Тільки для справжніх пані!

До чого сняться шпалери, сонник – шпалери уві сні

До чого сняться шпалери, сонник – шпалери уві сні

Зміст:

Шпалери досить цікавий символ уві сні. Він відображає поточну ситуацію, настрій і надії сновидця. До чого сниться цей вид декоративних матеріалів? Сонники підкажуть, в якому напрямку слід міркувати.

Замітка сонника подружжя Зима

Приснилися шпалери? Вони відображають особливості панує в будинку атмосфери. Чим красивіше і якісніше матеріали уві сні, тим краще йдуть справи. Цей спосіб дає підказку про перспективи.

До чого сняться шпалери з незвичайним візерунком? Вони попереджають про майбутні зміни. Якщо різнокольорові смуги відклеюються від стінок або виглядають старими і рваними, то готуйтеся до скандалів і сварок, які значно погіршать сімейне щастя.

В мріях довелось клеїти шпалери? Саме час порозумітися з домашніми і залагодити всі побутові проблеми. Бачити уві сні шпалери в чужому будинку буквально означає, що ви будете замішані в чужі сімейні справи.

Що говорить поєднаний сучасний сонник

До чого сниться, якщо довелося здирати шпалери? Сонник впевнений, що ви готові до змін, і вони незабаром відбудуться. Але ви надто квапте події, що веде до скоєння дурних вчинків, неабияк ускладнюють поточні обставини. Для самотнього сновидця подібний образ виступає символом близького знайомства зі своєю половинкою.

Приснилися шпалери різних кольорів та візерунків? Доведеться робити сміливий вибір, але ви розгубитеся. Уві сні кімната була обклеєна новенькими і дуже красивими обойчиками? У найближчі дні вирушайте за покупками – будь-яке придбання принесе задоволення і прослужить довго.

Добре бачити кімнату, обклеєну світлими смугами. Це знамення романтичного побачення або приємної бесіди. Якщо візерунки на стінах були потворними і навіть страшними, то пізнаєте неприємності через спілкування з іншими.

До чого сняться шпалери на стінах, у рулонах

Приснилися паперові смуги в рулонах? В реалі виникне непорозуміння. Якщо шпалери були світлими, то настають розбіжності з колегами, друзями і сім’єю. Темний колір вказує на конфлікт з сторонніми людьми, від яких залежить ваше майбутнє. Якщо уві сні ви явно бачили шпалери на стінах, то в будинку очікуються зміни. Один єдиний рулон символізує порожні витрати.

Що означають старі шпалери відклеїлися

До чого сняться помальовані старі шпалери? Ви ризикуєте зробити найдурніший вчинок. Якщо стіни були заляпані пластиліном, у житті з’явиться людина, яка змінить її звичний плин.

Приснилося, що ви особисто віддирали старі шпалери від стін? Ваше звичайне існування нагадує хаос і прийшов час розібратися. Якщо уві сні тільки поклеєні обойчики відвалилися, то чекайте несподіваного повороту справ. Це також ознака непорозумінь у сім’ї.

Уві сні вибирати, купувати шпалери

Приснилося, що ви купили багато шпалер? Це знамення підвищеної активності, в тому числі і на любовному фронті. Уві сні довелося вибирати і купувати декоративні матеріали? Є ймовірність, що ви зміните місце проживання або затеете великий ремонт.

До чого сниться, що ви ніяк не можете вибрати шпалери? Не переживайте, рішення прийняте напередодні є єдино правильним. Взагалі вибирати шпалери в магазині означає, що ви стоїте на порозі особливої події. Але будьте обережні, подальша доля цілковито залежить від грамотних дій вже зараз.

Приснилося, що ви купили більше шпалер, ніж потрібно? На жаль, мрії та плани не здійсняться, бо ви не бачите дрібниць. Жінку цей спосіб попереджає про надмірної вимогливості до чоловіка або коханого.

Що значить – клеїти шпалери

Якщо чоловік клеїть уві сні шпалери, то наяву він прагне до численних і причому одночасним зв’язків. Для жінки цей же образ означає несподівані або незвичайні клопоти і турботи. Для всіх без винятку сновидцев поклейка стін уві сні знаменує придбання міцного положення в суспільстві.

Шпалери уві сні – інші варіації

Щоб зрозуміти, до чого сняться шпалери, слід врахувати не тільки особливості фактури і малюнка на їх поверхні, але і особисті дії уві сні.

Якщо уві сні шпалери були з золотим малюнком, то в реальності отримаєте заслужену нагороду і похвалу. Якщо ж малюнок на шпалерах нагадував хитромудрий вензель, то бережіться обману.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться обрізати, сонник – обрізати уві сні

Зміст: Тлумачення сну по соннику Медеї Думка сонник подружжя Зима Інтерпретація по соннику Деніз Лінн До чого сниться обрізати нігті на руках, ногах Уві сні обрізати волосся, кінчики, чубок, косу…

До чого сниться завагітніти, сонник – завагітніти у сні

Зміст: Тлумачення сонника доктора Фрейда Думка сонника Білого мага Що говорить сонник закоханих До чого сниться завагітніти жінці, чоловікові Що значить – завагітніти уві сні від коханого, друга, незнайомця, колишнього…

До чого сниться заблукати, сонник – заблукати у сні

Зміст: Думка доктора Фрейда Тлумачення по соннику від А до Я Що думає сонник Жовтого імператора До чого сниться заблукати в будівлі Що значить – заблукає в метро, лабіринті Заблукати…