Тільки для справжніх пані!

До чого сняться маленькі кошенята? Сонник — маленьке кошеня уві сні

До чого сняться маленькі кошенята? Сонник - маленьке кошеня уві сні

Зміст:

До чого сняться маленькі кошенята або один маленький кошеня? Побачити уві сні маленьких кошенят — означає, що незабаром виникнуть дрібні проблеми, які будуть слідувати одна за одною. Кількість спіткали невдачі буде повністю пропорційно загальній чисельності кошенят, або, що значно рідше, говорить про тривалість періоду невезіння, яке вимірюється днями або тижнями.

Загальне тлумачення

Як зрозуміти, до чого ще сняться маленькі кошенята? Також необхідно враховувати які емоції були випробувані при спогляданні уві сні маленьких кошенят. При цьому, чим більше вони викликають розчулення, тим вище несприятливе значення сну.

Пестити уві сні кошенят, цілувати, гладити і всіляко їх тискати означає, що прийдешні неприємності виникнуть через власну дурість або наївність. Уникнути майбутніх помилок допоможе розсудливість і обережність в діях. Це основне значення сну — до чого сняться маленькі кошенята.

До чого сняться маленькі кошенята певної забарвлення

До чого сняться маленькі кошенята — сонник Міллера

Сонник Міллера дає точне тлумачення до чого сниться маленький кошеня або котенята. Жінка, уві сні побачила білого, пухнастого кошеня повинна остерігатися спритного шахрайства, завдяки якому виникне ймовірність у неприємному для неї положенні. Тільки здоровий глузд і логіка допоможуть їй не потрапити в хитру пастку і не втратити гроші.

Якщо маленькі кошенята уві сні зовсім брудні, або різнокольорові і худі, то наяву ця жінка, засліплена зовнішнім блиском, буде жертвою чужого непорядну проступку.

Побачити маленьких кошенят — позначає дрібні неприємні події і роздратування, які не припиняться доти, поки сплячий у своєму сні не здійснить вбивство кошеняти. Тільки після цього всі пригоди будуть повністю припинені.

Якщо побачити уві сні змія вбиває маленьких, беззахисних кошенят — це знак, який говорить про те, що ваші недоброзичливці шукають можливість нанести вам шкоди, але в підсумку нашкодять тільки собі.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться чорний кіт? Сонник — чорна кішка уві сні

Зміст: Особливості тлумачення Чорна кішка по соннику Гришиній Чорний кіт по соннику ХХІ століття Чорний кіт у сні — італійський сонник Розшифровка по іншим сонникам Позитивне тлумачення Кожен день ми…

До чого сниться мертва риба? Сонник — мертва, дохла риба у сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Нострадамуса За старослов’янським соннику За сонником Цвєткова За сонником Менегетті По сімейному соннику Багатьом людям часто сняться дивні сни. Вразливі особистості намагаються розгадати свої…

До чого сниться біла кішка? Сонник біла кішка у сні

Зміст: Біла кішка уві сні по соннику Міллера Сонник Ванги: біла кішка До чого приснилася біла кішка по соннику Лоффа Сонник Хассе Езотеричний сонник: біла кішка — до чого вона…