Тільки для справжніх пані!

До чого сняться родимки, сонник родимки уві сні

До чого сняться родимки, сонник родимки уві сні

Зміст:

Родимка у сні досить дивний і загадковий образ. Він може попереджати про можливу хворобу або обіцяти приємні зміни. Розібратися в розшифровці і відшукати значення, прийнятне в конкретному випадку, допоможуть популярні сонники і зразкові трактування.

Інтерпретація сонника подружжя Зими

До чого взагалі сняться родимки? Будь-які подібні цятки на шкірі уві сні вказують на вроджені здібності й таланти, як позитивного, так і деструктивного характеру.

Так симетричні і красиві родимки – ознака особливого світлого дару. Вони обіцяють удачу і везіння. Якщо приснилося, що родимка виглядала потворно, то насправді у вас є негативна риса характеру, яка ґрунтовно заважає жити.

Більш точну розшифровку дасть місце розташування родимки уві сні. Так некрасива родимка на грудях знаменує порочні нахили в любові, на мізинці – зазначає нездатність до безкорисливої дружби і т. д. Якщо приснилися красиві правильної форми родимки, то всі значення суворо обратни.

Родимки на сучасному суміщеного соннику

До чого сняться родимки, яких немає наяву? Сонник впевнений, що настає тепла зустріч з рідними людьми. Довелося бачити дуже велику родимку? Неждані гості доставлять масу, не обов’язково поганих турбот.

Приснилося, що ви намагалися видалити родимку? Незабаром у родині очікується поповнення. Якщо подібне бачення відвідало вагітну даму, то їй забезпечені складні пологи.

Тлумачення по соннику Езопа

До чого сняться родимки найчастіше? Сонник впевнений, що це знак прийдешньої зустрічі з родичами. Якщо уві сні ви уважно розглядали досить велику родимку на собі, то наяву у вас є забезпечений і впливовий родич, який надасть допомогу у важкій ситуації.

Приснилося, що вся шкіра уві сні було вкрите родимками? Бачення обіцяє нещастя, яке довгий час буде про себе нагадувати. Іноді цей спосіб попереджає, що слід відмовитися від відносин з численними родичами.

До чого сниться, що ви задумали видалити родимку медичним або хірургічним шляхом? В реалі уникнете проблем, викликаних плітками і наговорами. Самостійно видаляти родимку у сні означає, що власною поведінкою ви тільки погіршуєте і без того непрості обставини.

Приснилося, що ви шукали собі реальні родимки, але не знаходили їх? Ви самі винні в тому, що оточуючі, зокрема родичі, ставляться до вас нешанобливо. Якщо ви не змінити лінію поведінки, то неодмінно будете жити в повній самоті.

У сні ви по необережності здерли родимку? Чекайте поганих звісток від рідних, а після ще більшого охолодження у відносинах з ними.

Трапилося бачити, що родимки з’являються на тілі буквально на очах? Наяву є люди, які мріють стати ближче до вас, але сонник радить дуже обережно вибирати собі друзів і партнерів.

До чого сняться родимки на тілі, руках, спині

Іноді поява неіснуючих в реалі родимок натякає на швидке захворювання конкретної частини тіла або органу, розташованого на ній. Наприклад, відмітина на носі обіцяє хвороби серця, на спині – запалення легенів.

Якщо приснилося, що вся шкіра густо усипана родимками, то будьте готові до поповнення в будинку. Причому дуже велика родимка у сні пророкує народження двійні, а багато дрібних родимок обіцяє веселе романтичну пригоду з серйозним фіналом.

Що означають родимки на обличчі, голові, щоках

Взагалі, всі сонники радять трактувати родимки згідно з реальними прикметами, здавна існуючим у народі. Однак якщо приснилася особливо велика родимка на лобі, то готуйтеся до хвороби, яка затягнеться надовго і буквально вимордує всі сили і ресурси.

До чого сниться родимка на обличчі або голові? Проявіть обережність при спілкуванні з малознайомими людьми – вас можуть обдурити. Якщо приснилося, що родимка вилізла на щоці, то ви впадете в розпач, намагаючись поліпшити своє матеріальне становище.

Що ще означає уві сні родимки маленькі, великі, багато

Приснилося, що вискочило відразу багато родимок? Це ознака великої небезпеки, яку вдасться уникнути лише при певному збігу обставин. Маленькі родимки віщують дурні плітки і хвороби, великі обіцяють спадщину та особливі події.

Родимки у сні – приклади розшифровок

До чого конкретно сняться родимки? Як уже говорилося, цей образ найкраще розглядати з точки зору народних прикмет. Тлумачення приблизно схожі як наяву, так і в світі сновидінь.

Якщо уві сні ви вирішили намалювати собі родимки, значить наяву стурбовані тим, щоб залучити чуже увагу до себе або якоїсь проблеми. Це також натяк на бажання, які ви вважаєте за краще приховувати від оточуючих.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться струмок, сонник – струмок у сні

Зміст: Тлумачення по соннику Міллера Думка дворянського сонника Н. Гришина Тлумачення образу за збірником сонників Що означає струмок у лісі, горах Струмок з чистою, брудною водою Пити з струмка, купатися…

До чого сняться хмари, сонник – хмари у сні

Зміст: Думка сонника Міллера Трактування сонника Д. і Н. Зими Образ по соннику Деніз Лінн Розшифровка по соннику жовтого імператора Рада новітнього сонника Р. Іванова Що означають уві сні хмари…

До чого сниться образа, сонник – образа уві сні

Зміст: По Міллеру Інтерпретація по соннику Фрейда Сонник подружжя Зими Трактування образу по соннику від А до Я До чого сниться образа і сльози Уві сні образа своя, чужа Що…