Тільки для справжніх пані!

До чого сняться воші? Сонник — воша уві сні

До чого сняться воші? Сонник - воша уві сні

Зміст:

У реальному житті воші паразитують на тілі людини і доставляють масу незручностей, а також є носіями захворювань, у тому числі і смертельно небезпечних, таких як лихоманка і тиф. В житті людства воші були присутні в усі часи були не тільки у жебраків, але і навіть у королівських осіб.

Вони були настільки звичні, що людина без вошей вважався невиліковно хворим і з тих пір багато тлумачать приснився вошей як ознака фінансового благополуччя і удачі, незважаючи на те огиду, яке вони викликають.

До чого сняться воші по соннику Міллера

На думку Міллера воші уві сні символізують неприємності і можуть вказувати на хвороби та патології. Побачили вошей на домашнього улюбленця або худобі ― вам загрожують фінансові проблеми і бідність. Сни з вошами також говорять про те, що ви можете бути зайняті пошуками у себе чи рідних симптомів неіснуючих захворювань.

Воші уві сні сонник Ванги

А до чого сняться воші по соннику Ванги? Одна велика воша чорного кольору ― до матеріальної прибутку. Безліч вошей передбачає наближення безпечної хвороби, застуди чи грипу. Якщо ви стряхиваете з себе цих комах, то це до вигідною угодою.

Воша — сонник міс Хассе

Їли ви бачите вошей на іншій людині, значить, удача повернеться до вас, а якщо комахи вас ― значить попереду зміни до гіршого. Якщо воші кусають вас, можливо, скоро ви захворієте.

До чого сниться воша — сучасний сонник

Зі сну воші до великої печалі і безлічі проблем. Якщо ви побачили воша на собі, то можливо, у відношенні з друзями в майбутньому ви поведете себе не дуже правильно. Спіймали це огидне комаха, значить, в недалекому майбутньому захворієте ви або ваші близькі. Також воші можуть свідчити про настирливості.

Воша уві сні — сонник XXI століття

Побачити вошей у сні ― дуже добра ознака, він обіцяє гроші, успіх і швидке вирішення всіх проблем. Якщо уві сні ви розумієте, що на вашій голові знаходяться воші, але при цьому не можете їх побачити, значить, попереду вас чекає втрата або втрата чого-небудь.

Сонник ― тлумач весняних снів

Розглянь до чого сниться воша чи багато вошей по соннику-толкователю весняних снів. Дивитися на вошей зі сторони ― означає, що справа, яку ви починаєте, зажадає додаткових турбот і зусиль. Приснилися перед завершенням відповідальної справи ― до успіху вашого починання.

Побачити вошей на домашню тварину означає втрати в майбутньому, а якщо на собі, значить, вас чекають проблеми з друзями. Піймання воші у сні передвіщає хвороба, важкість якої буде вами сильно перебільшена.

До чого сняться воші — сімейний сонник

Уві сні вас переслідує непереборне бажання позбавитися від вошей, значить, існує реальна небезпека втратити з власної вини шанс стати дуже забезпеченою людиною, постарайтеся вести себе більш обдумано і рішуче у фінансових питаннях.

Побачити вошей на інтимному місці означає ймовірність заразитися хворобою від свого сексуального партнера. Бачите вошей на собі ― до проблем у справах, бачити на іншій людині ― до успіху.

До чого сниться воша — Англійський сонник

Згідно з англійської соннику сон, в якому присутні воші, є одним з найбільш небажаних для будь-якої людини. Він передвіщає вам і вашим близьким фінансові проблеми, нещастя в особистому житті і на роботі.

Для бізнесмена такий сон означає великі неприємності з бізнесом, можливо, доведеться піти на скорочення масштабу або повне закриття своєї справи. Існує навіть можливість сісти у в’язницю за неоплачені борги.

Приснилися воші — сонник Цвєткова

Побачена уві сні вошей на тілі іншої людини або на якому-небудь предметі можуть означати швидке поповнення у вашій родині. Побачили їх на собі, це означає швидку хвороба або ланцюг різних бід, можливо, навіть злидні або алкоголізм.

До чого сниться воша у волоссі на голові

Поява вошей на голові на волоссі, як у реальному житті, так і у сні говорить про бідність і захворюваннях, про занедбаності і про байдуже ставлення до самого себе. Також снящиеся воші можуть трактуватися як чиясь наполегливість, настирливість або проблеми юридичного характеру. Бачити вошей на чужій голові ― вас чекає успіх у ваших справах.

Сонник ― гниди воші

Якщо вам приснилися яйця воші ― гниди, значить, попереду вас може чекати серйозне підвищення в посаді, досягнення заслуженого успіху або вирішення всіх фінансових питань, отримання серйозної суми грошей.

До чого сниться тиснути вошей

Якщо уві сні ви весь час намагаєтеся вбити воша, а вона від вас тікає, значить, ви в реальному житті багато працюєте, але здебільшого непродуктивно. Робите спроби вбивати цих комах ― до несподіваної звістки. Якщо вбиваєте уві сні гниду або воша ― це до вирішення багатьох проблем, в тому числі і фінансових.

Сонник ― багато вошей, велика воша

Побачити уві сні велику і товсту воша ― до швидкого отримання великого прибутку. Безліч швачок, яких ви побачили уві сні, може бути до хвороби, на щастя, не серйозною. Також велика кількість вошей може означати будь-яку відстрочку, яка змінить ваші плани в майбутньому.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться нова квартира? Сонник — нові квартири у сні

Зміст: Езотеричний сонник до чого сняться нові квартири Нова квартира по соннику Фрейда Нова квартира у сні – сонник Міллера До чого сниться нова квартира — сучасний сонник Сонник Менегетті…

До чого сняться яйця курячі? Сонник — курячі яйця у сні

Зміст: Що говорить Сонник Деніз Лінн про яйцях уві сні? До чого сняться курячі яйця — сонник Сонан Курячі яйця, значення. Сонник Майя До чого сняться яйця курки— Російський сонник…

До чого сниться зрада дружини? Сонник — зрада дружини уві сні

Зміст: Чому сняться сни Причина різного тлумачення сну про зраду До чого сниться зрада дружини уві сні по соннику Фрейда Що означає зрада дружини по соннику Міллера До чого сниться…