Тільки для справжніх пані!

До чого сняться руки? Сонник — рука уві сні

До чого сняться руки? Сонник - рука уві сні

Зміст:

Руки уві сні характеризують поточну ситуацію і відображають можливість реалізувати задумане. До чого сниться цей банальний образ? Сонники пропонують самі незвичайні розшифровки з урахуванням деталей бачення.

До чого сняться руки уві сні – Сонник Міллера

Красиві, доглянуті руки уві сні є передвісником популярності, набуття високого положення в суспільстві.

Приснилися Руки – до чого? — сонник Ванги

До чого можуть наснитися руки – Сонник Майя

За цим сонником приснився ліва рука свідчить про те, що для реалізації ідей і давніх планів настав сприятливий час. Існує думка, що якщо 3 дні поспіль після того, як приснився такий сон, носити персні на пальцях, то все задумане здійсниться.

Якщо у сні Ви бачили праву руку, то незабаром Вами буде втрачено що-небудь цінне і дороге.

До чого сниться рука – Сонник Деніз Лінн

Якщо у сні Ви бачили підняту вгору руку, то в реальності потрібно бути дуже уважним. Руки, складені разом, є символом єдності, спокою і миру. Кулак віщує розбіжності з дорогими людьми, сварки з друзями. Тому необхідно остерігатися таких ситуацій, які можуть призвести до подібного результату.

До чого сняться руки – Французький сонник

Якщо у сні Ви бачили свої руки, то за цим сонником, незабаром у складній ситуації Вам прийдуть на допомогу друзі. Якщо уві сні Ви зламали руку, то хвороба належить пережити Вашому другу. Якщо руки у сні розпухлі, скоро Ви несподівано для себе збагатитеся.

Якщо молодій жінці сниться, що її руки покриті густими волоссям, то її діти будуть красивими, незвичайними і щасливими в житті. Відрізана рука віщує швидку втрату друга.

Рука у сні – Сонник Зэдкиеля

Брудні руки уві сні свідчать про швидке переживанні, можливе приниженні і неприємності. Схрещені на грудях руки говорять про те, що ситуація, в яку Ви потрапили або скоро потрапите, змусить Вас серйозно понервувати. Знайти рішення буде непросто. Рукостискання сниться до швидкого перемир’я з тим, ким давно не спілкувалися.

Що значить наснилися руки уві сні – Жіночий сонник

Гарні, приємні руки уві сні говорять про досягнення хорошого суспільного становища. Неприємності чекають тих, хто уві сні побачив потворні, негарні руки. Якщо дівчина побачить міцні, волохаті руки, то незабаром почне доглядати надійний, багатий чоловік.

Обпалені руки говорять про швидке розчарування. Тримати в руках не обпалюючий вогонь – Вас очікує успіх у всіх справах і починаннях. Бруд на руці є знаком несправедливості по відношенню до оточуючих.

До чого сниться рука – Сонник Мандрівника

Руки в крові пророкують про можливий скандал з рідними людьми. Якщо руки у сні були в багнюці, то скоро Вас будуть в чомусь звинувачувати. Дуже великі руки сняться до виконання заповітних бажань. Бачити свої долоні – скоро у Вашому житті почнуть відбуватися важливі події.

Мити руки уві сні будуть ті, кого чекає швидке вирішення всіх неприємностей і суперечок. Поранені, пошкоджені руки говорять про те, що найближчим часом Ви втратите щось дуже дороге.

Руки уві сні — Сонник Симона Кананіта

Якщо уві сні Ви мили руки, то Вас чекає порятунок від неприємностей, які Вас тривалий час мучили. Вас хтось захистить, розставить все по своїх місцях. Якщо руки були брудними – не обійтися без заздрісників, сварок і пліток. Маленькі руки сняться до того, що деякі друзі, яким Ви довіряєте, Вас обманюють.

До чого ще сняться рукиДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться ноги? Сонник — нога чи ноги уві сні

Зміст: До чого сняться ноги в соннику Міллера? Ноги у сні – сонник Ванги Бачити ноги уві сні по соннику Хассэ Що значить бачити ноги уві сні по Індійському соннику?…

До чого сняться губи? Сонник — губи уві сні

Зміст: До чого сняться губи по соннику Міллера Губи у сні — сонник Цвєткова До чого сняться губи – сучасний сонник До чого сниться фарбувати губи Сонник — поцілунок в…

До чого сниться ховатися? Що значить я ховаюся або хто ховається у сні

Зміст: До чого сниться ховатися — сонник Міллера Ховатися у сні — Універсальний сонник До чого сниться ховатися — малий Велесов сонник Сонник Медеи — що означає ховатися у сні…