Тільки для справжніх пані!

До чого сняться лапи: собаки, кішки, тварини, ведмедя

До чого сняться лапи: собаки, кішки, тварини, ведмедя

Зміст:

До чого сняться волохаті лапи? У сні це символ протекції і допомоги. Але якщо отримали удар кігтями, то чекайте хвороби, неприємностей, нападів від ворогів. Сонники підкажуть, як правильно розгадати цей досить незвичайний спосіб.

За езотеричного соннику

Приснилися пухнасті лапи? Наяву життя налагодиться, не виключено, що за допомогою Вищих сил. Якщо зазначений символ уві сні трапилося бачити хворому сновидінню, то сонник вважає, що йому слід лікуватися травами та іншими дарами природи.

До чого сняться голі, супротивні, пазуристі лапи? В реальності запасіться витримкою і підготуйтеся до огиди, найімовірніше, належить доглядати за хворою людиною, прибирати бруд у фізичному або духовному сенсі.

За сонником від А до Я

Приснилися лапи хижака з кігтями? Вам загрожує серйозна небезпека, можливо, нещасний випадок. Уві сні з’явилися котячі лапи з гострими кігтиками? Сонник пророкує приниження, образу, на які ви не зможете відповісти.

До чого сняться величезні й небезпечні лапи? Проявіть обережність у фінансових операціях. Якщо довелося постраждати від таких лап, то влізе в борги і не зможете розплатитися.

Відчувати уві сні на собі важкі пазуристі лапищи означає, що власні неправильні дії або ж якісь зовнішні обставини призводять до руйнування, безвиході. Добре жінці бачити пухнастий комір з лапками. Сонник вважає це ознакою вкрай вдалого придбання.

До чого сняться лапи тварин

Приснилися величезні лапи тварин або ж слід залишений ними? Будьте готові, що вам завдадуть важку моральну травму, буквально плюнуть в душу. Для більш чіткого тлумачення необхідно врахувати, кому саме уві сні належали лапи.

Так брудні лапи собаки ототожнюються з лукавством і недружелюбием, а чисті – з відкритістю і дружбою. Уві сні довелося бачити, як сплячий ведмідь смокче свою лапу? В реальності будете здивовані великою ощадливістю і запасливостью знайомого людини.

Про що попереджають рани на лапах тварин і звірів? Вони обіцяють розбіжності з партнерами і невдачі на діловому терені. Привиділися лапи великої черепахи? Це ознака мудрості та досвідченості. Якщо черепаха хапається ними за щось, то неодмінно потрібно прислухатися до мудрої поради.

Що означають уві сні лапи кішки

До чого найчастіше є пазуристі лапки кішки? Наяву пізнаєте зраду коханої людини, зіткнетеся з ворогом. Якщо така лапа подряпала вас уві сні, то належить чинити серйозний опір.

Добре бачити, як кіт вмивається м’якою лапкою. Незабаром з’являться в будинок бажані гості. Якщо котейко сидить на колінах і м’яко перебирає лапами, то прийде нова надія і радість. Але якщо кіт при цьому випускає кігтики, то будете роздратовані і незадоволені тим, що відбувається.

Уві сні з’явились лапи собаки

Приснилося, що незнайома собака підходить і простягає лапу? Наяву гряде нове знайомство. Але якщо собачка недружелюбна, то постраждаєте від брехливих друзів. До чого сниться, що величезна собака поклала свої лапи на плечі? Це символ докорів власного сумління і каяття.

Бачити рану на лапці котика або песика означає, що вам уготовані розбіжності з діловими партнерами і друзями. Одночасно сюжет обіцяє перемогу над неприємностями. Якщо привидівся пес або кіт зовсім без лап, то розлучитеся з близькою людиною чи станете жертвою підступного обману.

Приснилися звірині лапи у себе, іншого

Що означає, якщо власні руки раптом перетворилися в звірині лапи? Наяву подадитесь поганому впливу або погонитесь за сумнівними задоволеннями. Уві сні у себе з’явилося багато лап? Наближається дуже активний і подієвий період, коли доведеться багато робити і все встигати. Приснилися свої волохаті лапи? Дуже швидко досягнете задуманої мети.

До чого сняться собачі лапи у іншої людини? В реальності зрадить чоловік, якого вважали другом, помічником. Бачити в іншого персонажа звірині лапи означає, що безвідповідальність оточуючих стане причиною серйозного обурення. Цей же образ натякає на появу дуже сильних і впливових конкурентів або, навпаки, покровителів.

Лапи у сні – як тлумачити

До чого сняться лапи невідомої тварини? В реальному світі вам загрожує крадіжка, хтось буквально «накладе» свої лапи на ваше майно. Причому, найімовірніше, кривдник не буде спійманий або покараний. Якщо ж вдалося ідентифікувати лапи уві сні, то можна використовувати такі розшифровки:

Приснилося, що були на похоронах і несли вінок, зроблений з ялинових лап? В реальності вам гарантовано сильне похмілля у всіх сенсах цього слова. Але просто бачити лапи ялини або сосни з боку можна перед серйозними втратами або глобальними змінами.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться собака гавкає. Гавкає собака уві сні

Зміст: За сонником Езопа За дворянського соннику Гришиній За великим соннику За східним жіночого соннику За суміщеного сучасному соннику До чого сниться собака гавкає на мене, на іншого Що означає,…

До чого сниться лід. Трактування сну з льодом

Зміст: По соннику Міллера За збірником сонників За сонником від А до Я За сонником подружжя Зими До чого сниться лід на річці, на озері Що символізує лід на дорозі,…

До чого сниться січень, сонник – січень уві сні

Зміст: Тлумачення по сонникам До чого сниться місяць січень Що означає погода в січні Приснився січень не в сезон Січень уві сні – інші розшифровки До чого сниться січень? Перший…