Тільки для справжніх пані!

До чого сняться великі гроші? Сонник — великі гроші у сні

До чого сняться великі гроші? Сонник - великі гроші у сні

Зміст:

Гроші завжди були показником економічної стабільності. Але що означають гроші, які є у сні? На жаль, вони знятися не завжди до фінансових вигод. А точне тлумачення сну найчастіше залежить від його деталей.

Наприклад, здавна вважалося, що багато залежить від того, які саме гроші вам приснилися – якщо паперові – то до радості і веселощів, побачити уві сні дріб’язок означає сльози.

А до чого сняться великі гроші? За логікою речей — до чого хорошого. Але сучасні тлумачення снів використовують дещо інший підхід. У будь-якому випадку, побачивши уві сні гроші, очікуйте змін у вашому житті, а от чи будуть вони негативні або позитивні, потрібно розібратися.

Великі гроші — сонник Деніз Лінн

Якщо ви несподівано уві сні знайшли великі гроші, чекайте поліпшення свого фінансового становища – з’явитися можливість додаткового заробітку, вам запропонують нову, більш перспективну і високооплачувану посаду, а можливо, хтось готує вам дорогий подарунок. Побачивши велику суму грошей у сні, зверніть увагу на свій фінансовий стан і найближчим часом не плануйте великих покупок.

До чого сняться великі гроші уві сні по соннику Майя

Мудреці племені Майя давали два значення грошей, які є у сні.

Якщо гроші були у вас в руках, то можливо вам запропонують взяти участь у новому прибутковому проекті. Щоб такий шанс не втратити, рекомендується знайти купюру будь-якої валюти, три останні цифри якої збігаються. Дану купюру постійно носити з собою в кишені або гаманці не менше тижня.

Якщо ж ви розлучилися з грошима у сні (втратили, заплатили за покупку, дали комусь у борг), то незабаром ваш друг або колега по роботі захоче використовувати ваші ідеї та розробки. Для того, щоб захистити себе, на нігтях лівої руки на ніч спеціально намалюйте ромб, квадрат, коло, трапецію і трикутник. Змивати зображення не потрібно, нехай вони зникнуть самі з часом.

Великі гроші уві сні по соннику Езопа

А до чого сняться великі гроші за сонником Езопа? Якщо уві сні хтось дістає з вашого гаманця велику суму грошей – остерігайтеся конкурентів. Це означає, що в підсвідомості ви не бажаєте витрачати гроші, і думаєте, що вам запропонували невдалу справу, яке замість доходу принесе лише збитки.

Побачити багато паперових грошей, які нюхає собака, але не може з них слід визначити – означає плекати надії, що протизаконні дії вас і вашого оточення залишаться не виявлено. Але врахуйте, що сон вам вказує на те, що в цей момент ви стоїте перед вибором спокійного життя або великих ризикованих грошей.

Бачити уві сні малознайомої людини, який не бажає повертати вам борг, вказує на те, що в недалекому ви зустрінетеся з людиною, якого достатньо тривалий строк не бачили і маєте до нього тільки позитивні емоції. Можливо, вашу сім’ю відвідає далекий родич, якого ви раніше не зустрічали.

Старорусские сонники сходяться на тому, що великі гроші сняться до якихось новин (приємним і не дуже). Бажаємо вам приємних снів і тільки позитивних емоцій у реальному житті.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться миші? Сонник миша уві сні

Зміст: До чого уві сні сняться миші сонник До чого сниться миша сіра, біла, чорна До чого сниться багато мишей Сонник ― дохлі, мертві миші уві сні До чого сниться…

До чого сниться власне весілля? Сонник — своє весілля у сні

Зміст: До чого сниться власна весілля по соннику Фрейда Нумерологічний сонник Піфагора Сонник Лонго — власна весілля у сні До чого сниться своя ж весілля — сонник Ванги До чого…

До чого сниться народження дівчинки? Сонник народження дівчинки у сні

Зміст: До чого сниться народження дівчинки по соннику Лофа Сон народження дівчинки — тлумачення по соннику Мандрівника Що означає народження дівчинки по соннику Міллера Французький сонник — народження дівчинки у…