Тільки для справжніх пані!

До чого сняться мандарини, сонник – мандарини уві сні

До чого сняться мандарини, сонник – мандарини уві сні

Зміст:

Як це не дивно, але мандарини уві сні обіцяють наяву радісне свято і візит гостей, які завітають з гарними подарунками. До чого сниться цей екзотичний фрукт? Розкажуть сонники і конкретні приклади тлумачення.

Трактування східного сонника

До чого сняться мандарини за цим сонником? Якщо у сні ви відчули дивний цитрусовий аромат, то наяву пора відпочити від монотонної роботи і побутових турбот.

Приснилося, що ви купили фрукти, а вони виявилися кислі, та ще й гнилі? Насправді вас спробують обдурити. Є солодкі мандарини добре. Це задає бачення життя діловий ритм.

Мандарини по суміщеного соннику

До чого сниться є соковитий і солодкий цитрус? Постарайтеся менше вірити першим зустрічним, це може призвести до біди. Жінці сонник радить придивитися до чоловіка. Швидше за все, він щось намагається приховати від вас.

Приснилося, що ви пригощали стиглими мандаринки дитини? Сонник вважає, що ви зробите хороший вчинок, ніж заслужити повагу оточуючих. Якщо ж у сні сталося розділяти плід на часточки і обризгаться соком, то буде неприємність, яка відбудеться з вашої вини.

Бачити мандарин по соннику від А до Я

До чого сниться, що довелося купувати мандарини? Якщо вони зрілі і щільні, то оживе стара любов, а ви знайдете можливість підвищити добробут. До чого сниться, що вони зіпсовані? Справи прийдуть у занепад, а вам доведеться шукати нові джерела доходу.

Уві сні довелося торгувати мандаринки? До заповітної мети призведе особиста підприємливість і невичерпна енергія. Якщо фрукти розсипалися, і вам довелося їх збирати в ящик, то будете доглядати за хворою людиною.

Думка інших сонників

Кулінарний сонник впевнений, якщо приснилися мандарини, то готуйтеся до приїзду несподіваних гостей. З великою ймовірністю це буде далекий родич.

Сонник подружжя Зими вважає соковиті мандаринові плоди уві сні передвісником сімейного свята. Якщо ж мандаринки виявилися засохлими з твердою скоринкою, то це означає, що ви занадто зайняті роботою і не помічаєте, як прекрасне життя.

До чого сняться гнилі мандарини

Приснилися зіпсовані мандаринчики з гнільцой? Якась подія стане причиною серйозного конфлікту з родичами. Постарайтеся звести нанівець можливість скандалу. Іноді гнилі мандарини віщують розчарування і сумні роздуми.

Якщо трапилося чистити з увазі якісний фрукт, а всередині він виявився гнилим, то будьте готові до обману або зради. Це також натяк на те, що вас будуть шантажувати.

Приснилися зелені мандарини

Бачити недозрілі мандаринки означає, що з якоїсь причини доведеться відкласти веселе свято або вечірку. Зелений мандаринчик уві сні обіцяє наяву інфекційне захворювання.

До чого сниться, що ви їли кислий явно зелений плід? Щось розчарує вас настільки сильно, що ви втратите всі колишні життєві орієнтири і цілі. Після чого ви витратите багато часу на те, щоб розібратися в собі і знайти новий шлях.

Що означають мандарини на дереві

Уві сні мандаринове дерево з квітами або плодами має, мабуть, саме позитивне тлумачення. Для жінки це знак швидкої вагітності, вагітної – народження здорового і міцного малюка. Чоловікові бачення обіцяє сімейне благополуччя і щастя, одиноким дамам – знайомство з людиною, яка стане долею.

До чого сниться квітуче дерево? Це ознака того, що бажане здійсниться саме в момент цвітіння рослини. А крім того вказівка на термін виконання самого бачення. Дерево з плодами всім без винятку гарантує період удачі і неймовірного везіння.

До чого купувати мандарини уві сні

Приснилося, що ви купували мандарини? На шляху виникнуть перешкоди і труднощі, але ви легко здолаєте. Це ж сон обіцяє прибуток і рішення старих проблем.

До чого сниться, що сталося купувати мандарини? Краще всього, якщо у сні ви купили їх за чиєюсь прохання чи вимогу. Це ознака того, що друзі з готовністю нададуть вам підтримку.

Що значить – є мандарини

Приснилося, що ви їли мандаринки? Отримайте новини. А якими вони будуть, підкаже мандариновий смак. Бачити, як інший персонаж їсть цитруси, означає, що удача посміхнеться близькій людині, але ви особисто отримаєте з цього вигоду.

Якщо дівчині довелося їсти мандарин прямо в шкірці, то ймовірно вона розлучиться з коханим. Якщо ж у сні довелося бачити ціле блюдо зі стиглими цитрусами або одягають, але так і не вдалося їх спробувати, то постарайтеся задовольнятися малим і не гнатися за міфічними цілями.

Мандарини уві сні – приклади тлумачення сну

У розшифровці образу допоможуть будь-які деталі. Вигляд, смак і якість фруктів, а також власні дії в нічну пригоду.

Якщо уві сні довелося пити мандариновий сік, то насправді приємно проведете час, розмовляючи з кумедною, але дуже розумною людиною.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться папір, сонник – папір уві сні

Зміст: Інтерпретація по соннику Міллера Тлумачення сну по Фрейду Приснилася папір по соннику XXI століття Сонник від А до Я – до чого сниться папір Біла чистий папір уві сні…

До чого сняться банани, сонник – банани у сні

Зміст: Розшифровка від сонника Міллера Інтерпретація по Фрейду Сонник подружжя Зими Думка жіночого сонника Що означають банани на дереві Стиглі банани, зелені та гнилі Трактування: багато бананів До чого сниться…

До чого сниться бандит, сонник – бандит уві сні

Зміст: Бандити по соннику Фрейда Думка сонника Медеї Інтерпретація сонника XXI століття Тлумачення за різними сонникам Приснився бандит зі зброєю Бандити ломляться в будинок – що значить Уві сні бандит…