Тільки для справжніх пані!

До чого сняться солоні огірки? Сонник — огірки солоні уві сні

До чого сняться солоні огірки? Сонник - огірки солоні уві сні

Зміст:

Вже не одне століття люди, з допомогою снів намагаються відповісти на питання, що стосуються їх життя. Але багато ламають собі голову, в який же день збуваються сни». Уявити чітку картину, з цього приводу, допоможе накопичений досвід провідних астрологів і психологів.

Прийнято тлумачити сни, в залежності від положення місяця на небосхилі. Так, при убуваючому місяці – страшний сон не принесе неприємностей, а навпаки очистить життя і приведе до добра. При зростаючому місяці велика ймовірність віщих снів. А сни у повню вказують на моменти реально життя, де ми проявляємо найбільшу емоційність.

Існують десятки сонників трактують значення тих чи інших сновидінь. Якщо, наприклад, людині наснилися солоні огірки, більшість відомих тлумачів вважають такий сон не зовсім сприятливим. І взагалі будь-солона їжа попереджає сновидця про ризик якої-небудь хвороби і розчарувань.

Трактування сну — до чого сняться солоні огірки по Фрейда З.

У толкователе видатного австрійського психолога Фрейда З. огірок виступає символом пеніса, зривання якого говорить про тязі сплячого до самозадоволення. Солоний огірок в свою чергу показує чоловікам на знижену потенцію, так як він вже не так дивився і пружний, а жінкам на невдоволення партнером.

Сонник Малий Велесов

За сонником Малий Велесов – солоні огірки сняться до сліз і бідності.

До чого сняться солоні огірки — український сонник

З Української соннику солоні огірки сняться до слабкості сновидця.

Традиційне тлумачення сну

У традиційному тлумаченні, навпаки солоні огірки віщують радість у родині та хлібосольний стіл.

Англійський сонник — солоні огірки уві сні

Англійський сонник також трактує несвіжі (солоні) огірки уві сні, як символ міцного здоров’я, для хворих – одужання, а для самотніх людей – швидке набуття сім’ї.

До чого ще можуть снитися солоні огірки

Ні в якому разі не треба засмучуватися, якщо тлумачення сну не зовсім сприятливо. Сновидіння – це всього лише передбачення, попередження одній з доріг життя сновидця. А людина сама здатна змінювати і вибирати свою долю.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться свіжий огірок? Сонник — свіжі огірки уві сні

Зміст: До чого сняться свіжі огірки по соннику Міллера Приснився свіжий огірок — тлумачення по соннику Фрейда Свіжі огірки уві сні по Цвєткову До чого сниться свіжий огірок сонник Хассе…

До чого сниться апельсин? Сонник — приснився апельсин уві сні

Зміст: До чого сниться апельсин по соннику Міллера? Апельсин уві сні по Фрейду До чого сняться апельсини в соннику Хамидовой Сонник апельсин по Піфагору До чого сниться апельсин в соннику…

До чого сниться кавун? Сонник — приснився кавун уві сні

Зміст: До чого сниться кавун по сучасному соннику Кавун – Езотеричний сонник Кавун уві сні по Міллеру Кавун – сонник Євгена Цвєткова До чого сниться кавун по соннику Фен-Шуй Кавун…