Тільки для справжніх пані!

До чого сняться пальці? Сонник — пальці у сні

До чого сняться пальці? Сонник - пальці у сні

Зміст:

Уві сні людина відпочиває, але бувають такі сни, після яких потрібно звернутися за тлумаченням до спеціальної літератури, щоб заспокоїтися. Сни про пальці не виняток, тому знати їх значення потрібно обов’язково.

До чого сняться пальці по соннику Міллера?

Американський психолог роз’яснив сни про пальцях так. Якщо руки з пальцями з вадами, то буде в життя печаль, вони красиві і чисті – чекати удачі і процвітання. Болючий великий палець сниться до невдач у професійній діяльності, відсутність його призведе до загальної покинутості.

Якщо сниться, що палець надзвичайно великий або, навпаки, малий, це може означати яскраву можливість проявити себе, але щастя від цього буде тривати недовго. Брудний великий палець на одній руці сниться перед щасливою подією.

Палець у сні – сонник Ванги

Ясновидиця пророкувала побачене уві сні найточнішим чином. Понівечений або пораненний палець, за її словами, у сні призведе до дрібних неприємностей, які легко вирішаться наяву. Якщо на руці більше 5 пальців, це явна ознака того, що в житті людини з’явиться хтось значущий, спілкування з ним призведе до втрати авторитету серед близьких і друзів.

Що значить наснилися пальці – трактування по Фрейду

Цей різнобічна людина вніс свою лепту в світогляд майбутнього покоління. На підставі його висловлювань і міркувань був створений сонник, який описує сновидіння як підсвідоме сексуальний потяг до протилежної статі.

Якщо уві сні людина грає своїми пальцями, це означає, що йому не вистачає для повного щастя лише сексуального задоволення, причому самостійного.

Жінка бачить у сні пальці чоловіка, то він її вибір в якості партнера в ліжку. Чоловік бачить свої руки з пораненими пальцями – він соромиться проявляти своє его і думає про сексуальної неповноцінності. Жінці такий сон є попередженням про напад. Якщо палець обмотаний медичним бинтом, слід задуматися про засоби контрацепції під час сексу.

До чого сняться пальці по соннику Симеона Прозорова

Пальці означають за цим сонником найближчих родичів людини. Доглянуті, здорові долоні говорять про благополуччя сім’ї і її процвітання. Маленькі і хворі пальці означають занепад сім’ї і кожного її члена зокрема.

Відрізати або зламати один з пальців – позбутися або втратити близьку людину. Якщо уві сні чути, як ламаються кістки пальців, це може означати сварку з рідними, причому вони будуть неприємно про вас відгукуватися.

До чого сняться пальці по соннику Юрія Андрійовича Лонго

Зламаний палець сниться до того, що задумане справа все одно не буде мати успіху, як би ви не старалися. Палець, який вказує якийсь напрямок, дає зрозуміти, що потрібно бути гранично обережним, обираючи власний шлях, а якщо він піднятий вгору – це вірна ознака небезпеки, що насувається.

Палець в бинтах – до лікування, але вона буде нетривалим і ефективним. Волохаті пальці уві сні передбачають отримання гонорару або прибутку, то, над чим ви довго і наполегливо працювали дасть свої плоди.

Викривлені пальці показують відношення заздрісників до вас. Їм явно хочеться нашкодити вам, тому слід бути обережніше з висловлюваннями на адресу незнайомих людей.

До чого сняться пальці по соннику Євгена Цвєткова

Астролог говорить про те, що уві сні можна побачити вирішення проблеми і вибрати подсказиваемий шлях. Розглядати пальці у сні – до швидкого повернення коханої людини. Красиві рівні пальці сняться напередодні нових романтичних почуттів.

Порізані пальці сняться до змін в особистому житті, друга половина може піти чи з’явиться холод у відносинах, який переросте в байдужість. Кільця на пальцях означають, що хтось хоче командувати вами, при цьому не враховуючи вашої думки.

Більше 5 пальців на руках припускають, що людина отримає неждана матеріальну винагороду чи спадщину.

До чого сниться обручка на пальці

Багато тлумачі закликають сприймати побачене уві сні буквально. Обручка на пальці може означати зміни в особистому житті, становлення на шлях сімейних або постійних відносин.

Якщо дівчині кільце за розміром вибір супутника життя правильний і варто триматися за нього, адже цей чоловік зможе зробити її щасливою. Якщо ж кільце мало або велике, це говорить про те, як би не хотілося, але під вінець чоловік дівчину не поведе. Їй рано замислюватися про створення сім’ї або потрібно трохи почекати і тоді щастя обов’язково буде.

Дівчина бачить кільце на пальці коханого – це означає, що його наміри найсерйозніші, він буде правильним і добрим чоловіком. Соскальзивающее з пальця обручка передбачає зміни у відносинах пари, будуть сварки і непорозуміння.

Замужній дамі сниться на пальці кільце, яке вона випадково ламає – чоловік захворіє незабаром, а шансів його врятувати дуже мало.

До чого сниться золота обручка, перстень, срібний перстень на пальці?

Золото – символ відданості і любові. Кільце із золота на пальці означає довгий щасливий шлюб з щирими, ніжними почуттями. Всі життєві плани будуть втілені в життя, а удача буде супроводжувати постійно. Якщо ж прикраса на пальці зламано – це поганий знак, неприємності почнуться незабаром і будуть тривати довго.

Перстень на пальці у сні означає любовні переживання і швидку появу сюрпризу в житті. Якщо на всіх пальцях є персні, це означає, що нові справи будуть приносити стабільний дохід і задоволення.

Срібне кільце означає вірність і прихильність. Жінці, якій приснилося срібне прикраса, може бути впевнена в своєму обранцеві, він виконає всі бажання коханої. Якщо ж вона хоче зняти кільце, то це говорить про її сумнівах щодо чоловіка.

До чого сняться пальці на руках або ногах?

Сни, в яких людина бачить свої пальці на ногах, означають можливе подорож, дорогу. Якщо вони доглянуті і чисті, то в житті все ладиться, брудні – це віщує проблеми в роботі або в особистому житті.

Якщо уві сні ви злитеся на себе за те, що у вас некрасиві пальці, це означає незадоволеність власними вчинками і бажання змінити вчинене. Травмувати пальці на ногах – незабаром в реальності є небезпека отримати перелом.

Якщо вам наступають на пальці ніг у сні, значить, ви на правильному шляху і є можливість обійти конкурентів, заздрісників. У будь-якому випадку красиві, рівні і акуратні пальці завжди говорять у сні про правильному положенні справ, а поламані, брудні, понівечені натякають, що потрібно в житті щось міняти.

До чого сниться безіменний, вказівний, великий, середній палець, мізинець?

Пальці на руках можуть тлумачитися в різних ситуаціях по-різному. Великий палець говорить про те, що в житті все йде своїм чередом і реагувати на зміни потрібно спокійно, піднятий вгору, він показує правильний напрямок шляху.

Вказівний палець, як правило, означає осуд інших людей чи ваше невдоволення ними. Можливо, небезпека загрожує вам у разі негативних висловлювань у бік недоброзичливців. Середній палець – дітородний орган, його положення говорить про можливості вести статеве життя.

Здоровий і рівний, він символізує здатність чоловіка задовольнити свою жінку. Жінкам же такий сон обіцяє пристрасні поцілунки. Безіменний палець – успіх у шлюбі, справах і дружбі. Мізинець – відносини з оточуючими людьми, які можуть мати вплив на ваше положення в суспільстві.

До чого сниться порізати палець? Кров з пальця уві сні

Кров означає сімейні зв’язки, спорідненість. Порізати палець – це означає швидку сварку з близькими людьми. Це також може означати неприємності на службі, але в цьому випадку сім’я стане опорою і підтримкою. Кров з пальця уві сні віщує зустріч з далекими родичами, не завжди вони можуть приїхати, попередивши заздалегідь.

Сонник – зламаний, відрізаний, відрубане палець

Зламана кістка пальця означає необоротні неприємності в справах. Можна не намагатися змінити ситуацію, результат буде все одно негативним. Відрізаний або відрубане перст – втрата довіри близької людини, його хвороба або навіть смерть. В залежності від того, який відрубаний палець, це може бути близький родич або друг.

Багато пальців у сні

Якщо уві сні виявляються додаткові пальці, це обіцяє успіх у справах. Значить, ви йдете вірним шляхом і, можливо, вам допоможуть вищі люди. Якщо уві сні вас не влаштовує така кількість пальців і ви вирішуєте від них позбутися, це говорить про те, що, радіючи, з одного боку, за допомогу від найсильніших, ви підсвідомо хочете довести справу до кінця самостійно.

До чого сниться палець? Різні варіації сновидінь

Будь-сон – результат уяви, переживань та прагнень людини. Тлумачити сновидіння можна в залежності від ситуації або пережитих почуттів. Те, про що людина думає, напевно йому присниться незабаром, тому з’ясовуючи значення сновидіння, потрібно вивчити декілька тлумачень.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться бджола? Сонник — бджола уві сні

Зміст: До чого сниться бджола по соннику Міллера? Бджоли у сні — сонник Ванги Що значить: приснилася бджола — трактування по Фрейду До чого сняться бджоли по соннику 21 століття…

До чого сниться ложка? Сонник — ложка уві сні

Зміст: До чого сниться ложка по соннику Міллера? Ложки – сонник Ванги. Ложка у сні – тлумачення за Фрейдом. Українанин сонник — тлумачення сну з ложкою Дворянський сонник. Сонник китайського…

До чого сниться сковорода? Сонник — сковорода уві сні

Зміст: Сонник Міллера До чого сниться сковорода по соннику Ванги Сковорода у сні – тлумачення по Фрейду До чого сниться сковорода — сонник Хассе З давніх часів сновидіння вважали чимось…