Тільки для справжніх пані!

До чого сняться монети? Сонник — монети уві сні

До чого сняться монети? Сонник - монети уві сні

Зміст:

Монети уві сні не самий позитивний образ. Найчастіше він обіцяє гіркі сльози, тяжке розчарування, дрібні, але обтяжливі клопоти. До чого ще є дрібниця, підкажуть популярні сонники.

До чого сняться монети по соннику Міллера

Знайти на дорозі дрібні монети – до неспокою і всіляких клопотів. Великі монети віщують щастя і зміни на краще. Якщо незнайомець сипле в долоні сновидця металеві гроші, то це обіцяє останньому великі перспективи.

Втрата монет у сні тягне за собою неприємності наяву. Людина, що вважає монети, в реальності ощадливий і ощадливий, а той, хто їх підробляє, може очікувати проблем із законом. Побачити уві сні срібні монети – знак не дуже хороший. Таке бачення обіцяє сімейні скандали або сварки з друзями, а золоті монети пророкують процвітання і насичене подіями життя.

Побачити монети уві сні. Трактування по Фрейду

Монети символізують сексуальне життя людини і всі його таємні бажання. Всякого, хто кидає пригорщами металеві гроші, просто переповнює енергія і він готовий вступати в інтимні стосунки з будь-ким, хто йому сподобається.

Отримувати від когось монети у сні – ознака того, що в реальності сновидінню не вистачає ні любові, ні сексу. Знайдені монети віщують сексуальні відносини, повні радісних відчуттів, а втрачені – символізують імпотенцію та фригідність.

Монети уві сні. Сонник Ванги

Лише тільки дріб’язковий і скупий чоловік вважає уві сні монети, але якщо він їх комусь віддає, то це віщує нечувані вкладення сил і засобів для досягнення своєї мети. Отримувати від незнайомця металеві гроші – бути добрим і щедрим.

Знайти ж десь монети різного достоїнства, значить, доведеться подбати про власний захист, адже ворог не дрімає. Побачити уві сні гнуті або оплавлені монети – до злиднів і голоду. Можливо, доведеться позбутися свого стану з-за крадіжки або розбійного нападу.

До чого сняться монети по соннику Симона Кананіта

Якщо сновидець зайнятий карбуванням монет, то всі його зусилля будуть марними, і він не досягне бажаного результату. Власнику монет з дорогоцінних металів вони принесуть лише нещастя, а власникові монет з міді такий сон передвіщає величезну радість і щастя.

Дрібні монети символізують дрібні клопоти, незначні успіхи, нетривалі стосунки, а великі – навпаки. Новенькі монетки обіцяють швидке багатство, а старі і стерті віщують придбання цінного досвіду або відкриття великої таємниці.

До чого сняться монети по соннику Хассе

Побачити незліченну кількість монет – до багатства, яке несподівано звалиться на голову сновидця. Всякий, хто буде незаконно карбувати монети, позбудеться спадщини чи свободи, а роздає їх направо і наліво чекає повна злидні і голод.

Вважати монети уві сні добре, значить, в реальності вдасться заробити багато грошей, а брати у когось дрібні монети на здачу – погано. Це до смутку, сліз, обману і неприємностей.

До чого сняться монети по соннику Шиллера-Школяра

Монети з міді сняться до неприємностей, золоті – до завершення важливих справ, а срібні – до порожніх клопотів. Отримувати від когось металеві гроші – до поповнення в сімействі, а віддавати – до успішності всіх підприємств і заходів. Знайти скарб, що складається суцільно з золотих монет – до великої удачі, а затиснуті в руці мідні гроші символізують печаль чи горе, від якого не скоро доведеться пережити.

До чого сняться золоті, срібні монети?

Золоті монети завжди сняться до поваги, яке буде завойовано завдяки успіхам на професійному терені. А от здавати золоті монети державі у сні – дуже погано. Це віщує втрату довіри товаришів по службі іл втрату місця роботи. Продаж монет із золота віщує самотність до старості.

Чим більше за розміром срібні монети, побачені уві сні, тим більше щастя «привалить» сновидінню. Дрібні монети зі срібла – поганий сон, який означає, що мрії лише залишаться чимось прекрасним і ефемерним, а якщо вони ще оплавлені або пошкоджені, то втрат уникнути не вдасться.

Старовинні, старі ювілейні монети уві сні

Знайти рідкісну монету, справжній раритет, значить, банк схвалить кредит або хтось із знайомих погодиться позичити бажану суму. Завдяки цьому, все задумане втілити в життя. Якщо приснилися старовинні монети, то слід чекати подарунка, який просто вразить уяву сновидця.

До чого сниться знаходити, збирати монети?

Коли людина знаходить дрібні монети (копієчки), то в бізнесі його чекають великі збитки. А все тому, що не в свою справу втрутилися люди, далекі від підприємництва. Відкопати скарб чи знайти десь особливо цінні монети, значить, бути тривалий час в гарному настрої, завдяки чому, всі проблеми будуть вирішуватися легко і «малою кров’ю». Збирати монети уві сні, значить, доведеться неабияк похвилюватися наяву, але результат буде сприятливим.

Сонник — багато монет

Якщо примарилася скарбничка, у якій повно монет різного номіналу, то є шанс серйозно розбагатіти. Розбита величезна скарбниця, з якої висипалися монети – це знак того, що буде пророблена колосальна робота, але віддача від неї буде незначною.

Розсип монет, котрі неможливо порахувати передвіщає важку, але добре оплачувану роботу. А всі зароблені грошики підуть на розваги і непотрібні покупки.

До чого сняться монети — варіанти сновидіньДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться телевізор? Сонник — телевізор уві сні

Зміст: До чого сниться телевізор по соннику Міллера Сниться телевізор. Тлумачення за Фрейдом Приснився телевізор. Сонник Ванги До чого сниться телевізор з Езотеричного соннику До чого сниться телевізор з Сімейного…

До чого сниться акула уві сні

Зміст: До чого сниться акула по соннику Міллера? Акула уві сні — сонник Ванги Що значить: приснилася акула — трактування по Фрейду До чого сниться акула по Сучасному соннику До…

До чого сниться співати? Сонник — співати у сні

Зміст: До чого сниться співати по соннику Міллера Співати уві сні. Сонник Ванги Спів у сні: трактування по Фрейду До чого сниться співати по соннику Цвєткова До чого сниться співати…