Тільки для справжніх пані!

До чого сняться троянди? Сонник — роза уві сні

До чого сняться троянди? Сонник - роза уві сні

Зміст:

Багато людей не надають великого значення снам: мало що може приснитися! Але все ж тих, хто, прокинувшись вранці, насамперед відкриває сонник, значно більше. Сни можуть бути різноманітними, але в кожному є предмети і явища, на підставі яких можна витлумачити значення нічних мрій. На цей раз мова піде про королеви квітів – троянди.

До чого сняться троянди по соннику Міллера

Міллер тлумачить побачений у сні троянду як добрий знак. Особливо якщо троянда уві сні цвіте і виділяє чудовий аромат. Це означає, що незабаром в житті неодмінно станеться якась радісна подія.

А якщо ви в цьому сні повні груди вдихаєте аромат цих квітів, то радість не просто чекає вас, вона до всього іншого буде «без сучка, без задирочки», ніщо не зможе її затьмарити. Не менш хорошим знаком є не до кінця розкрилася роза: вона обіцяє багатство і взагалі будь-яке матеріальне благополуччя.

Але якщо троянди уві сні сухі і зів’ялі, або, що ще гірше, пелюстки з них осипаються, чекайте біди: хтось із ваших близьких може серйозно захворіти.

Приснилася троянда — що значить по соннику Ванги

Роза сонник Ванги теж є хорошим знаком. Але тлумачення цього символу великої віщункою трохи відрізняється. Так, якщо у сні ви вдихаєте пахощі троянди, значить, незабаром вас відвідає величне почуття на землі – любов.

А якщо троянди зав’яли, особливо це стосується троянд, подарованих кимось, то це означає лише одне: той, хто припідносить їх людина просто кривить перед вами душею, він легко може зрадити. Також Ванга приділяла особливу увагу шипи троянд: вкололися уві сні про шип троянди – намагаєтеся щось приховати, але приховувати марно, скоро ваш обман розкриється.

Роза уві сні по соннику Фрейда

Фрейд у своєму тлумаченні троянди уві сні взяв спочатку інше напрям: він пов’язує даний квітка з сексуальною символікою. Так, наприклад, той же укол про шип троянди він витлумачує як сексуальні домагання, які незабаром вас очікують.

Подаровані вам троянди – знову ж сексуальний інтерес з боку протилежної статі. Якщо ж квіти в дарунок підносите ви, це характеризує вас як людини пристрасного, знає толк в інтимних стосунках, а також захоплюється різного роду сексуальними іграми.

До чого сняться троянди по соннику Морозової

Морозова пов’язує побачений у сні троянду також з радістю і любов’ю, які ось-ось накриють вас з головою. Троянда в’яне – до хвороби. Те ж саме означає приснився штучна троянда.

Залежить значення цієї квітки і від того, хто бачить її у сні: якщо велика кількість троянд сниться молодим людям, значить, незабаром їх чекає щасливий шлюб, якщо те ж саме приснилося хворій людині – смерть. Якщо троянда у вашому сні зламалася, ваші плани і надії впадуть.

До чого сниться роза по соннику Хассе

У снах, де мають місце троянди, таїться глибокий сенс. У реальному житті троянда доставляє людині естетичне задоволення і викликає позитивні емоції. То ж проектується і на сновидіння.

Троянда – це краса, гармонія, щирість, радість, любов. Зів’яла ж троянда з Хассе – це печаль, не обов’язково хвороба або смерть, як в інших сонники. Також вона може свідчити про страх або сильному душевному потрясінні.

Але Хассе все ж дає право токувати значення приснився троянди самому «соні». Він упевнений, що почуття, пережиті вами уві сні (мова йде про почуття, пов’язаних з трояндою), проектуються на реальність.

Троянди уві сні по соннику Менегетті

Менегетті у тлумаченні цього символу пішов зовсім в іншому напрямку. Так, він не заперечує, що троянда – це краса, пишність, захват. Але, на думку Менегетті, все це тільки зовнішнє, напускне. Так що якщо ви побачили уві сні троянду, це може означати, що незабаром ви зустрінете людину прекрасного зовні, створює приємне враження, але «гнилого» всередині.

До чого сняться рожеві, чорні, жовті троянди

Найпопулярніші червоні троянди сняться до здійснення мрій, благополуччя в родині.

Яскраво-червона троянда також може приснитися до щасливого шлюбного союзу.

Біла троянда – до одужання, якщо бачить її у сні хворий. Якщо ж здоровий – до душевної гармонії та умиротворення. Але якщо сняться білі троянди, на які падає тінь і які від цього здаються сірими, це, навпаки, до хвороби, причому дуже серйозною.

Рожева троянда – у снах символ матеріального, це добрий знак для тих, хто хоче розбагатіти.

Жовта троянда символізує підступність. Побачити уві сні жовту троянду – зіткнутися із зрадою або зрадою.

До чого сниться букет троянд?

Велика кількість троянд відразу – букети, оберемки – тлумачаться по-різному. Швидше їх значення залежить від того, кому і в який час сняться букети троянд. Якщо це весняний букет, буде вам щастя. Якщо букет подарований взимку – крах надій, розчарування і марні сподівання.

До чого сниться троянда

Також значення сну залежить від того, які дії ви робите з участю троянд. Отже:

Якщо троянди зрізає дівчина, значить, незабаром вона отримає пропозицію руки і серця. Але якщо вона збирає зів’ялі троянди, у неї немає коханого і довго ще може не бути. Троянди, зрізані вами у власному саду, сняться до допомоги, в якій незабаром буде потребувати хтось із ваших близьких і яку ви великодушно надасте.

Якщо уві сні ви нещадно знищуєте прекрасні квіти, топчіть їх, незабаром ви зробите вчинок, за яких вам буде дуже соромно.

Поливаючи троянди уві сні, в реальності ви зробите все, щоб зберегти ваші любовні відносини, і це вийде у вас дуже успішно.

У сні ви побачили, як викидаєте букет троянд, що стояли у вазі або подарованих вам? Знайте, скоро вас чекає розрив відносин з кимось із ваших близьких.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться фіалки? Сонник фіалка — що значить, тлумачення фіалки уві сні

Зміст: До чого сниться фіалка – сонник Міллера Фіалка уві сні – сонник Ванги Що значить: приснилася фіалка по соннику Фрейда До чого сниться фіалка — Сонник Лонго До чого…

До чого сняться конвалії? Сонник — конвалії уві сні

Зміст: До чого сняться конвалії — сонник Міллера До чого сниться конвалія — сонник Лонго Конвалії наснилося у сні — великий сімейний сонник До чого сняться конвалії — сонник Фрейда…

До чого сниться тюльпан? Сонник — тюльпан уві сні

Зміст: До чого сниться тюльпан – сонник Міллера Тюльпани у сні – сонник Ванги Що значить, приснився тюльпан по соннику Фрейда До чого сняться тюльпани — сучасний сонник Що означає,…