Тільки для справжніх пані!

До чого сняться миші? Сонник миша уві сні

До чого сняться миші? Сонник миша уві сні

Зміст:

З найдавніших часів дійшов до наших днів страх багатьох людей, особливо жінок перед мишами і щурами. Ці маленькі тварини ніколи не користувалися пошаною і повагою у людей. Тому й більшість сонників, особливо старовинних, трактує появу мишей уві сні до прийдешніх неприємностей. Якості миші, якими при порівнянні наділяють деяких людей, теж не додають чарівності мишкам: боязкість, лякливість, сірість і непомітність, з ними порівнюють людей, спійманих на крадіжці. Тому і поява їх у сні передвіщає не найкращі наслідки. Давайте подивимося докладніше тлумачення різних сонників до чого сняться миші.

До чого уві сні сняться миші сонник

До чого сниться миша сіра, біла, чорна

Сіра миша уві сні

Сірий колір означає непомітність, приснився миша цього кольору ― прихована, боязнь чогось, можливо, до вас наближаються неприємності. Якщо уві сні ви побачили себе в образі сірої мишки то, найімовірніше, у реальному житті ви тихий і спокійний чоловік, якого, як вам здається, ніхто не помічає, і у вашому житті ніяких змін не намічається.

До чого сниться миша чорна

Як та сіра миша може означати, що у вашому житті ніяких змін не станеться. Але і є ймовірність того що вона приснилася до пліток і недобрим смешкам за вашою спиною.

До чого сниться біла миша

Приснилася біла мишка, значить, хтось із вашого близького оточення поширює про вас наклеп або плітки, також цей сон може говорити про невірність чоловіка. Правда, в останні час багато сучасні сонники пояснюють приснився білих мишей доброю ознакою. Тобто сприятливою ознакою, у відповідності з яким ваші проблеми вирішаться позитивно, а шлюб буде щасливим.

До чого сниться багато мишей

На думку видатного астролога і провісника Нострадамуса, велику кількість мишей у сні є передвісником війни, смерті й голоду. Якщо сниться багато мишей, які розбігаються по кімнаті, то це можна трактувати двояко: або ви загрузнете в дрібній суєті і турботах, або разгоните проблеми і недругів як полохливих мишей. В сучасних сонники є й таке пояснення снів з великою кількістю мишей – безліч маленьких гризунів віщує великі фінансові успіхи.

Сонник ― дохлі, мертві миші уві сні

Мертва миша, побачена уві сні, сигналізує про можливі серйозні труднощі у фінансах, наслідки яких можливо подолати тільки з великим трудом. Також такий сон обіцяє неприємності в родині, скандали і сварки з родичами, подружжям і дітьми.

До чого сниться ловити, зловити, вбити мишей

Поставити уві сні мишоловку – у реальному житті ви цілеспрямована і підприємливий чоловік, якому по плечу рішення будь-якої проблеми. Якщо уві сні ви вбили миша або зловили її в мишоловку – отже, вам буде потрібно вся ваша сміливість і відвага для подолання труднощів на шляху до наміченої мети. Взагалі вбивство миші у сні означає повну перемогу над своїми недоброзичливцями. Якщо ви ловите миша просто для розваги то, найімовірніше, самі опинитеся в дурному положенні. Цілеспрямована ловля миші уві сні – значить наяву ви вибрали правильний спосіб для досягнення мети. Спіймана у сні миша означає подарунок, прибуток або вдалу покупку для дому. Бігати за мишею і ловити її – це до сватання і позитивним планами на майбутнє.

Сонник миша кусає уві сні

Якщо безліч мишей уві сні оточили вас з усіх боків і намагаються вкусити, значить і в реальному житті проблеми будуть і вдома, і на роботі. Укусившая вас миша може бути сигналом про зраду чоловіка або знаком помсти.

Вірити сонникам до чого сняться миші чи ні – це особиста справа кожного, але бажано пам’ятати, що не варто шукати містику в кожному сні, може бути, ви просто побачили миша в кімнаті або фільмі і підсвідомість відобразило побачене в сновидінні.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться власне весілля? Сонник — своє весілля у сні

Зміст: До чого сниться власна весілля по соннику Фрейда Нумерологічний сонник Піфагора Сонник Лонго — власна весілля у сні До чого сниться своя ж весілля — сонник Ванги До чого…

До чого сниться народження дівчинки? Сонник народження дівчинки у сні

Зміст: До чого сниться народження дівчинки по соннику Лофа Сон народження дівчинки — тлумачення по соннику Мандрівника Що означає народження дівчинки по соннику Міллера Французький сонник — народження дівчинки у…

До чого сниться пожежа у будинку? Сонник — пожежа у будинку уві сні

Зміст: До чого сниться пожежа у будинку по соннику Ванги Трактування пожежі в будинку по соннику Міллера Пожежа в будинку по соннику Фрейда Тлумачення пожежі сонником Нострадамуса Пожежа уві сні…