Тільки для справжніх пані!

До чого сняться ворота, сонник – ворота у сні

До чого сняться ворота, сонник – ворота у сні

Зміст:

До чого сняться ворота? Вони відкривають або закривають шлях до можливостей і перспектив. Нерідко цей символ виступає у сні буквально межею між світами. Щоб розібратися в розшифровці способу необхідно пригадати всі подробиці сновиденного пригода і заглянути в сонник.

До чого сняться ворота по сонникам

Приснилися ворота? Сонник XXI століття вважає їх знаком перешкод на шляху до мети. Якщо вони були відкриті у сні, то чекайте гостей. Зламана конструкція найчастіше символізують нещастя. Примудрилися вдаритися в них чолом? Чекайте на сюрприз. Проїхали повз? Займетеся новою справою.

Сонник для стерви асоціює ворота з незрозумілою тривогою і занепокоєнням. Новітній сонник Р. Іванова вважає закриті ворота ознакою втрат. Але якщо закрили їх самі, то завершимте велику справу.

Згідно соннику Д. і Н. Зима ворота відображають зміну основного заняття, обстановки та можливість звільнитися від старих проблем. Сонник циганки стверджує: якщо ворота уві сні були закриті, то вас обдурять. Відкриті стулки обіцяють легке здійснення планів.

Що означають уві сні ворота відкриті і закриті

До чого сняться дуже красиві і строго відкриті ворота? Це знак достатку і щастя в домі. Цей же образ обіцяє виконання мрій, реалізацію задумів.

Приснилися закриті ворота? Виникнуть труднощі, з якими ви не в змозі впоратися. Якщо в ночі ворота були закриті, то наяву тимчасово відмовтеся від усіх починань. Привиділися зламані або перекошені стулки? Нова справа виявиться складніше, ніж ви думали.

Якщо відкрили вхід з великим трудом, то удача прийде швидко. Закриті двостулкові двері також натякають, що необхідно проявити активність у справах, відкриті – знайдете достаток і щастя лише в кінці життя.

До чого сняться ворота дерев’яні, залізні

Привиділися залізні ворота? Від вас приховують справжній стан справ. Якщо ви стукали в такі двері не потрапили всередину, то плани будуть порушені втручанням ззовні.

Бачити величезний замок на дерев’яних або металевих стулках означає, що ваша пропозиція, ідею не візьмуть. До чого сняться дуже старі ворота з дерева? Ви добрий і відкрита людина, але частенько робите дурні вчинки.

Привиділися ворота кладовища, церковні, футбольні

Якщо опинилися в ночі перед церковними воротами, то вас чекає душевний спокій. Приснилися ворота в Рай? Незабаром відвідає неймовірне натхнення.

Двері на вході в Пекло сняться до смутку і випробувань. Бачити цвинтарний вхід можна перед періодом спокою та відпочинку. Однак цей же сюжет обіцяє програш у надійному і перспективному справі.

До чого сняться футбольні ворота? Вам потрібно діяти рішучіше, інакше пропустіть свій шанс. Краще всього, якщо уві сні у них був забитий гол. Для дівчини це символ щасливого шлюбу, для заміжньої дами – успішного придбання, додавання.

Ворота у сні – ще більше тлумачень

Щоб отримати чіткий прогноз на майбутнє, обов’язково слід встановити всі особливості конструкції і розшифрувати власні дії уві сні.

Якщо уві сні ви вирішили виглянути за ворота, та нікого там не побачили, то готуйтеся до дрібних неприємностей. Якщо стояв відомий чоловік, то чекайте радості. Якщо щось сильно налякало, то обставини зміняться на гірше.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться багато чоловіків, сонник – багато чоловіків у сні

Зміст: Загальна розшифровка за різними сонникам До чого сниться багато чоловіків навколо, в будинку Приснилося багато чоловіків знайомих, незнайомих Багато чоловіків у сні – інші розшифровки До чого сниться багато…

До чого сниться м’яч, сонник – м’яч у сні

Зміст: М’яч у сні – тлумачення найпопулярніших сонників Що означає уві сні – м’яч в руках До чого сниться грати з м’ячем, кидати Приснився м’яч великий, маленький, дитячий М’яч у…

До чого сниться стадіон, сонник – стадіон у сні

Зміст: Що означає стадіон за різними сонникам Що символізує уві сні порожній стадіон До чого сниться стадіон з людьми, уболівальниками Приснився стадіон і змагання Стадіон у сні – ще трохи…