Тільки для справжніх пані!

До чого сняться маленькі дівчинки? Сонник маленька дівчинка уві сні

До чого сняться маленькі дівчинки? Сонник маленька дівчинка уві сні

Зміст:

Закриваючи очі, ми поринаємо у дивовижний світ сновидінь, де нас відвідують образи минулого і майбутнього. Нерідко нам є у сні діти. Взагалі вважається, що малюки знятися до змін. Але також важливий підлогу приснившегося дитини і те, що він робив у сні, а так само його вік і настрій.

Для того що б точно розшифрувати сон необхідно враховувати всі деталі, які ви зможете згадати. Нижче ми докладно розглянемо варіанти снів з участю маленьких дівчаток, і постараємося правильно розтлумачити їх дії уві сні. Отже, до чого сняться маленькі дівчинки?

По соннику Міллера

По соннику Міллера жінка, нянчащая дитини у сні, обманеться в близькій людині, якій вона безмежно довіряє. А качати немовляти – означає відсунути задумане на невизначений термін.

Якщо жінка снитися сама собі маленькою дівчинкою, то це говорить про майбутні матеріальні втрати. Уві сні дівчинка уособлює невинність і наївність жінки, з-за якої у реальному житті її можуть чекати небезпеки. Іноді дівчинка приходить уві сні, вказуючи на майбутню вагітність.

Народжена вами маленька дівчинка віщує тривалі і благополучні відносини з коханою людиною. Маленькі дівчатка у сні, переступающая поріг вашого будинку обіцяє появу нежданих гостей.

Довга бесіда з дитиною говорить про швидку прибутку, причому серйозна розмова вказує на значний достаток. Плаче дівчинка вказує вам на власне здоров’я, яке знаходиться у «плачевному» стані.

Побачити купалася дівчинку або у воді означає, що для вас настав час змін. Можете сміливо крокувати вперед, перевертаючи сторінки минулого. Якщо дівчинка у воді сумує, то слід звернути увагу на близьких людей. Можливо, ваше байдужість їх сильно ранить.

Грати з маленькими дівчатками – до несподіваних новин. Якщо дівчинка охайна і міла, то хороші новини.

Носити дівчинку на руках снитися до нових неприємностей. Якщо дитина веселий, то вони будуть дріб’язковими. Якщо хворий, то є ймовірність, що ви захандрите або навіть захворієте. Годувати дитину уві сні означає досягти успіху в справах. Якщо ви годуєте уві сні грудьми, то незабаром ваше життя сильно змінитися в кращу сторону.

За сонником Данилової

Сонник Данилової. Для чоловіка такий сон свідчить про його бажання мати дочку або навпаки символізує страх перед можливим батьківством. Для жінки це знак, що слід звернути увагу на своє здоров’я і дбайливо до нього ставитися найближчим часом.

За Нострадамусом і Вангу

Значення сонника Нострадамуса. Усміхнена і щаслива маленька дівчинка – знак добробуту, достатку та любові.

Якщо дитина біжить по землі – це символ народження і відновлення. Якщо уві сні дитиною ви бачите себе, то варто переглянути свої подальші плани, і серйозно задуматися про правильність прийнятих рішень.

Сонник Ванги. Велика кількість дітей говорить про безліч дрібних неприємностей, що б вирішити які доведеться докласти не малі зусилля. Якщо уві сні ви дитина, то потрібно звернути увагу на свою поведінку. Швидше за все, ви ведете себе не достойно або по-дитячому.

Шукати дитини у сні означає, що в реальному житті вам не вдасться знайти вихід з хвилюючою ситуації. Краще переглянути її і на деякий час відступити.

До чого сниться маленька дівчинка з різних сонникам

У соннику Девіда Лоффа дитина представляється як ноші або відповідальності. Вивчивши деталі сновидіння, можна зрозуміти це ваша турбота або нав’язана кимось стороннім, а також тяжка вона для вас або приємна.

У східному жіночому соннику маленька дівчинка снитися до известиям і змін. Якщо дівчинка вам подобається, то зміни приємні.

Сонник Майя розшифровуючи сон з дівчинкою віщує і хороше і погане. Наприклад, якщо дівчинка сумна або примхлива, то оточуючі люди будуть вкрай незадоволені вашими вчинками. Якщо ж вона весела – то перед вами відкриваються нові горизонти, де вас чекає визнання і успіх.

Сонник Федорівської. Бачити маленьку дівчинку до збитків і втрат. Якщо дівчинка чи дівчинці заплітають волосся, це означає що незабаром з’явитися дитина. Якщо є діти, то слід подбати про них. Дорослій дівчині потрібно приготувати посаг і приділити більше уваги молодшим.

Що б не означав ваш сон, пам’ятайте, що ми володарі власних доль. А значить, самі вільні робити той чи інший вибір, а прислухатися до застережень походить з нашої підсвідомості зайвим ніколи не буде.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться стригти волосся? Сонник — стригти волосся у сні

Зміст: Стригти волосся уві сні по соннику Цвєткова Малий Велесов сонник – стригти волосся До чого сниться стригти волосся по соннику Медеї Сонник Хасе До чого сниться волосся стригти по…

До чого сниться чорна ворона? Сонник — ворона чорна уві сні

Зміст: Чорна ворона по соннику Ванги Чорна ворона уві сні — Велес сонник Чорна ворона по соннику для жінок Чорна ворона по соннику чоловіків До чого сниться чорна ворона по…

До чого сниться великий павук? Сонник — павук великий уві сні

Зміст: Великий павук уві сні — тлумачення по соннику Міллера До чого сниться великий павук по Сімейному соннику Великий павук — Езотеричний сонник Української сонник До чого сниться павук великий…