Тільки для справжніх пані!

До чого сняться поминки, сонник — поминки уві сні

До чого сняться поминки, сонник - поминки уві сні

Зміст:

Приснилося, що ви побували на поминках? Скоро відбудуться кардинальні життєві зміни. Що трапитися в майбутньому підкаже особу померлого і місце, де відбувався захід.

Поминки уві сні по снотолкователю Міллера

Похорон і поминки незнайомої людини обіцяють складності у відносинах з оточуючими. Якщо це був поминальний обід родича або дитини, то навпаки буде мир і благополуччя в сім’ї. А от з друзями можливі конфлікти.

Велике значення для тлумачення має і погода уві сні. Так похорони відбулися в сонячний день, обіцяють здоров’я та успішність. Якщо день похмурий і дощовий, то готуйтеся до сумних новин, хвороби і погіршення справ.

Приснилися поминки – тлумачення по соннику від А до Я

Якщо уві сні довелося поминати доброму здоров’ї людини немов померлого, то він буде жити довго, спокійно і благополучно. Якщо поминальний обід у підсумку переріс у гучну пиятику, то виникнуть складнощі з дітьми, а чоловік почне вести себе дивно і підозріло.

Власні поминки в мріях – видовище хоч і неприємне, але безпечне. Якщо учасники були сумні і плакали, то підготуйтеся зустріти невдачі. Якщо навпаки були радісні, сміялися і навіть співали, то настає світла смуга життя, але спочатку ви одержите несподівану матеріальну допомогу.

Якщо поминки були організовані на честь померлого, то нова справа буде пов’язане з труднощами і не принесе успіху. Поминати уві сні дохлу кішку або собаку – до несподіваного, але дуже забавного розіграшу.

Що означають поминки по соннику Морозової

Сонник Морозової вважає, що поминки у сні – знак несприятливий. Хворому це бачення обіцяє ще більше погіршення здоров’я, здоровій – звістка про смерть близького родича. У той же час поминки попереджають, що вам належить зайнятися старим проектом або справою, не доведеним до кінця.

Сонник 21 століття – поминки

На думку цього сонника, поминки обіцяють сновидінню довге життя і щасливу старість. Якщо вас запросили на поминальний обід, то в реальності належить повернутися до забутої справи або відродити старі звички.

До чого сняться поминки свої, власні

Якщо приснилися власні поминки, то удача, нарешті, загляне у ваш будинок. Це знак довгого життя і благополучної старості. Особисто присутні на поминальному обіді в честь себе – до завершення якоїсь справи, ситуації або життєвого етапу. Це ідеальний час для сміливих починань, але діяти треба продумано і обережно.

Бачити зі сторони свої поминки означає, що померла якась частина вашої натури. Це завершення певного циклу розвитку і момент переходу на новий рівень. Однак якщо уві сні поминальне застілля викликало неприємні емоції, то біда станеться в момент, коли ви найменше будете до неї готові.

До чого сняться поминки по живій людині

Приснилися поминки по живому ще людині? Насправді гряде грандіозна подія з великим скупченням народу.

Участь у послепохоронном обіді в честь живої людини обіцяє винуватцю заходи ще довгий і цілком благополучне існування в цьому світі.

Якщо уві сні ви ховаєте і поминаєте чинного родича, то в реалі буде загальне примирення, причому навіть із заклятими ворогами.

До чого сняться поминки померлої людини

Уві сні поминки мертвого людини мають масу трактувань. Все залежить від вашого сприйняття і поточного стану реальних справ. Поминати недавно померлого – погано. Це ознака горя, великих неприємностей і проблем.

Якщо вас запросили пом’янути незнайомого покійного, то несподівано потрапите в гості. Поминальне застілля давно пішов може приснитися в знак отримання важливої інформації, яку потрібно використовувати дуже обережно і продумано.

До чого сняться поминки на кладовищі

Поминки уві сні на кладовищі викликають вкрай негативні емоції, хоча насправді найчастіше не обіцяють чогось страшного й трагічного.

Якщо цвинтарні поминки наснилися здоровій людині, то йому уготована довге життя, якщо хворому, то швидке одужання. І лише літнім людям це захід обіцяє швидкий відхід з життя. (Однак тільки при наявності додаткових ознак.)

Для точної розшифровки пригадайте вид кладовища. Якщо воно доглянуте і красиве, те бачення гарантує добрі новини здалеку. Крім того, є ймовірність, що вам повернуть те, що раніше відібрали або вкрали. І це не обов’язково щось матеріальне. Бачити обід на старовинному покинутому кладовищі буквально означає, що старість пройде в повній самоті.

До чого сняться поминки в будинку

Вважається, що гірше всього, якщо поминки проходять у власному будинку. Це знамення лихих вістей, смерті близького, неприємностей, потреби. У цього бачення є і ще одне тлумачення. Для досягнення мети вам доведеться працювати довго і важко.

У будь-якому випадку варто врахувати відчуття уві сні. Якщо емоції були спокійні і позитивні, то навіть така трагічна ситуація в реалі гарантує успіх. Тривожність, сум, туга – ознака погіршення справ і реальних проблем.

Поминки у сні – розширене тлумачення

Щоб краще зрозуміти, до чого сняться поминки, потрібно пригадати самі незначні деталі. Приміром, як був організований стіл, на ньому стояло, кого і де поминали і т. д.

Якщо ж на поминках ви не з’їли ні крихти, то скоро повністю відновите здоров’я, сили та енергію. Ще краще йти з поминок самим останнім. Це означає, що ви проживете довге, не омраченную хворобами і серйозними проблемами життя.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться іграшки, сонник – іграшки уві сні

Зміст: Іграшки по Італійському соннику Сучасний суміщений сонник – іграшки уві сні Трактування сонника від А до Я Приснилися іграшки – 21 століття сонник Що означають іграшки з сучасного універсального…

До чого сниться голка, сонник – голка уві сні

Зміст: Приснилася голка – тлумачення Міллера Інтерпретації сонника чаклунки Медеї Що означає голка по соннику Фрейда Трактування сонник подружжя Зими Голка уві сні по соннику від А до Я Інтерпретація…

До чого сниться грати, сонник – грати уві сні

Зміст: Грати уві сні по соннику Медеї Сонник Мандрівника – що значить грати Інтерпретація нумерологічного сонника Що значить грати з універсального соннику До чого сниться грати в карти Що значить…