Тільки для справжніх пані!

До чого сняться ноги? Сонник — нога чи ноги уві сні

До чого сняться ноги? Сонник - нога чи ноги уві сні

Зміст:

До чого сняться ноги? Кожен день, засинаючи, ми потрапляємо в інший світ, у світ сновидінь. Намагаючись дізнатися значення снів, люди, перш за все, намагалися зазирнути у своє майбутнє, зрозуміти, що готує їм доля. В різні часи сни тлумачилися по-різному.

Зараз існує безліч сонників, які можуть застерігати вас від певних дій, передвіщати благополуччя і радість чи, навпаки, хвороба і смерть. Давайте зрозуміємо, до чого сняться ноги в різних сонники!

До чого сняться ноги в соннику Міллера?

Ноги у сні – сонник Ванги

 • Якщо вам приснилися великі розпухлі ноги, це до втрати грошей, серйозної хвороби до неприємностей.
 • Цілувати ноги близького друга говорить про покаяння, сприятливих змін у житті.
 • Бачити уві сні, як ви отмиваете брудні ноги, значить сильний розлад, захворювання або серйозні проблеми.
 • Бачити уві сні велика кількість людських ніг, це до серйозних хвороб з ногами.
 • Якщо уві сні ви не можете встати на ноги, це веде до краху бізнесу.
 • Якщо вас уві сні вас б’ють ногами, це до величезних грошей.
 • Зламати ногу уві сні, означає зруйнувати любовний зв’язок.
 • Бачити ноги уві сні по соннику Хассэ

  Що значить бачити ноги уві сні по Індійському соннику?

 • Бачити сон, у якому ви карабкаетесь або повзаєте на колінах, веде до краху бізнесу і злиднях.
 • Якщо уві сні ви захоплюєтеся ногами ваших онуків або дітей це до радісної новини, вирішення всіх проблем.
 • Бачити сон, у якому ви цілуєте чужі ноги, це символізує повагу або захоплення.
 • Побачити уві сні, як по ногах повзе отруйна змія, це веде до заздрості. Якщо вас вкусила змія – до неприємних ситуацій і зраду близьких.
 • Якщо сниться, що у вас більше двох ніг, то це обіцяє проблем з ногами або легкого захворювання.
 • Якщо вам сниться, як хтось відмиває ваші брудні ноги, це символізує захоплення, повагу і покірність.
 • Побачити уві сні, як у вас горять ноги – до проблем особистого характеру.
 • До чого сняться ноги за Старовинним соннику?

  До чого сняться сни, в яких ви миєте або голите ноги?

  Сон, у якому ви миєте ноги, віщує тривалу поїздку, в яку ви скоро поїдете. Для того, щоб ваша поїздка виявилася вдалою, ви ретельно все плануєте. Також мити ноги, значить втратити всіх сумнівів.

  Якщо вам сниться, як ви голите ноги, це означає, що ви беззахисні перед навколишнім світом і небезпеками, які стоять у вас на дорозі. Побачити уві сні, як хтось голить вам ноги до неприємностей від близьких людей. Такий сон говорить вам не довіряти навіть самим близьким людям, так як навіть вони можуть виявитися підступними і підлими.

  Сонник – брудні, босі, хворі ноги.

  Немиті ноги сняться завжди до складних ситуацій і проблем. Ці неприємності можуть бути як особистого характеру, так і складнощі на роботі. Якщо вам приснилися босі ноги, це символізує удачу, кар’єрне зростання, достаток і благополуччя.

  Хворі ноги у снах найчастіше означають, що виникне ситуація, з якої ви не зможете впоратися. Якщо вам сниться, що у вас хворі ноги, але вони зовсім не турбують вас, це символізує радісну новину. Побачити уві сні худі нездорові ноги – до зради та розчарування в близькій людині. Розпухлі ноги – до грошових проблем і зменшення доходу. Зламані ноги уві сні.

  Зламані ноги є жахливим вісником. Такий сон веде до огорчающим подій. Це можуть бути різного роду біди і складності. Якщо ви побачили такий сон, вам краще відкласти всі поїздки, так як дороги ви можете зіткнутися з непередбаченими зупинками і перешкодами. Вам необхідно розібратися з усіма вашими проблемами, як особистого характеру, так і з роботою. Тільки після цього варто вирушати в дорогу. Також цей сон може передвіщати погане ділове рішення.

  До чого сниться рана на ногах?

  Рани на ногах найчастіше сняться до серйозних проблем і бід. Якщо ви випадково поранили ногу уві сні, то це веде до втрати довіри друга або родича. Ви повинні остерігатися різних травм, аварій, бути гранично обережним. Такий сон – це символ смуги невдач. Також цей сон може передвіщати зраду коханою людиною.

  Якщо вам сниться, що ви розрізали ступню, це може говорити про дуже серйозні розбіжності і конфліктних ситуаціях. Побачити уві сні коханої людини з порізаної ногою говорить про те, що ви мало приділяєте уваги близьким людям. Кровоточива рана сниться до того, що незабаром вас застане нещастя, з-за того, що ви образили людину і вам будуть мстити.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  До чого сняться губи? Сонник — губи уві сні

  Зміст: До чого сняться губи по соннику Міллера Губи у сні — сонник Цвєткова До чого сняться губи – сучасний сонник До чого сниться фарбувати губи Сонник — поцілунок в…

  До чого сниться ховатися? Що значить я ховаюся або хто ховається у сні

  Зміст: До чого сниться ховатися — сонник Міллера Ховатися у сні — Універсальний сонник До чого сниться ховатися — малий Велесов сонник Сонник Медеи — що означає ховатися у сні…

  До чого сниться тікати? Сонник — я тікаю

  Зміст: До чого сниться «я тікаю від кого-то» по соннику Міллера Сонник Ванги — тікати уві сні До чого сниться «тікати» по соннику Фрейду Езотеричний сонник, що означає втікати уві…