Тільки для справжніх пані!

До чого сняться штучні квіти?

До чого сняться штучні квіти?

Зміст:

До чого сняться штучні квіти? У сновидіннях, на відміну від живих квітів, вони являють собою провісників неприємних подій. Обіцяють вони невдачі і небезпека. Більш повне тлумачення повинно враховувати різні деталі.

Якщо людина уві сні бачить штучні квіти, то такий сон можна трактувати таким же чином, як і сон про сухі, зів’ялі і мертві рослини. Одним словом можна сказати, що бачити уві сні штучні квіти – це поганий, поганий знак, що віщує всілякі неприємності, погіршення фінансового положення або відносин з близькими і рідними людьми.

Сонник — отримання штучних квітів в дар

Якщо людині приснилося, що хтось дарує йому штучні квіти, то це говорить про те, що наяву його очікують якесь сумне подія. Іноді такий сон передвіщає загрозу здоров’ю або навіть людського життя.

Сон про виготовлення штучних квітів

Сон, в якому людина бачить, як він сам або хтось інший виготовляє штучні квіти, говорить про нещирість почуттів, про брехливість. Бачити уві сні, як штучні квіти робить хороший знайомий або навіть один – поганий знак. Це означає, що він замишляє проти цієї людини щось погане.

Спалювати штучні квіти уві сні

Якщо людині сниться, що штучні квіти він спалює, то це може говорити про те, що незабаром він розлучиться зі своєю прихильністю, почне жити новим життям. Крім того, це може говорити про те, що кохана людина його обманює, знаходиться поруч тільки з міркувань вигоди. Такий сон може бути символом того, що людині просто дуже сильно хочеться змінити стан справ, який є на сьогоднішній момент.

До чого ще можуть снитися штучні квітиДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться меблі? Сонник — меблі

Зміст: До чого сниться нові меблі Сонник — перестановка меблів Старі меблі у сні До чого сниться купувати меблі До чого сниться кухонні меблі Будинок і меблювання кімнат у житлових…

До чого сниться тарган? Таргани у сні

Зміст: Що обіцяють зі сну Таргани по соннику Міллера Тарган у сні по соннику Нострадамуса Тарган — сонник Ванги Що означає Тарган по соннику Езопа? До чого сняться руді таргани?…

До чого сняться змії? Уві сні змія

Зміст: До чого сняться змії по соннику Міллера? Сонник Ванги – змії Сонник Фрейда — змії уві сні До чого сняться змії — тлумачення з іншим сонникам (жіночий сонник Езопа,…