Тільки для справжніх пані!

До чого сняться цукерки? Сонник — цукерка уві сні

До чого сняться цукерки? Сонник - цукерка уві сні

Зміст:

Цукерки обіцяють уві сні радість, задоволення, задоволення від життя, якесь свято. Але під дією закону інверсії тлумачення сну може змінюватися з точністю до навпаки. Сонники допоможуть знайти правильну відповідь.

До чого сняться цукерки по соннику Міллера

Побачити уві сні, що ви ласуєте талої або м’якою цукеркою — до любовних утіх. Сон, у якому ви своїми руками робите цукерки, означає вам приємні зміни в матеріальних благах за рахунок вашої наполегливості і працьовитості.

Не солодка або прогіркла цукерка — знак дратівливості і засмучення. Також цей сон означає хворобу. Якщо вам презентують цукерки — знак того, що вас домагається настирливий і не щирий чоловік.

Якщо уві сні ви самі даруйте цукерки, то наяву ви зробите комусь конструктивну пропозицію особистого або ділового характеру, однак воно не увінчається успіхом, вашим надіям не здійснитися.

Цукерки у сні — сонник Ванги

Сон про шоколадних цукерках, означають, що наяву ви співпрацюєте з досить сумлінними і серйозними партнерами, які приносять вашій роботі гарний прибуток. Пробувати у сні зниклу або несмачну цукерку — до неприємностей і захворювання шлунково-кишкового тракту.

Сон, у якому ви смакуєте шоколадні ласощі, означає, що у вас є бажання змінити своє життя і зробити її легше. До того ж дане сновидіння говорить про те, що ви відмінно пристосовані до саморозвитку і в цей період вам у всьому буде супроводжувати неймовірна удача.

Сни про цукерки — Жіночий сонник

Якщо ви отримуєте уві сні цукерки — знак великого успіху і процвітання. Самому презентувати уві сні коробку з цукерками — на яву ви зможете зробити ризикована пропозиція, яка може бути відкинуто. Цукерка з начинкою — обіцяє сплячій людині еротичні пригоди.

Що означає, якщо приснилися цукерки уві сні. Сонник Медеи

Цукерка символізує наївну дитячу радості і безтурботності. Їсти уві сні ласощі — до забезпеченості. Побачити цукерки — осягнути надії.

Ласощі в яскравій і барвистій обгортці символізує зустріч з приємним для вас людиною. Якщо вам сподобався смак цукерки — тоді зустріч з цією людиною виявиться доленосним. Якщо ж цукерка буде не смачною — ви розчаруєтеся у своєму опонентові.

Для жіночої половини населення побачити уві сні цукерки — знак популярності у активних чоловіків, які не завжди можуть виправдовувати надії. Купувати цукерки — до швидкого приїзду близьких родичів. Шоколадні кондитерські вироби вважаються символом отримання викликаючої суми грошей, а карамель до дрібниці.

Сімейний сонник до чого сниться цукерка

Сон, у якому ви куштують шоколадні ласощі — знак того, що незабаром, ви знайдете взаємну і щиру любов. Пробувати на смак кислувату цукерку — до хвороби.

Отримувати дані солодощі в подарунок — знак швидкого матеріального благополуччя. Сон, де ви самі обдаровуєте когось цукерками — означає, що ваші плани не здійсняться.

До чого сняться цукерки — Сонник Хассе

Побачена уві сні шоколадну цукерку для сплячого означає закоханість. Подаровані цукерки, свідчать про швидке запрошення на приємне свято. Їсти солодкі цукерки — символізує закоханість або легкий флірт.

До чого ще можуть снитися цукеркиДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться морозиво? Сонник — морозиво уві сні

Зміст: До чого сниться морозиво по соннику Міллера Морозиво у сні — сонник Ванги До чого сниться морозиво по соннику Фрейда Жіночий сонник — морозиво Сучасний сонник що значить приснилося…

До чого сниться слон? Сонник — слон у сні

Зміст: До чого сниться слон по соннику Міллера Слон у сні — сонник Ванги Сонник Лонго — до чого сниться слон Сучасний сонник що значить приснився слон Трактування сну про…

До чого сниться панда? Сонник — панда уві сні

Зміст: Загальне тлумачення До чого сниться панда по соннику Нової Ери Деніза Лінн (індіанський сонник) — сон про панду До чого сниться панда по соннику збірників До чого ще може…