Тільки для справжніх пані!

До чого сняться цуценята собаки? Сонник — щеня у сні

До чого сняться цуценята собаки? Сонник - щеня у сні

Зміст:

Сновидіння, в яких присутні цуценята собаки, можна правильно розтлумачити тільки розташовуючи загальним контекстом і конкретними характеристиками цуценя. Важливий також колір і порода тварини. Наприклад, підібрати цуценя у сні означає, що незабаром у ваше життя увійде молодий відданий друг.

Також щеня може уособлювати дрібні клопоти або допомогу нужденним. Щоб розкрити питання до чого сняться цуценята собаки, зупинимося детальніше на конкретних трактування сновидінь у різних сонники.

Цуценята собаки — сонник Міллера

Сонник Міллера трактує сон про появу в будинку цуценя як передвістя безлічі дрібних турбот, віднімають час та увагу в важливої роботи. Але коли молодій жінці сняться гри з цуценям (або цуценятами) – це означає, що явно або приховано вона мріє про дітей. Якщо в тих же снах фігурує чоловік, то, очевидно, що його вона представляє як батька своїх дітей.

До чого сняться цуценята собаки по соннику Ванги?

Згідно сонника Ванги, контекст, в якому з’являється у вашому сні щеня, відображає взаємини з людьми в реальному житті. Сюжет з граючим щеням (без вашої участі) не віщує нічого доброго: зрада, обман або плітки, можливо, зріють в колі близьких друзів. Треба бути насторожі і не поширюватися особливо важливих плани!

Сплячий ж щеня пророкує, що скоро в число ваших друзів увійде чоловік, який або віком, або нижче за статусом, ніж ви. Якщо щеня лащиться, то незабаром ви ризикуєте закохатися в людину молодше себе, і, бути може, він шукає вигоди від вашої симпатії.

Сон про безліч цуценят трактується так: бачив його людина оточений людьми молодше себе, або він відчуває, що люди, з якими він постійно стикається нижчий за рівнем.

Сонник Майя — цуценята собаки уві сні

Сонник майя, в залежності від ситуації, дає дві розшифровки снів з цуценятами. Підібрати уві сні милого і слухняного цуценя добра ознака – дуже скоро у вас з’явиться справжній вірний друг і союзник.

Але якщо цуценя вам у сні подарували, то це, навпаки, поганий знак: хтось вживає заходів, щоб відвернути вас від важливих справ або заплутати. У тому ж ключі (як дріб’язкові неприємні і відволікаючі клопіт) розцінюють сни про щенят Російський і Західний сонники.

Цуценя уві сні по соннику Цвєткова

В Сонник Цвєткова щеня у сні означає подарунок. Те ж саме Сонник Мандрівника: подарунок і обов’язково радісний.

Фрейд — до чого сняться щенята?

З. Фрейд у своєму Соннику зазначає, що грати з цуценям собаки уві сні до приємного подарунку від близької людини. Але самому вибирати цуценя для покупки погано: хтось, кому ви довіряєте цілком, чорнить вас.

Підібрати цуценя значить допомогти кому-то (це добре і важливо не упустити момент!). Буває й таке, що людина сама себе уві сні бачить щеням, який безтурботно пустує. Такий сон, швидше за все, говорить про те, що йому потрібно відволіктися і відпочити, постаратися розставити пріоритети в житті.

Врахуйте, що чорний цуцик уві сні імовірніше приносить неприємності, рудий або рябий – інтриги і підступи, а світлий або зовсім білий – хороший знак.

Таким чином, якщо ви намагаєтеся розтлумачити до чого сняться цуценята собаки, то постарайтеся пригадати обставини його появи, поведінку і зовнішній вигляд.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться собака кусає? Що значить собака уві сні

Зміст: До чого сниться собака кусає — сонник Міллера Езотеричний сонник — собака кусає уві сні До чого сниться, що кусає собака? Сни про собак символізують дружню атмосферу і самовіддачу….

До чого сниться динозавр? Сонник — динозавр уві сні

Зміст: Динозавр — зоряний сонник Українанин сонник Сонник Катерини Великої — динозавр уві сні До чого сниться динозавр по соннику Міллера Англійський сонник Сонник Ванги — динозавр Давньоруський сонник Динозавр…

До чого сниться брат? Сонник — брат

Зміст: Тлумачення згідно соннику Міллера Брат — сонник Ванги Сонник Фрейда до чого сниться брат? Тлумачення згідно соннику Хассе Сон брат по соннику Лоффа Тлумачення сновидіння згідно сонника О. Смурова…