Тільки для справжніх пані!

До чого сняться очі, сонник – очі у сні

До чого сняться очі, сонник – очі у сні

Зміст:

Очі у сні відомий символ душевного, психічного здоров’я. Станом і місцем, де довелося із бачити, можна визначити характер майбутніх подій, розвиток відносин та інші важливі моменти в житті. Сонник розкажуть, до чого конкретно сняться очі.

По соннику Міллера

Якщо уві сні довелося бачити чужі очі, то будьте готові протистояти ворогам, бо їх підступи виявляться серйозною перепоною на шляху до виконання задуманого. Закоханим сонник обіцяє появу підступного і облесливого суперника.

Приснилися карі очі? Зіткнетеся з хитрістю і справжнім віроломством. До чого сняться блакитні очі? Ваша власна нерішучість і невпевненість стане причиною великої невдачі. Бачити сірі очі можна до обману і спілкуванню з малоприємним людиною.

Якщо уві сні власні очі були запаленими або не пощастило втратити один із зорових органів, то сонник обіцяє тривожні події. Гірше всього, якщо приснився одноокий персонаж. Це знак великого нещастя.

За нумерологическому соннику

До чого сняться гарячі в темряві очі? У вас з’явився серйозний суперник, але ви поки не в курсі. Довелося бачити, що очі повільно наближаються? В реалі потрапите в хитру пастку. Якщо видаляються, то разоблачите недруга і позбавите його найменшого шансу на перемогу.

Приснилося людське обличчя, з величезними очима? В будинку почнуться постійні чвари й розбірки. Якщо на обличчі одне око нормальний, а другий з дефектом, то доведеться вибирати. Але ваш вибір, найімовірніше, виявиться невірним, і ви зазнаєте невдачі. Бачити на обличчі своєму або чужому більше очей, ніж належить, означає, що наближаються складності, пов’язані з грошима.

За сонником подружжя Зима

До чого сниться погляд чужих очей? Вами цікавиться незнайома людина, можливо, у вас є таємний конкурент або шанувальник. Приснилися косі погляди? Ви передчуваєте, що вас у чомусь підозрюють. Бачити скляне око або зоровий орган з більмом означає, що ваші дії будуть невірно витлумачені.

Привиділися запалені, косі або хворі очі? Таємний недоброзичливець принесе багато неприємностей. Власні хворі очі і погіршення зору у сні сигналізує: ви неадекватно сприймаєте поточну ситуацію і ризикуєте зробити фатальну помилку. Відмінний зір у ночі знаменує успіх і реалізацію планів.

По сучасному суміщеного соннику

До чого сняться незрячі і хворі очі? Чекайте невдачі в бізнесі, на роботі. Це також символ хвороби, образи і обману. Здорові очі уві сні мають повністю протилежне тлумачення і обіцяють радість, успіх, везіння.

Трапилося бачити в ночі злі очі? Вороги будують підступні плани, щоб ускладнити вам життя. Закоханим сонник пророкує появу суперника. До чого сняться блакитні очі? Уві сні вони асоціюються з безсиллям і боязкістю. Сірі очі натякають на лестощі, а карі – на обман і віроломство.

Приснилося, що у вас залишився тільки одне око? Чекайте неприємностей. Людина з одним оком, з’явився у сні, попереджає про таких більших нещастях, в порівнянні з якими поточні невдачі здадуться дрібницями.

Якщо жінці приснилося, що зав’язали очі, то їй необхідно бути уважнішими, інакше впутается в погану історію. Крім того, ви ризикуєте нарватися на серйозний осуд близьких.

За сонником 21 століття

До чого сниться, якщо довелося бачити на власні очі в дзеркальному відображенні? Сонник обіцяє: ваші діти принесуть багато радості і щастя. Приснилися тьмяні і запалені очі? Станете хвилюватися і переживати про дітей. Уві сні довелося бачити себе з закритими очима? Пізнаєте взаємну любов.

До чого сниться, якщо довелося швидко рухати очними яблуками? Це ознака благополуччя завдяки наполегливості та підприємливості. Привиділося багато очей? Отримаєте прибуток, знання, якісь цінності.

Поганий зір у сні натякає на складне фінансове становище або збитки. Приснилося, що з-за поранення очей витікає? Будуть мучити уколи совісті. Уві сні не пощастило зовсім осліпнути? Сонник радить підготуватися до зрадництва.

Якщо в ночі ви примудрилися виколоти іншому персонажу очі, то це означає, що необачними діями налаштували проти оточуючих. Якщо жінці привиділася пов’язка на очах, то вона ризикує не помітити небезпеку і потрапити у велику біду.

За древнеперсидскому соннику Тафлиси

До чого сниться очей, який довелося тримати в руці? Наяву невимовно зрадієте раптового отримання кругленької суми. Якщо бідний сновидець опинився у сні сліпим, то насправді зможе поправити своє худе положення.

Приснилося, що ви осліпли? Відмовтеся на деякий час від будь-яких запланованих раніше подорожей і поїздок. Якщо не скористаєтесь порадою сонника, то не повернетеся додому.

Якщо перебуваючи далеко від дому, у сні побачили у себе третій очей, то проявіть обережність при переміщенні в чужій місцевості – можете заблукати або загубитися. До чого сниться зазначений сюжет сновидінню, який перебуває вдома? Є велика ймовірність, що вас пограбують.

З сучасного універсального соннику

До чого сниться, якщо вам зав’язали очі і збираються розстріляти? Сонник асоціює бачення з таємницею. Можливо, ви не хочете помічати чогось або, навпаки, хтось намагається приховати від вас правду. Іноді зав’язані очі входять в правила гри. У цьому варіанті тлумачення сну гранично чітке: наближаються дуже незвичайні і цікаві події.

Приснилося, як ви зав’язали очі іншому персонажу? Сонник припускає, що ви змушені щось приховувати від самих близьких. Якщо пов’язка, що закриває очі, тверда і натирає, то це означає, що ви втратили здорового глузду, свободи вибору. М’яка пов’язка натякає на любовне захоплення або романтичне побачення.

До чого сняться очі свої, чужі, звіра

Приснилися чужі очі? Чекайте удачі, радості, успіху. Якщо уві сні зграя птахів намагалася виклювати очі, то вас здолають кредитори. До чого ще сняться чужі очі? Хтось за вами пильно спостерігає, і, найімовірніше, задуми його далекі від добра.

Уві сні трапилося бачити очі звіра, хижака? Подібним чином відображається примітивна, хижа сторона особистості самого сновидца. Цей же образ асоціюється з чаклунством, впливом темних сил.

Одночасно дивні, що світяться, але явно доброзичливі очі обіцяють фантастичну удачу. Багато бачити очей, на щастя, процвітання, мати третій – до пробудження інтуїції, духовного пізнання і вагітності (для жінок).

До чого уві сні відображаються очі в дзеркалі

Приснилися власні очі, відображені в дзеркалі? Якщо вони великі і гарні, то пізнаєте щастя дітей. Якщо хворі, страшні, тьмяні, то вони ж принесуть багато переживань і бід.

До чого сняться свої безбарвні очі в дзеркалі? Це ознака бездушності, егоїзму, відсутність милосердя і жалю. Приснилися вирячені очі, буквально вилазять з орбіт? Тлумачення сну аналогічне і вказує на надмірну байдужість і холодність у відносинах з навколишнім світом.

До чого сниться, якщо в дзеркалі ви побачили сої обличчя без очей? Це ознака душевного прозріння, ясновидіння, чуйною інтуїції. Виявити себе або іншої людини в дзеркалі з палаючими очима означає, що на вас впливають темні, демонічні сили.

Приснилися очі в небі, в темряві

До чого сняться очі, які дивляться на тебе з темряви чи юрби? Будьте впевнені: за вами пильно спостерігають. Причому це може бути як звичайна людина, так і Вищих, у тому числі і темні сили.

Якщо з темряви дивляться голубі очі, то готуйтеся до невдач і невпевненості. Злісний погляд очей з темряви знаменує вроки, втручання темних сил. Цей сюжет пророкує крах задуманих планів, обман. Можливо, до цього доклали руку досить близькі люди.

Приснилися в темряві добрі очі? Уві сні напружено працює підсвідомість. Тьмяні очі на небі або при денному світлі натякають на неадекватність, неприємності і навіть роздвоєння особистості. Якщо очі з’явилися в небі на тлі грозових хмар, то не минути чужого гніву. Доведеться беззаперечно підкорятися будь-яким розпорядженням.

Чому у сні очі червоні, гнояться, запалені

До чого сняться червоні, червоні очі? Це символ образи, підступного обману, хвороби і неприємностей. Якщо уві сні ви виявили очі не на покладатися їм місці, то наяву є ризик втратити зір або придбати очну хворобу.

Приснилися гнояться очі? Ви занадто багато брешете і не вірите в те, що говорите або думаєте. Іноді образ обіцяє близьке процвітання. Уві сні не пощастило втратити око? Тлумачення сну двояке: або неждано розбагатієте, або вляпаетесь у велику біду.

Що означають в ночі очі і лінзи, окуляри

Приснилося, що довелося носити уві сні окуляри? Доживете до глибокої старості. Але бачити окуляри на очах інших персонажів означає, що необхідно стежити за своїм майном, власністю, не то потерпіть серйозні збитки. До чого сниться, якщо довелося побувати на прийомі у окуліста? Щоб домогтися задуманої мети, ви вдастеся до самих витончених методів.

Уві сні довелося вставляти в очі контактні лінзи? З-за дурного вчинку втратите друзів і удачу. До чого сниться, якщо примудрилися впустити на підлогу тоненьку лінзу? Нерішучість стане серйозною перешкодою. Приснилися кольорові контактні лінзи для очей? Стосунки з коханим і оточуючими сильно зміняться.

Очі у сні – приклади тлумачення

Щоб отримати максимально точну розшифровку необхідно встановити якомога більше додаткових деталей. Наприклад, колір і стан очей, а також особисті дії уві сні.

Якщо уві сні довелося різати цибулю і постійно витирати очі рукою від сліз, то підготуйтеся до того, що таємні суперники або недоброзичливці зроблять крок, після якого ви опинитеся не в найкращому становищі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться дочка, сонник – дочка уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником для всієї родини За сонником Білого мага За сонником Мандрівника До чого сниться, якщо народилася дочка Що символізує уві сні дочка, якій немає Приснилася…

До чого сниться – літати, сонник – літати уві сні

Зміст: За збірником сонників За ісламським соннику За сонником Мандрівника За сонником Жовтого імператора За сонником Д. і Н. Зими За сонником Медеї До чого сниться – літати на літаку,…

До чого сниться дарувати, сонник – дарувати уві сні

Зміст: За сонником Езопа По жіночому соннику За східним соннику До чого сниться – дарувати подарунок Уві сні дарувати на свято, день народження Дарувати уві сні – конкретні приклади Якщо…