Тільки для справжніх пані!

До чого сняться поцілунки? Сонник – поцілунок у сні

До чого сняться поцілунки? Сонник – поцілунок у сні

Зміст:

Поцілунки у сні неоднозначно тлумачаться різними сониками. Тому не можна сказати, що, якщо вам приснилося, що ви з кимось цілуєтеся, то не потрібно шукати в першому-ліпшому соннику, що це означає. Для початку варто згадати, хто вам снився і при яких обставинах. Після чого можна подивитися, до чого сняться поцілунки за різними сонникам.

До чого сняться поцілунки по соннику Міллера?

Цілуватися з коханою людиною в темряві обіцяє його розпуста, чи небезпека, якщо це відбувається при світлі, то це означає хороше ставлення до протилежної статі.

Цілуватися з матір’ю означає шана, повага друзів, а також успіх у всіх починаннях. Якщо ви поцілувалися з незнайомцем, то це обіцяє аморальний учинок наяву.

Поцілунок з кровним братом чи сестрою означає, що вас очікують задоволення і дружня зв’язок. Якщо ви побачили уві сні, що ваш суперник цілує вашу улюблену, то слід очікувати втрату поваги з її боку.

Поцілунок у сні — сонник Ванги

Сонник Ванги тлумачить поцілунок з чоловіком до наповненої згодою і гармонією спільного життя. Поцілунки з ворогами обіцяють швидке перемир’я з друзями після сварки. Цілуватися уві сні з дитиною – до отримання задоволення від результатів власної роботи.

Якщо ви побачили, що цілуєтеся і були помічені сторонніми, це означає, що ваші несправжні друзі зроблять по відношенню до вас підлість.

До чого сняться поцілунки по соннику Нострадамуса

Якщо ви побачили уві сні, що ви довго цілуєтеся з коханою людиною, це говорить про те, що він вам буде відданий завжди. Поцілунок вашого коханого з іншою означає його нещирість і черствість. Поцілунок з людиною, з яким не потрібно було цього робити, сигналізує про фальшивої дружби та несправжньої любові.

До чого сняться поцілунки по соннику Фрейда?

Якщо представниці прекрасної статі приснилося, що вона з кимось цілується, то її чекає знайомство з незнайомцем, який за фактом виявиться альфонсом і негідником.

Якщо ви бачите, що хтось цілується на ваших очах, то в реальності станете учасником неприємної ситуації. Чоловікові бачити у сні, що він з ким-небудь цілується, означає, що він занадто мало часу приділяє своїй коханій.

До чого приснився поцілунок по соннику Лонго?

Поцілунки у сні обіцяють удачу практичних у всьому. Якщо ви уві сні відчули, що вас хтось цілує, то слід готуватися до радісного несподіваного події у своєму житті.

Якщо ви побачили уві сні, що цілуєте комусь ноги, чекайте образ і принижень. Поцілунок з твариною обіцяє радість і умиротворення. А якщо ви цілуєтеся уві сні зі своїм знайомим, то йому слід чекати небезпеки.

Що значить наснилися поцілунки по соннику Азара

Якщо ви бачите, що вас цілують уві сні, то це може свідчити про швидке розставання, а також зраду коханої людини.

Якщо чоловікові сниться, що він цілується з чоловіком, а жінка з жінкою, то це може означати, що незабаром у вас з’являться вороги. Також це може обіцяти різного роду непорозуміння. Поцілунок з дитиною (немовлям) означає, що ви тривалий час залишитеся молодим.

Якщо вас цілують, то це може свідчити про обман. Поцілунок з вампіром може виступати провісником швидкої загибелі. Поцілунки з чоловіками сняться до зрад, а поцілунки з жінками – до сварок і різного роду конфліктів.

До чого сниться поцілунок з колишнім хлопцем, колишнім чоловіком?

Якщо уві сні ви цілуєтеся зі своїм колишнім чоловіком або хлопцем), то це може означати, що ви бажаєте з ним відновлення відносин. Такий сон свідчить про те, що ви ніяк не можете відпустити колишнього коханого.

Певне значення мають ваші відчуття після сновидіння. Якщо ви розчаровані і пригнічені, то ви бажаєте примирення з колишнім чоловіком. А якщо ви прокинулися, навпаки, у відмінному настрої, то це може означати, що ви в своєму сні поцілунком ознаменували закінчення відносин, підвели своєрідний підсумок.

Сонник — поцілунок з одним однокласником

Поцілунок з однокласником віщує швидку сварку з ним. Якщо уві сні ви цілуєтеся з одним, то це може також означати і те, що незабаром вам доведеться розстатися (наприклад, він поїде в іншу країну).

До чого сниться поцілунок коханого чоловіка, хлопця?

Якщо ви цілуєтеся уві сні з коханим, слід очікувати від нього вічної відданості. Але все залежить від того, за яких умов ви це робите: поцілунки в темряві можуть провіщати зрада і обман. Якщо ініціатором поцілунків виступаєте ви, то це говорить про взаємне ніжного почуття.

А якщо цілують вас, то це може бути передвісником розлуки. Для молодої дівчини поцілунки зі своїм обранцем може передвіщати швидке весілля. Але, якщо ви бачите уві сні, що ваш коханий пристрасно цілує іншу жінку, це може сигналізувати про зраду наяву.

Поцілунок в губи уві сні передвіщає те, що ваш шлюб буде не лише щасливим, але й тривалим. А ось поцілунок в щоку, навпаки, може сигналізувати про зраду близької чи рідної людини.

До чого сниться пристрасний поцілунок?

У більшості сонників можна прочитати, що пристрасні поцілунки уві сні обіцяють швидку печаль. Крім цього тлумачення, також можна знайти версію, що дуже пристрасний поцілунок виступає провісником серйозної сварки.

Тому, побачивши подібне сновидіння, слід бути максимально толерантним до партнера, щоб зберегти свої стосунки.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться нові будинки? Сонник — новий будинок

Зміст: До чого сняться нові будинки — психологічний сонник Англійський сонник — нові будинки у сні До чого сниться новий будинок — сонник Мандрівника До чого сняться нові будинки —…

До чого сниться шафа, полиця, етажерка, гардероб, комод, скриня?

Зміст: До чого сниться шафа До чого сниться полку До чого сниться шифоньєр До чого сниться етажерка До чого сниться гардероб До чого сниться комод До чого сниться скриня До…

До чого сниться малина? Сонник — малина

Зміст: До чого сниться малина по соннику Міллера Малина у сні — сонник від А до Я До чого сниться малина по Езотеричного соннику Сон про малині — по соннику…