Тільки для справжніх пані!

До чого сняться сережки? Що значить бачити сережки у сні

До чого сняться сережки? Що значить бачити сережки у сні

Зміст:

Сни. Таємничі і загадкові явища людської психіки. Як часто у снах ми бачимо дивні речі: місця, де побували чи хочемо побувати, минуле, теперішнє, майбутнє.

Природу снів чи ще можна пояснити з точки зору фундаментальної науки, однак ми часто прислухаємося до снів, тому що віримо в силу снів. Сни можуть передбачити майбутнє, у снах можна знайти пораду, як вчинити, яких проблем можна уникнути. І навіть самі пропалені скептики якщо вже не вірять в сни, то точно до них прислухаються.

Історія та коштовності: чому так часто нам сниться біжутерія?

Кільця, сережки, браслети – коштовності завжди складали самі яскраві спогади від наших снів. З чим це пов’язано? Чому так часто предметом сну виявляється біжутерія? Відповідь на це питання криється в людській природі, адже з давніх часів коштовності завжди підкреслювали статус людини, її приналежність до стану, роду або племені.

Історично склалося так, що вся чоловіча біжутерія носить знаковий початок. Жіночих прикрас в історії була уготована інша доля. Тут прикраси поділялися на прості й дорогі. Прості лише підкреслювали красу носительки, а дорогі – свідчили про становище в суспільстві, стан власниці.

Найяскравішим прикладом такого прикраси є сережки. Чому? Відповідь проста, сережки завжди помітні, бувають самої вигадливої форми, в сережках завжди можна втілити уявлення про придворної розкоші і пишності. Так діяли у минулому, діють і зараз. Неможливо уявити собі даму на вечірньому рауті без цієї деталі туалету.

Сережки – незмінний супутник званих вечорів, весіль, ювілеїв та інших урочистостей. Само собою, ми часто бачимо сережки у снах. І до чого сняться сережки? Тлумачитись це може по-всякому. На жаль, дотепер у літературі та інших джерелах ми можемо лише побічно дізнатися про те, що обіцяють сни про сережках. А шкода!

Адже ця частина туалету є в шкатулці кожної жінки! Складно уявити собі, що наші милі дами виходять з дому, не надівши сережок, рідко-рідко це станеться, і то, якщо прекрасна володарка забуде сережки в поспіху.

Не можна не погодитися з вищесказаним – сережки грають важливу роль в нашому житті, і, звичайно ж, цікаво, що несуть з собою сни, де сняться сережки. Відповідь на це питання не обмежиться рядком в соннику, сни з сережками різноманітні та тлумачаться по-різному. Дана стаття – спроба узагальнити всю інформацію, відому про тлумачення снів про сережках.

До чого сняться золоті сережки?

Пам’ятаєте, ми говорили вище про те, що сережках оцінювалося положення в суспільстві і достаток їх господині? Так само і в тлумаченні снів, — золоті сережки символізують достаток. Такий сон застерігає Вас від сумнівного підприємства, ніби підказуючи, що у Вас вже є все, що потрібно, і немає сенсу гнатися за зайвої наживою. Якщо намітили ризиковане підприємство і наснилися золоті сережки – краще від нього відмовитися, хіба мало, раптом Вас чекає фіаско.

Взагалі, треба сказати кілька слів про загальне тлумачення снів з сережками. Чому ми робимо це після того, як розповіли про золоті сережки? Дуже просто – щоб показати, як розуміються сережки в історії людства, а значить і тлумачаться в снах.

Сережки підкреслює статус власника. Втратити сережки у сні – потерпіти фіаско, втратити прибуток, опинитися біля розбитого корита, загалом, чекай неприємностей. Знайти сережки – знайти удачу, благополучно завершити важливо справу, отримати прибуток.

Що означає знайти уві сні сережки?

Якщо Вам приснилася пара сережок, які Ви випадково знайшли. Готуйтеся, скоро у Вашому житті з’явиться новий друг або хороший знайомий.

Сонник — срібні сережки: як трактувати такий сон?

Не секрет, що мало сонників містить в собі інформацію про срібні сережки. Обмежимося загальними рекомендаціями: носити срібні прикраси до хвороби або біді. Взагалі, крім негативного срібло в снах символізує набуття внутрішньої мудрості, просвітлення розуму: можливо Вам скоро доведеться прийняти значуще рішення. Побачити срібні сережки – втратити прибуток, недоотримати прибуток.

До чого сниться втратити сережку?

Вважайте, що у Вас неприємності. Втрата сережок передбачає великі витрати, Вас може чекати сильний переляк або стрес. Якщо Ви втратили сережки і безуспішно намагаєтеся їх знайти – скоро Вас можуть пограбувати.

Приміряти сережки уві сні: що обіцяють такі сновидіння?

Одружені Ви чи вільні? Міряли ви різні сережки чи однакові? Повірте, від цих питань залежить точне тлумачення сну! Якщо ви заміжня – чекайте народження дитини, якщо вільні, то у Ваше життя прийде нова любов і відносини. Якщо ви одягали однакові сережки, то скоро виповниться бажання, якщо різні – бажання все одно здійсниться, але не відразу.

Вообщем, як не дивись на сережки, а у снах, як і наяву, вони радують наших милих дам і приносять щастя. Уникайте їх втратити, або, не дай боже, зламати – можуть нагрянути великі неприємності.

Мартьянов Євген Юрійович спеціально дляДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться картина? Що означає картина уві сні

Зміст: До чого сниться картина по соннику Міллера Сонник Фрейда — що означає картина уві сні Загальний сонник: приснилася картина Тлумачення за іншим сонникам Якщо вам приснилася картина, потрібно скоріше…

До чого сниться фотограф? Сонник — фотограф

Зміст: Фотограф уві сні по соннику Міллера Тлумачення по жіночому соннику Фотограф в еротичному соннику Приснився фотограф по Фрейду Розшифровка по соннику Ванги У більшості випадків сни дуже непередбачувані. Неможливо…

До чого сниться пральна машина?

Зміст: Загальна розшифровка Приснилася пральна машинка і прання До чого сниться — машинка зламалася До чого сниться пральна машина? Хоч і нечасто, але ця побутова техніка може бути присутнім у…