Тільки для справжніх пані!

До чого сняться ліки? Сонник — ліки уві сні

До чого сняться ліки? Сонник - ліки уві сні

Зміст:

Приснилися якісь ліки? У сні це в першу чергу ознака прийдешнього нездоров’я, причому як на фізичному, так і на емоційному рівні. Сонники підкажуть, до чого найчастіше сниться цей образ.

До чого сняться ліки по соннику Міллера

Коли прийняте ліки абсолютно не противне на смак, а навіть смачне, то сновидця чекають перешкоди, які він зможе подолати. Незабаром життя зміниться на краще, а неприємності обійдуть стороною.

Огидне на смак зілля віщує захворювання, яке може прийняти хронічний перебіг. Також можливо звершення якогось події, яка надовго виб’є сплячого «із сідла». Пропонувати зілля іншим людям – погано. Є шанс по необережності заподіяти шкоду близькій людині.

Що значить: побачити ліки у сні? Трактування по Фрейду

Подібне сновидіння означає, що розрив відносин неминучий, і що найнеприємніше ліки на смак, тим болючіше розставання буде. Нудотна мікстура на спирту символізує раптову любов, яка уб’є сновидця наповал, але стосунки не будуть тривалими, так як протверезіння настане швидко. Снящиеся анальгетики пророкують головний біль, яку викличе власна нерозбірливість у людях.

Приснилися ліки. Сонник Ванги

Якщо сновидець бере якийсь медичний препарат, то це говорить про наявність у нього залежності, від якої важко позбутися. Він вже не може контролювати себе, тому краще відправитися на лікування.

Коли лікар уві сні виписує рецепт, це віщує хворобу або загострення застарілого недуги. Серцеві краплі символізують нові любовні пригоди, знеболювальне – подолання труднощів, проносне – веселощі, а прийом протигрипозних препаратів обіцяє незначну втрату.

До чого сняться ліки по Сучасному соннику

Прийом медичних препаратів уві сні – це до дорученням або завданням, яке дасть начальник. Несмачне зілля завжди сниться до серйозних конфліктів. Пити ліки, як воду – отримати догану або позбутися премії. Варити уві сні якесь цілюще зілля означає, що скоро доведеться кудись поїхати у відрядження чи відпустку. Втратити прописані ліки, значить, втратити нажитого майна.

Що значить наснилися ліки соннику Мандрівника

Купівля ліки тягне за собою не хвороба, а так – легке нездужання. Якщо сновидець дає комусь ліки або прописує його, то це обіцяє йому швидку прибуток, отриманий не зовсім чесним шляхом. Самому пити гіркі ліки — до бідності, солодке – до радості, а зовсім несмачне – до порожнього проведення часу.

До чого сняться ліки по соннику Медеї

Якщо пригрезились ліки, то це вірний знак того, що зі здоров’ям сплячого не все в порядку. Це стосується не тільки захворювань внутрішніх органів, але і психо-емоційного стану. Випити уві сні мікстуру – це погано. Значить, погіршиться здоров’я та матеріальне становище. А ось пропонувати її стороннім – добре. Це обіцяє падіння всіх перешкод і благополучне подолання труднощів.

До чого сняться ліки — варіанти снівДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться космос? Сонник — космос уві сні

Зміст: До чого сниться космос по соннику Міллера Космос у сні. Сонник Ванги Що значить: наснився космос? Тлумачення за Фрейдом До чого сниться космос по соннику Лоффа До чого сниться…

До чого сняться зірки? Сонник — зірки уві сні

Зміст: До чого сняться зірки по соннику Міллера Зірки уві сні. Сонник Ванги Що значить: наснилися зірки? Тлумачення за Фрейдом До чого сняться зірки по соннику Юнони До чого сняться…

До чого сниться цирк? Сонник цирк уві сні

Зміст: До чого сниться цирк по соннику Міллера Цирк у сні. Сонник Ванги Що значить: наснився цирк. Трактування по Фрейду До чого сниться цирк з Езотеричного соннику До чого сниться…