова доброзичливість, зрада з боку тих, кого ви вважали друзями.

Яблуко уві сні — сонник Ванги

За сонником Ванги яблука трактуються як символ жіночності, а також мудрості, яка обов’язково буде винагороджена. Але не слід бути занадто самовпевненим, краще покластися на волю долі. Тільки вона в підсумку вирішує, кого, коли, чому і за що заохотити, і дає не те, чого ми хочемо, а те, в чому дійсно потребуємо.

Якщо приснилося, що ви разрезаете яблуко на частини – значить, перебуваєте в сильному омані, плата за яке виявиться висока, але, тим не менш, її доведеться внести. Можливо, це буде розрив значущих відносин з кимось із близьких друзів.

До чого сняться яблука — сонник Езопа

Згідно з цим толкователю, яблуко є ознакою спокуси, зваби на що-небудь, особливо якщо вас пригощають цими плодами – значить, спробують наяву втягнути в авантюру, здатну неабияк зіпсувати вам життя і добре ім’я.

Крім того, цей фрукт може означати покращення стану здоров’я, поповнення запасу сил і життєвої енергії. Якщо сниться яблуко лежить на блюді або тарілці – до захоплюючих пригод, неординарних подій з позитивним забарвленням.

Якщо ж ви катаете власноруч яблуко з блюдця – дізнаєтеся чий-то важливий секрет, причому ненавмисно. Якщо варите з них варення – наяву вас чекає сумна подія або подія, якій ви станете мимовільним свідком. Фрукт котиться по доріжці – до дорогим гостям з числа близьких людей.

Довелося потримати золотий плід на долоні – вас чекає визнання і поклоніння. Якщо ж обсипались яблука з дерева, і ви збираєте їх, значить, сподіваєтеся в реальності заволодіти чим-небудь, поки для вас недосяжним.

Якщо зриваєте незріле, ще зовсім зелене і тверде яблуко – наяву ви занадто поспішаєте щось отримати, і надмірно квапте події, а робити цього не слід, і всьому свій час. Все повинно дозріти – людина, якого ви щиро і можливо сумирно любите, зрештою, зрозуміє, як ви йому дороги, і буде з вами.

До чого сниться велике яблуко. Сонник — великі яблука

Величезна, стигле яблуко, згідно соннику Нострадамуса, віщує значне відкриття, важливе і дивовижне. Такий сон пророкує і велику пошану в суспільстві для того, хто його побачив.

Повна кошик великих яблук, зібраних вами – знак результативності зусиль, хоча прийде вона дуже нескоро. Також великий плід може означати несподівану радість, поліпшення здоров’я і стосунків з партнером.

Сонник — багато яблук

Велика кількість яблук, зрілих і червоних, трактується сонником Езопа як майбутні досягнення, успішне завершення розпочатого, удача. Сонник Нострадамуса пояснює такий сон як знак появи в майбутньому цілющих плодів, які зовні нагадують яблука, і здатних повертати здоров’я і молодість людям.

Безліч яблук на гілках – до позитивного результату хвилюють вас події, а також набуття великої кількості хороших друзів (сонник міс Хассе).

До чого сниться їсти яблука, купувати, зривати, рвати, красти яблука

Якщо уві сні ви їсте солодке, смачне яблуко – до щасливого шлюбу, довгого життя, повної радості. Причому неважливо, воно свіже, або ж у вареному або печеному вигляді.

Сонник Цвєткова, навпаки, вважає таку трапезу символом гніву і розчарування наяву, а сонник міс Хассе обіцяє вкрай приємні любовні хвилювання.

Сонник Ванги трактує поїдання яблук як швидке знайомство з кимось, хто старше вас, і набуття мудрості від спілкування з ним.

У тому випадку, якщо довелося поїсти нестиглих, або ж зіпсованих яблук – це поганий знак, до сварок, неприємностям, розчаруванням.

Купівля яблук означає всілякі прояви прихильності долі вам, але для досягнення успіху не слід лінуватися, а отримання в дар – значить, небайдужа і дорогою вам людина теж любить, почуття взаємні.

Зривати яблука – до веселощів, радості, фінансового прибутку. Красти – до вагітності, потомству.

Гнилі, червиві яблука

До чого сняться яблука зіпсовані, гнилі, з черв’яками? Згідно трактуванню міс Хассе, неїстівні яблука можуть означати небезпеку в реальності, а сонник Міллера трактує їх як безглузді, нерезультативні зусилля марні надії.

Також зіпсований плід може символізувати чиюсь злість і заздрість, або ж вашу власну ревнощі по відношенню до партнера. Крім того, сон про гнилому яблуці віщує біди, які можуть спровокувати втрату інтересу до життя.

До чого сняться жовті, стиглі яблука?

Стигле, наливне яблучко означає благополучну одруження, отримання грошей, закоханість, плотські бажання, а також майбутній період душевного підйому і фізичної фортеці.

Крім того, дозрілі плоди серед свіжого листя символізують звершення задуманого й здійснення бажаного. До того ж, можуть провіщати веселе проведення часу.

У більшості випадків сон про зрілому, неиспорченном яблуці означає значні трудові звершення, повну і постійну успіх у любовних справах, щасливе і довге життя.

Для жінки, у якої є діти, що таке сновидіння віщує їх благополуччя, достаток і видатні здібності. Також «яблучний» сон може означати швидке вдале заміжжя, народження дитини. Нехай же цей чудовий фрукт як символ життя і радості вам сниться, і як можна частіше!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться збирати яблука? Сонник збирати я блоки уві сні

Зміст: До чого сниться збирати яблука — сонник Міллера Сонник Цвєткова — до чого збирати яблука уві сні Збирати яблука — сонник Хассе До чого сниться збирати яблука — сонник…

До чого сняться старі будинки? Сонник — старий будинок

Зміст: До чого сниться старий будинок – тлумачення по соннику Міллера Старі будинки у сні – сонник Ванги До чого сниться старий будинок по соннику Фрейда Старий будинок – тлумачення…

До чого сниться чужий будинок? Сонник — чужий будинок або багато будинків у сні

Зміст: До чого сниться чужий будинок – сонник Міллера Чужий будинок у сні – сонник Ванги Приснився чужий будинок або будинку – езотеричний сонник До чого сниться чужий будинок по…