Тільки для справжніх пані!

До чого сняться труси? Сонник — труси уві сні

До чого сняться труси? Сонник - труси уві сні

Зміст:

Труси – це елемент гардеробу, який постійно приховано від сторонніх очей. Цей маленький інтимний предмет одягу здатний розбурхати уми дорослих людей, у яких труси мимоволі асоціюються з чимось забороненим, бажаним або непристойним. Так до чого сняться труси?! Однозначної відповіді на це питання немає…

До чого сняться труси по соннику Міллера

Якщо сновидець в нічних мареннях одягає на себе труси, то в реальності він може готуватися до численних любовних пригод, а от коли знімає – то це знак того, що любов пішла, і немає сенсу за нею ганятися. Побачити себе в брудних трусах – дуже погано, бо такий сон передвіщає швидку хвороба. Приміряти червоні труси, значить, в особистому житті намічаються кардинальні зміни.

Якщо сновидець старанно зашиває старенькі трусики, то про багатство він зможе лише мріяти, бо його чекає бідність і злидні. А ось прання трусів символізує спробу приховати свої любовні пригоди від чужих очей і мов. Якщо дівчина купує чоловічі труси, то скоро вона вийде заміж. Подібне трактування має також бачення, в якому незаміжній дамі привиділися «семейники».

Приснилися труси уві сні — тлумачення за Вангу

Коли мрець у сні віддає сновидінню власні труси, то це означає, що особисте життя померлої людини стане надбанням громадськості. Цікаві факти біографії небіжчика викличуть інтерес у всіх цікавих громадян. Якщо уві сні чоловік гуляє в жіночих трусиках, то скоро він сильно осоромиться, а коли жінка хизується в чоловічих «боксерках», то на заміжжя вона може ставити жирний хрест ніхто її заміж не візьме.

Труси, забруднені кров’ю, є попередженням: у відношенні сновидця може бути скоєно злочин, пов’язаний з насильством і катуванням. Привиділися брудні труси – є ризик підхопити якусь невиліковну хворобу. Людина, що розгулює у сні в трусах по багатолюдній вулиці, ризикує зганьбитися, перебуваючи у вищому суспільстві, тому є сенс заздалегідь підготувати мова і взагалі – чи варто постежити за словами.

Труси уві сні по Фрейду

Чоловік, побачивши уві сні брудні жіночі трусики, скоро захворіє венеричним захворюванням, а якщо плавочки були дірявими, то це віщує йому беспорядочною статеве життя. Якщо сновидець ходить по будинку без трусів, то це знак того, що він незадоволений своїм сексуальним життям. А коли сплячий ходить по місту без трусів в пошуках пригод, то такий сюжет означає одне: громадянин скоро кине виклик суспільству, але воно над ним лише посміється.

Втрата трусів уві сні і їх безуспішні пошуки обіцяє швидку любовний зв’язок, яка буде абсолютно непристойній і навіть аморальною. Якщо все зайде надто далеко, то доведеться довго і наполегливо сушити підмочену репутацію і відмивати своє добре ім’я. Коли хтось дарує спящему гарні труси, значить, сновидець скоро отримає дуже приваблива, але непристойну пропозицію.

А якщо він сам дарує кому-то боягузи, то його чекає відверта розмова, в ході якого видавати свої страшні таємниці вкрай небажано. Людина, зайнятий пранням своїх трусів в недалекому майбутньому змінить своєї другої половини.

До чого сняться труси по соннику Цвєткова

Якщо сплячий купує собі нові труси, то його чекають усілякі забави та розваги, а коли він комусь демонструє свою покупку, то дуже скоро ця людина буде принижений.

Чужі трусики завжди сняться до пліток і чуток, а якщо довелося уві сні знімати перед кимось плавки, то це віщує вчинення якогось ганебного вчинку. Плавки червоного кольору віщують ніч, повну пристрасті, а чорного – повне неприйняття і заперечення.

Що значить наснилися труси по Езотеричного соннику

Якщо людина уві сні купив труси, але з якоїсь причини не надягає їх, значить, він вже вибрав свого супутника життя, але не робить ніяких дій, бо чекає, коли об’єкт зітхання зробить перший крок.

Привидівся веселий незнайомець в кумедних трусах? Це до приємного проведення часу в ненудною компанії, а якщо в негліже приснилася друга половина, то це означає, що розставання неминуче. Коли хтось з колег по роботі купив собі нові плавки і хвалиться ними перед усім колективом, то така картина віщує грандіозний скандал в тому місці, де трудиться сновидець. Буде багато взаємних образ і переходів на особистості.

До чого сняться труси по Сучасному соннику

Коли людина уві сні купує труси меншого розміру, то це говорить про те, що він страждає зайвою вагою, і бажає позбутися від нього. Якщо незаміжня жінка бігає уві сні в одних трусах по вулицях, то це для неї є попередженням: нерозбірливість в статевих зв’язках призведе до того, що вона залишиться «на бобах».

Чоловік, хизується по будинку в трусах блакитного кольору, можливо, є таємним гомосексуалістом, а жінка, яка отримала в подарунок біленькі трусики, має всі шанси стати нареченою.

До чого сняться жіночі труси

Якщо жіночі труси сняться жінці, то скоро вона отримає те, чого хоче – нового сексуального партнера і масу досі не випробуваних відчуттів. Чоловікові, якому пригрезились кокетливі жіночі трусики, скоро буде превелике щастя у вигляді нової пасії. Чим цікавіше і сексуальніше трусики, тим сильніше буде потяг, а може навіть і любов.

До чого сняться чоловічі труси

Чоловік, побачивши уві сні чоловічі труси (неважливо – свої або чужі) скоро отримає дуже вигідну пропозицію: або від партнерів по бізнесу, чи від безпосереднього начальства. Жінці, якій пригрезились чоловічі труси, подібний знак є попередженням: вона може зробити дуже непристойний вчинок. Молоденька дівчина, якій уві сні з’явився чоловік в трусах, в реальності дуже боїться заводити стосунки з чоловіками і вступати з ними в статевий зв’язок.

До чого сниться кров на трусах

Якщо приснилися труси в крові, то це означає, що людина скоїла дуже нехороший вчинок по відношенню до свого родича. Сновидінню дуже соромно, і цей сором просто гнітить його, але гординя і недоречна пиху заважають йому попросити вибачення. А шкода.

До чого ще сняться труси — варіанти сновидіньДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться жук? Сонник — жуки уві сні

Зміст: До чого сняться жуки по соннику Міллера Жуки уві сні по соннику Ванги Що значить наснилися жуки по Фрейду До чого сняться жуки — трактування по Сімейному соннику До…

До чого сняться комахи? Сонник — комахи у сні

Зміст: До чого сняться комахи по соннику Міллера Комахи у сні — сонник Ванги Що значить наснилися комахи по Фрейду До чого сняться комахи по соннику Лоффа Приснилися комахи —…

До чого сниться йде кров, сонник – йде кров у сні

Зміст: Інтерпретація сонника Міллера Йде кров по соннику Медеї Думка сонника подружжя Зими Кровотеча з сучасного суміщеного соннику Приснилася кров – по соннику Нострадамуса Тлумачення образу за збірником сонників До…