Тільки для справжніх пані!

До чого сняться тапки, сонник – тапки уві сні

До чого сняться тапки, сонник – тапки уві сні

Зміст:

До чого сняться банальні тапки? Наяву готуйтеся до роботи на дому або хвороби, розчарування або буквально виходу на пенсію. Сонники радять врахувати різні нюанси образу уві сні і пропонують вже готові тлумачення.

Розшифровка по Міллеру

Приснилися тапки? Сонник Міллера впевнений, вас чекає ризикований любовний роман, який принесе масу переживань і закінчився гучним скандалом. Найімовірніше, ви зв’яжетеся з одруженим чоловіком.

До чого сниться, що власні кімнатні капці з незрозумілої причини стали предметом захоплення оточуючих? На жаль, майбутні відносини доставлять масу проблем і негативно відіб’ються на вашій репутації.

Що думає сонник подружжя Зима

Цей сонник впевнений, що звичайні домашні капці символізують уві сні відпочинок і розслаблення або ж велику необхідність у цьому.

Приснилося, що ви примудрилися вийти на вулицю в тапках, а то і зовсім з’явиться в настільки грубих взуття на роботу? Ваша власна недбалість і надмірна легковажність заведе у вкрай незручній ситуації.

До чого сниться якщо вдома ви наділи дуже зручні і м’які капці? Сонник вважає, що настав час як слід відпочити, залишивши всі важливі справи і турботи.

Відповідь сонника для всієї родини

Приснилися кімнатні капці? Поточний роман закінчиться дуже неприємним чином. Але якщо трапилося бачити тапки уві сні на п’ятницю, то готуйтеся до великого веселощів вже в найближчі дні. Правда, будьте готові до того, що за отримане задоволення доведеться дуже дорого заплатити, як у буквальному, так і в переносному сенсі.

До чого сниться, якщо ви примудрилися взути капці не на ту ногу? Якщо це сталося у сні середи чи четверга, то легковажна інтрижка обернеться великою ганьбою. Якщо у недільному баченні ви ходили тільки в одній тапке, то ви станете жертвою безпідставної ревнощів.

До чого сниться тапки міряти, купувати

Приснилося, що ви купили нові тапки? В реалі знайдете більш відповідну роботу. Приміряти тапочки в мріях – завжди до змін. Які вони будуть? Це повністю залежить від взуття та особистих відчуттів у сні.

До чого сняться занадто маленькі тапки? Якісь стосунки, ви зможете встановити тільки з великим трудом. Той образ вказує: нова робота вам не сподобається.

Приснилося, що довелося купити явно ношенние тапки? Ви бажаєте завести знайомство з людиною, що має корисні зв’язки. Цей же сюжет натякає: ви отримаєте те, що раніше належало іншій людині, наприклад, чужу посаду.

Але якщо трапилося приміряти щодо зручні капці уві сні, то це означає, що вам обов’язково потрібно прийняти якесь пропозицію.

Що означають уві сні тапки старі, подерті, нові

В ночі довелося бачити на ногах сильно старі стоптані капці? Наяву закрутіть інтрижку з одруженим чоловіком. Приснилися нові, гарні тапочки? Власними дурними діями ви заженете себе в глухий кут.

До чого сняться старі рвані тапки? Наяву вас буде переслідувати колишній коханий або відкинутий шанувальник. Старі, подерті тапки попереджають про що насувається старості. Іноді можна бачити подібний образ до смерті старшого члена сім’ї. Якщо тапки порвалися на очах, то захворієте, розлучитеся або пізнаєте цілу купу інших неприємностей.

Тапки уві сні – приклади тлумачення

До чого сняться домашні тапки? У сні це ознака повної свободи і розкутості. Вони також дарують впевненість у майбутньому. Але якщо уві сні ви опинитеся в тапках в зовсім невідповідному місці, то й наяву вляпаетесь в неприємну історію. Крім того:

Приснилося, що в ночі в домашніх капцях ходить інший персонаж? Це красномовний натяк: хтось відчайдушно бажає зайняти ваше місце і скоро зробить найрішучіші дії.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться тарілка, сонник тарілка уві сні

Зміст: Тлумачення образу по Міллеру Що думає збірник сонників Думка сонника від А до Я До чого сниться тарілка порожня, повна, з їжею Що означає уві сні тарілка розбита, з…

До чого сниться телефон, сонник – телефон у сні

Зміст: Тлумачення по Міллеру Думка сонника Д. Лоффа Трактування за сонник Нової Ери Що думає сонник подружжя Зима Відповідь сонник від А до Я Розшифрування образу по соннику Деніз Лінн…

До чого сняться листя, сонник – листя уві сні

Зміст: Думка Міллера Тлумачення за збірником сонників Інтерпретація по соннику XXI століття Що говорить англійський сонник До чого сняться листя осіннє, жовті, червоні, сухі, різнокольорові, зелені Що означають уві сні…