Тільки для справжніх пані!

До чого сняться волохаті ноги? Сонник волосся на ногах у сні

До чого сняться волохаті ноги? Сонник волосся на ногах у сні

Зміст:

Сонник Міллера до чого сняться волохаті ноги

В-першу чергу якщо людина бачить у будь-якій інтерпретації ноги, то це, безумовно, до дороги, від’їзду, поїздки або подорожі.

У випадку якщо ви бачите уві сні, як ваші ноги покриті волоссям – густими і великою кількістю, то чекайте якісь неприємності під час поїздки. Прийдешній від’їзд не буде сприятливим і легким.

Також можна сказати, що якщо ви бачите уві сні все тіло в волоссі і в тому числі і ноги, то ви думаєте не добре про якийсь вчинок і не зможете визнати свою не правоту.

Якщо ж ви, побачивши волосаті ноги у сні, і захотіли їх зголити, то знайте вашим мріям і планам не судилося здійснитися.

Сонник Фрейда – що означають волосаті ноги у сні?

Якщо ви бачите свої ноги у сні підтягнутими і доглянутими – це обіцяє вам прекрасну життя і відданих близьких вам людей. Ну а якщо ж дівчина бачить у сні свої ноги і вони, покриті волоссям, то значить, що вона стане на чолі родини, і буде командувати своїм чоловіком.

Дворянський сонник — у сні побачити волохаті ноги

А до чого сняться волохаті ноги по Дворянського соннику? Якщо вірити тлумачень цього сонника, то побачити волосаті ноги у сні не несуть в собі нічого поганого, а зовсім навпаки – волохаті ноги це означає, що ви вже щасливі або вас чекає в недалекому майбутньому це щастя. Густі й темні волосаті ноги у сні – багато щастя. Також сон про волохатих ногах можна віднести до того, що ви в короткий термін отримаєте величезну прибуток або ваш бізнес піде на поправку.

Зверніть обов’язково увагу на самі волосся.

Східний сонник — волосся на ногах

Якщо ви бачите волохаті ноги і ви дівчина, не засмучуйтеся – це означає, що у вас чоловік-підкаблучник. Не розповідайте своєму чоловікові про це сні і насолоджуйтеся ідилією в сім’ї.

Сонник подружжя Зими — до чого сняться волохаті ноги

Ноги уві сні на загальному плані несуть людині хороші вести в плані стабільності та впевненості у житті. Побачивши волосаті ноги у сні, людина повинна задуматися над тим, що він допускає велику кількість думок про самому собі і з-за цього його важливі справи можуть залишитися без уваги. Волосся на ногах можна розцінити, як завищена і невиправдане думку про себе, що може вплинути на ділову репутацію.

Сонник від А до Я — до чого сняться волосся на ногах

Якщо ви побачили збільшену кількість волосся на ногах у сні – візьміть собі на замітку, що це говорить в першу чергу про вашу зарозумілості і підвищенні своєї персони, ваші рідні та близькі люди можуть на цьому тлі страждати і бути ущемленими.

Сонник Ванги — до чого сняться волохаті ноги

Людина, яка бачить у сні ноги і вони йому не подобаються, йому необхідно задуматися над своїм оточенням і справами, які витають навколо нього – некрасиві ноги уві сні це символ несприятливої атмосфери і недругів. Втративши ногу або її поранили, загрожує до втрати чого-небудь найближчим часом.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться поцілунки? Сонник – поцілунок у сні

Зміст: До чого сняться поцілунки по соннику Міллера? Поцілунок у сні — сонник Ванги До чого сняться поцілунки по соннику Нострадамуса До чого сняться поцілунки по соннику Фрейда? До чого…

До чого сняться нові будинки? Сонник — новий будинок

Зміст: До чого сняться нові будинки — психологічний сонник Англійський сонник — нові будинки у сні До чого сниться новий будинок — сонник Мандрівника До чого сняться нові будинки —…

До чого сниться шафа, полиця, етажерка, гардероб, комод, скриня?

Зміст: До чого сниться шафа До чого сниться полку До чого сниться шифоньєр До чого сниться етажерка До чого сниться гардероб До чого сниться комод До чого сниться скриня До…