Тільки для справжніх пані!

До чого сняться птахи, сонник – птиці уві сні

До чого сняться птахи, сонник – птиці уві сні

Зміст:

Птахи уві сні дуже багатозначний образ. Вони можуть символізувати думки, емоції, бажання сновидця, а також вказувати на наближення якихось подій, отримання звісток або прихід гостей. Популярні сонники дадуть відповідь, до чого сниться конкретно те чи інше бачення.

Відповідає новий сімейний сонник

Приснилися птахи з дивовижним оперенням? Чекайте сприятливих у всіх відносинах часів. Самотній жінці сонник пророкує зустріч з судженим і в подальшому щасливе заміжжя.

До чого сняться поранені птахи? Діти доставлять масу проблем, і це затягне вас у зневіру. Летять птахи — ознака близької процвітання. А от чути пташиний спів, але не бачити самих птахів, не дуже добре. Ви навряд чи впораєтеся з дорученою завданням. Ще гірше, якщо приснилося, що ви вбивали птахів. Це передвісник лиха з власної дурості.

До чого сняться домашні птахи? Рада сонника: припиніть бездумно витрачати гроші. Уві сні ганяти домашню птицю буквально означає даремно витрачати час і сили. Якщо в ночі з’явилися хижі птахи, то бійтеся обману. Але якщо ви примудрилися вбити їх, то наяву переборете всі перешкоди на шляху до власного щастя і успіху.

Якщо жінці приснилося, що вона захищала власних дітей від агресивно нападників птахів, то реалізуються найсміливіші очікування, правда, доведеться гарненько попрацювати. Бачити напад птахів погано. Сонник обіцяє загрозу з боку недругів і конкурентів. Але якщо ви проженете пернатих, то й наяву успішно впораєтеся.

До чого сняться мертві птахи? Уві сні вони є вісником удачі і перемоги. Іноді тлумачення сну зворотне, якщо мертвими трапилося бачити безневинних птахів. Уві сні довелося стріляти по птахах? Надмірна активність не доведе до добра.

Розповідає сонник Міллера

Птахи, особливо з яскравим оперенням, уві сні добрий знак. Якщо вони з’явилися дівчині, то в близькому майбутньому її чекає взаємна любов і вдале подружжя. Але якщо приснилися поранені птиці, то душу стане мучити туга і безнадія.

До чого сняться летять птахи? Сонник вважає їх символом процвітання і благополуччя. Зловити пташку буквально означає спіймати удачу. Але якщо птахи щебечуть, а ви їх не бачите, то постарайтеся проявити максимальну зосередженість у роботі.

Приснилося, що ви вбили птахів? Наближається стихійне лихо, неврожай або інша масштабна катастрофа. Домашня птиця в ночі відбиває надмірне марнотратство і легковажність. Дівчина, що ганяється за домашньою птицею, витрачає дорогоцінний час на порожні задоволення і розваги.

Інтерпретує дворянський сонник Н. Гришина

До чого сниться багато різних птахів, які сидять на деревах, дахах або просто на землі? Сонник вважає їх символом духовних таємниць і загадок, які здолали сновидця. Білі птахи знаменують радість, добрі новини, добрі наміри сновидця, позитивний вплив на його життя оточуючих.

Якщо приснилися чорні птахи, то вони відображають погані задуми інших і негативний вплив минулого. Зграя чорних птахів також символізує власні погані думи і погані риси характеру. Довелося бачити, що чорні птахи розлітаються? Ви знаходитеся у владі страхів і сумнівів. Якщо вони кружляють над чимось, то наближається подія, яка виявиться для вас фатальним.

До чого сняться говорять птахи? Уві сні вони ототожнюються з інтуїцією і передчуттями. Вірте собі і не слухайте нікого! Привиділися птиці синього або блакитного кольору? Сонник обіцяє повагу і добру ділову репутацію, а в езотеричному тлумаченні обіцяє відродження і надію.

Уві сні з’явились птахи строкатою, райдужної і екзотичного забарвлення? Сонник вважає, що подібним чином передаються романтичні мрії і фантазії. Вони ж є символом обману і ілюзій. Добре бачити багато різних птахів. Це знак пробудження ясновидіння. Але не забувайте: подібний образ приходить зазвичай у найбільш важкі періоди.

Розшифровує сонник Мандрівника

До чого сняться говорять птахи? Сонник упевнений: у сні від них можна отримати справжнє пророцтво на майбутнє. Це ж знак власних здібностей до яснобачення. Великі зграї птахів – це колективні енергії, їх вплив на життя сновидца або ж якісь життєві процеси.

Приснилися чорні, хижі або нічні птахи? Чекайте поганих новин і бід. Вони ж уособлюють злого людини з найближчого оточення і натякають на негативний вплив на інших сновидця. Білі птахи завжди несуть благі вісті і підвищення енергетики.

Сонник нагадує: птахи у сні є символом душі сновидця, його емоційного стану, нагальних бажань, творчих прагнень, а також майбутніх досягнень. За зовнішнім виглядом і поведінкою птахів можна робити передбачення про сімейного і ділового життя. Самі птахи можуть бути асоційовані з конкретними особистостями. Жінкам саме птахи уві сні пророкують пропозицію про заміжжя.

До чого сняться птахи в небі, летять

Великі птахи, що ширяють у небі – успішні честолюбні задуми. Хаотично літаюча пташина зграя вказує на відсутність зосередженості і цілісності в досягненні мети, що веде до поразки. Якщо птахи літають недалеко чи кружляють над головою, то скоро фантастично пощастить. Приснилося, що птахи летять в небі? Отримайте новини з далеких місць.

Уві сні птиці в руках, в клітці

До чого сняться птахи в руках? Наяву вас відвідає велика удача. Ловити птахів у сні означає, що повезе в грі або лотереї. Зловити пташку буквально на льоту – до отримання листа, якщо птах забралася за пазуху, то буде вам щастя. Жінці спіймати птаха – до швидкого заміжжя. Але якщо птахи відлітають, то готуйтеся до втрат.

Приснилися птахи в клітці? Ви відчуваєте обмеження своєї свободи. Цей образ вказує на хороших друзів і прибуток. Крім того, птиці в клітці немов натякають: проявивши хитрість і спритність, ви зможете досягти більшого.

Що означає, якщо птахи залетіли в будинок, вікно

Якщо в квартирі з’явилися птахи, то скоро приступите до реалізації важливої справи або проекту. Птах у будинку для жінки – до вагітності, для всіх інших – до несподіваних новин і подій.

Приснилося, що у вікно залетіли дивовижні птахи? Ви маєте шанс вплинути на власну долю. До чого сниться, якщо птахи не тільки залетіли в будинок, але і сіли на плече або голову? Абсолютно несподівано до вас прийде справжня любов. Тлумачення сну актуально, якщо птахи сіли на вас в іншому місці. Найімовірніше, це вказівка на територію, де відбудеться знайомство.

Птаха уві сні – конкретні трактування

Нижче наведено перелік найбільш поширених тлумачень конкретних сновидних сюжетів і значення самих птахів.

Якщо уві сні з’явилися нічні птахи, в тому числі і летючі миші, то настає щось погане, до того ж намітилася зупинка у справах. Хижі птахи (сокіл, яструб, орел та інші) уві сні бідним сновидцам передбачають тотальну бідність, а багатим ще більшого збагачення. Приснилася птаха фенікс? Будьте впевнений: ви вистоїте в будь-яких життєвих умовах.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться: розбити, сонник – розбити уві сні

Зміст: За сонником Медеї За східним жіночого соннику За збірником сонників Розбити посуд в ночі – до чого До чого в мріях розбити дзеркало Що значить: у сні розбити телефон…

До чого сниться – їсти, сонник – їсти уві сні

Зміст: За сонником Медеї По соннику Міллера За сонником Д. Лоффа За символічним соннику За повного соннику Нової ери За сонником від А до Я До чого сниться – їсти…

До чого сниться крем, сонник – крем уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником від А до Я До чого сниться косметичний крем для обличчя, рук, тіла Приснився крем взуттєвий, для взуття Що означає уві сні крем кондитерський,…