Тільки для справжніх пані!

До чого сняться вуха? Сонник — вухо або вуха у сні

До чого сняться вуха? Сонник - вухо або вуха у сні

Зміст:

Якщо людині сняться вуха — це попередження, він повинен бути гранично уважним при виборі співрозмовників серед малознайомих людей. Не варто з сторонніми розмовляти про своє особисте життя, адже може бути таке, що через якийсь проміжок часу це дізнаються всі. Існують інші тлумачення за іншим сонникам.

До чого сняться вуха — сонник Міллера

Бачити у своїх снах чужі вуха – повідомлення про те, що хтось недружелюбно до вас відноситься і дуже прискіпливий до різних міркувань, прагнучи зачепиться за найменший привід щоб нанести образу. Спробуйте почути і зрозуміти знаки, які вас оточують. Прагнете дізнатися правду, якщо звичайно готові до цього.

До чого сниться вухо – сонник Денис Пінн

Вухо уві сні може означати, що виникли побоювання або душевні тривоги не мають ніякого значення і можна бути спокійним за завтрашній день.

Значення сну вухо – французький сонник

Якщо чоловікові бачив уві сні вуха – чекайте благу звістку. Видно чітко виражені вуха – до швидкого звістці. Незвичайне і дуже брудне вухо – до дивним известиям.

Вуха у сні – сонник 1918 року

Якщо у своєму сні чистіть власні вуха, то наяву вам досить важко знайти спільні теми для розмови з іншими людьми. Незважаючи на те, що ви постійно звинувачуєте в цьому оточуючих, в глибині душі розумієте, що не варто так міркувати, діяти і в будь-який спосіб намагаєтеся це виправити. Слід навчитися слухати оточуючих – це обов’язкова умова для взаєморозуміння.

Якщо уві сні бачите власні вуха дуже великих розмірів – протягом деякого часу з станеться щось незвичайне і змусить переглянути свої погляди на життя. Якщо у своєму сні дівчина проколює вухо – це до того, що вона дуже велику увагу приділяє зовнішньому вигляду, забуваючи про інших достоїнствах і якостях, фарбувальних людини більше, ніж зовнішня краса.

Дівчина, якій наснився цей сон, повинна задуматися над своїми помилками і подбати про душевну красу. А якщо вуха проколює собі хлопець, то наяву він здійснить шокуючий для всіх вчинок.

До чого сниться чистити, проколювати вуха

Якщо уві сні ви старанно мити вуха, то це є відображенням того, що ви піддаєте себе серйозної психологічної роботи, яка спрямована на самовдосконалення. У мусульманському соннику чистити вуха – до радісної звістки.

Якщо дівчині сниться, що їй проколюють мочку вуха, то значить наяву варто більше уваги приділ внутрішньої краси. Для представника чоловічої статі такий сон означає, що він справить враження на оточуючих людей якийсь витівкою.

Сонник до чого сняться великі, брудні, відрізані, відірвані вуха у сні

Бачити уві сні відірвані вуха – символ підвищеної пристрасті. Вам приснилися брудні вуха, то до того, що потрібно пам’ятати про існування контрацептивів.

Бачити уві сні себе з відрізаними вухами — це до того, що ви іноді проявляєте жорстокість по відношенню до оточуючих. У сні, де ви бачите у себе великі вуха – до великої радості. Якщо ж, навпаки, дуже маленькі, то до появи вірного друга.

Якщо жінці наснився вуха, то це її дочка і все що з нею пов’язано. У снах чоловіки вуха – це його дружина або ще незаміжня донька. Все, що відбувається в такому сні стосується здоров’я найдорожчих людей.

Сняться довгі вуха – до чогось дуже неприємного. Якщо ви бачите в своїх снах чиюсь голову з величезними вухами – до слави. Бачити у сні, що ви затискаєте вуха – до невеликих втрат. Якщо приснилися вуха ворога, то треба вважати такий сон попередженням і надалі бути трохи акуратніше.

Бачити у своїх снах вуха незвичайних розмірів і форм – ви можете піддаватися прослуховування відповідних органів (конкурентів по бізнесу). Якщо наснилося у сні хворі вуха, то невдовзі ви отримаєте погані вісті.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться ніс? Сонник — ніс у сні

Зміст: До чого сниться ніс — сонники і тлумачення До чого сниться ніс? Уві сні може приснитися що завгодно. Запам’ятовуємо ми тільки останні 10 хвилин сну. І те окремими епізодами….

До чого сниться тигр? Сонник — тигр у сні

Зміст: До чого сниться тигр по соннику Міллера Тигр — сонник Ванги До чого сниться тигр з Дворянського соннику Н. Гришина До чого сниться тигр по соннику для всієї родини…

До чого сниться пантера? Сонник пантера уві сні

Зміст: До чого сниться пантера по соннику Міллера До чого сниться пантера по соннику міс Хассе Пантера у сні — Езотеричний сонник До чого сниться пантера по Сучасному соннику Що…