Тільки для справжніх пані!

До чого сняться пологи, сонник – пологи у сні

До чого сняться пологи, сонник – пологи у сні

Зміст:

До чого сняться пологи? Уві сні їх можна трактувати буквально, як поява нових ідей, проектів, відносин. Це подія найчастіше символізує оновлення життя, відродження надії і сприятливо практично в усіх випадках. Сонники пропонують повну розшифровку.

За сонником Ванги

Наснилися пологи? Найближчим часом відбудуться якісь життєві зміни, завершиться важлива справа, прийде визволення. До чого сняться особливо болісні пологи з благополучним фіналом? Якесь діло принесе чимало труднощів, але закінчиться дуже успішно.

Не дуже добре бачити, якщо знайомий людина вмирає при пологах. Це означає, що завзяті спроби налагодити з ним відносини в реалі результату не дадуть. До чого сняться пологи легкі і стрімкі? Сонник впевнений, з’явиться можливість зняти з себе частину відповідальності і трохи розслабитися.

Уві сні довелося приймати пологи у іншого персонажа? В реальності станете учасником незначної події, яка в підсумку принесе вельми несподівані наслідки. Що означає уві сні власні пологи? Сонник переконаний: доля дасть вам рідкісний шанс буквально почати життя з початку. Але спочатку доведеться серйозно переглянути пріоритети, звичні цінності, цілі і зайнятися пошуками сенсу.

За сонником подружжя Зима

Приснилися свої або чужі пологи? Наяву доведеться втілювати дуже складна і клопітка справа. Якщо пологи завершилися народженням здорового і міцного малюка, то зумієте реалізувати зухвалу задумку.

Бачити народження мертвої дитини або виродка куди гірше. Це означає, що вам уготована невдача в будь-якій справі. При цьому сонник впевнений, все криється у власних поганих думках і помилкових уявленнях.

До чого сниться, якщо пологи приймає акушерка чи баба-повитуха? Сонник попереджає про великі неприємності і труднощі. Але якщо сюжет з’явився майбутньому батьку, то тлумачити його безглуздо. Це лише перенесення реальних очікувань (переживань) в сновидний світ.

По жіночому соннику

До чого сняться пологи? Традиційно вони вказують на близькі життєві зміни. Можливо, завершиться справа, яке тривало не один місяць. Цей же сюжет знаменує звільнення від обтяжливих проблем.

Приснилися власні пологи? Отримаєте шанс все виправити, буквально – почати заново. Постарайтеся підготуватися до цього моменту і знайти своє справжнє призначення.

Бачити пологи дитини – добре. Найближчим часом покращаться обставини. Крім того, можна чекати реального поповнення в родині, спадщини, радісних звісток. А от молодим дівчатам сонник радить звернути увагу на свою поведінку, щоб не зіпсувати добру репутацію дурним вчинком.

До чого сняться легкі і досить швидкі пологи? Якщо уві сні випробували відчуття полегшення, то зможете зняти з себе частину обов’язків, відповідальності. Якщо полегшення не було, положення зміниться, але не набагато. Пологи важкі і довгі обіцяють вирішення проблем через завзятість і терпіння.

Приснилося, що довелося приймати пологи у кого-то? Наближається подія, яка здасться вам несерйозним, але обернеться фатальними наслідками. Якщо під час пологів померла знайомий чоловік, то спроба залагодити конфлікт з ним провалиться.

За еротичного соннику Данилової

До чого сняться пологи і власне народження? Вам пощастить дізнатися щось нове. Це ж символ духовного переродження, перетворення. Довелося бачити пологи іншого персонажа? У житті з’явиться новий чоловік. Характер майбутніх відносин з ним підкаже саме бачення. Якщо уві сні ви зраділи, то й наяву все буде відмінно. У зворотному випадку тлумачення сну відповідне.

Якщо чоловікові наснився пологи жінки, то сонник передрікає йому прибуток, придбання майна, вдале вкладення грошей, процвітання у бізнесі. При цьому успіх прийде сам собою, без особливих зусиль з вашого боку. До чого сниться чоловікові, що народжує він? Щоб досягти бажаної мети доведеться серйозно постаратися, багато працювати і докладати максимум зусиль.

Що означають пологи у сні для жінки? Тлумачення сну двояке: або буде прибуток, або хвороба. Якщо дівчині наснилися пологи, то у неї є прекрасні перспективи вдало вийти заміж і прожити щасливе життя з чоловіком.

За сонником Деніз Лінн

Пологи у сні виступають символом відродження та оновлення. Це знак настання абсолютно нового життєвого періоду. До чого ще сняться пологи? Вони можуть попереджати про пробудження творчого потенціалу, прихованого таланту, могутньої внутрішньої енергії. Сонник вважає, що настав час втілювати давні ідеї, плани, мрії.

Не варто забувати, що народження нового часто пов’язане з відмиранням старого. Можливо, вам доведеться розпрощатися з тими відносинами, діяльністю, стереотипами. Але не переживайте, відмова від звичного лише розширить ваші горизонти і на зміну буденності прийде фантастична перспектива. Іноді пологи відображають у сні беззахисність, вразливість, слабкість.

За психоаналитическому соннику

Пологи часом відображають у сні саму ідею смерті і часто тлумачення сну може абсолютно не стосуватиметься появи чогось нового. Особливо, якщо приснилися свої власні пологи. Прохід по родових шляхах у цьому випадку натякає на слабкість, невпевненість або ж навпаки, бажання докопатися до істини, пошук.

Наснилися пологи? Ви бажаєте повністю змінити своє життя, і може навіть почати її спочатку. Не переживайте, сонник вважає, що дуже скоро вам випаде така можливість. Тому підготуйтеся заздалегідь і не наробіть помилок.

Дуже часто пологи приходять уві сні до сновидцам в найбільш критичні моменти, а також у похилому віці. Вони закликають задуматися про сенс життя і по можливості щось свідомо змінити вже сьогодні.

До чого сняться пологи свої, чужі

Уві сні відчули, що скоро у вас почнуться пологи? Готуйтеся до нерозуміння і непримиренної ворожнечі з родичами. Свої пологи у сні іноді символізують серйозну небезпеку, вплив на життя незрозумілою, але строго злої сили. Цей же сюжет передрікає вдалі події.

Трапилося бачити чужі пологи? В недалекому майбутньому отримаєте успіх і щастя, але не задоволення. Якщо приснилися свої або чужі пологи, то будьте готові до суворих життєвих випробувань. Не втрачайте самовладання, це допоможе подолати негаразди.

Що означають пологи для вагітної

Якщо вагітній жінці привиділися передчасні пологи, то тлумачення сну досить суперечливе. Воно може обіцяти як викидень, так і благополучне народження дитини. Передчасні пологи для вагітної також означають ускладнення вагітності.

Якщо приснилося, що вагітна в реалі жінка народила близнюків, то наяву у неї і справді народиться двійня. Цей же сюжет, а також пологи мертвонародженого плоду передрікає викидень.

До чого сняться пологи не вагітної і ще незаміжній дамі? Їй надійде досить нескромне, але привабливу пропозицію. Якщо вона погодиться, то через 9 місяців пізнає глибоке розчарування. Заміжньою, але не вагітній жінці бачити пологи, означає, що після періоду хвороб і неприємностей, вона зможе благополучно зачати і виносити дитину.

Що символізують роди двійнят, близнюків

Наснилися пологи, які закінчилися появою на світ близнюків або двійнят? Отримаєте приголомшливу новину. Чужі пологи із зазначеним результатом передрікають для одиноких сновидцев шлюб по любові, для сімейних – численне потомство. До чого ще сняться пологи близнюків? Це відображення близького багатства і достатку.

Приснилося, що народилися красиві двійнята? Доходи зростуть і фінансове становище покращиться. Бачити пологи хворих, потворних дітей означає, що наявні проблеми подвояться. Поява на світ сіамських близнюків знаменує возз’єднання з коханою людиною на все життя. До чого сняться пологи двійнят ще? Молодий дівиці вони обіцяють розчарування, а всім іншим вказують на неисполнимость мрій.

До чого сняться пологи дівчинки, хлопчика

Бачити пологи хлопчика – добре. Сюжет гарантує успіх і процвітання. Молодий дівиці пологи хлопчика обіцяють наяву радість, пусте проведення часу, веселощі. Якщо зазначений спосіб приснився чоловікові, то він може виграти великі гроші або отримати багатство іншим шляхом. Якщо самотня жінка уві сні дізналася, що вагітна і має народити хлопчика, то її заміжжя виявиться нещасливим.

У будь-якому варіанті пологи хлопчика підказують – за успіх і щастя доведеться серйозно поборотися, дівчатка – станеться справжнє диво, велика несподіванка. Народження дівчинки попереджає: вам необхідно зібрати волю і рішучість, щоб протистояти ударам долі. Потворні діти в будь-якому тлумаченні символізують розчарування, гіркі переживання.

Пологи наснилися чоловікові

Якщо чоловікові привиділися пологи, то в реальному світі його чекають дуже вдалі починання, можливості, ідеї. Одночасно чоловічі пологи натякають: ви дуже багато хочете, порівнюйте наявні ресурси з запитами.

До чого сниться чоловікові пологи ще? Наяву ризикуєте стати об’єктом для насмішок. Особливо актуально тлумачення сну для людей, які виступають перед великою аудиторією в силу професії (політики, лектори, вчителі, артисти тощо). Якщо чоловікові приснилася жінка у момент пологів, то мета не може бути досягнута, бо ви ще не зробили все, що для цього потрібно.

Уві сні довелося приймати пологи

До чого сниться, якщо довелося приймати пологи? Належить виконувати дуже складне завдання з численними перешкодами. Щоб довести справу до розуму, запасіться витримкою, терпінням і лояльністю до обставин, оточуючим.

Приснилося, що пощастило приймати пологи? Наяву зустрінетеся з людиною, які принесе вам щастя. Причому з першої хвилини ви навряд чи зрозумієте, що це ваша доля. Тому не поспішайте з висновками. Якщо жінці довелося приймати пологи, то вона, найімовірніше, завагітніє. Для чоловіка це прямий знак: поточна зв’язок зробить вас батьком.

Пологи у сні – як тлумачити

При тлумаченні сюжету необхідно врахувати найбільш яскраві деталі. Зверніть увагу, як протікали пологи, хто народжував і кого в результаті породив.

Якщо приснилися пологи у тварини, то це завжди означає прибуток, виграш великих грошей, надзвичайну вдачу. Якщо уві сні пологи принесли на світ щось дивне, незвичайне або незрозуміле, то готуйтеся до ситуації, в якій ви серйозно розгубитеся. Це ж бачення попереджає про незвичайних і часом непояснених події.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться очі, сонник – очі у сні

Зміст: По соннику Міллера За нумерологическому соннику За сонником подружжя Зима По сучасному суміщеного соннику За сонником 21 століття За древнеперсидскому соннику Тафлиси З сучасного універсального соннику До чого сняться…

До чого сниться дочка, сонник – дочка уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником для всієї родини За сонником Білого мага За сонником Мандрівника До чого сниться, якщо народилася дочка Що символізує уві сні дочка, якій немає Приснилася…

До чого сниться – літати, сонник – літати уві сні

Зміст: За збірником сонників За ісламським соннику За сонником Мандрівника За сонником Жовтого імператора За сонником Д. і Н. Зими За сонником Медеї До чого сниться – літати на літаку,…