Тільки для справжніх пані!

До чого сняться кролики, сонник кролики уві сні

До чого сняться кролики, сонник кролики уві сні

Зміст:

До чого сняться кролики? Вони можуть бути передвісниками чуток, суєти, клопоту або додавання. У будь-якому варіанті наближаються події точно відволікають вашу увагу від більш важливих справ. Сонники гранично точно розшифрують те, що трапилося бачити уві сні.

По соннику Міллера

Приснилися кролики? Чекайте вдалого повороту подій і гідного прибутку. До чого сняться білі крілики? Сонник стверджує, що вони символізують подружню вірність для насіннєвих і міцну любов для одиноких сновидцев. Добре бачити, як спритні кролики пустують навколо. Це вірна ознака того, що власні діти принесуть багато радості.

За збірником сонників

До чого найчастіше сняться кролики? Уві сні вони ототожнюються з благополуччям і достатком. Але якщо кролі бігають, не розбираючи дороги, то наяву ви буквально мечетесь від одного до іншого.

Приснилися біжать або ховаються кролики? Сонник гарантує нервовий зрив. Відпочиньте і зміцните нервову систему. Якщо уві сні з’явились кролики, які їли траву або морквину, то вам банально не вистачає вітамінів.

До чого ще сняться кролики? Уві сні вони натякають на хіть або плодючість. Простіше кажучи, це відображення бажання завести дитину або добряче гульнути на стороні. Якщо чоловікові з’явилася дівчина, яка доглядає за кроликами, то сонник впевнений: він бажає завести з відомою особливої любовний роман.

Уві сні білі кролики обіцяють успіхи і процвітання, чорні – засмучення, немилість, неприємності. Приснилося, як вбивали кроликів? Готуйтеся до втрат і грошових збитків. Але якщо довелось є кролятину, то будете довго жити в доброму здоров’ї.

За сонником від А до Я

До чого сняться білі крілики? Уві сні вони попереджають про добрі зміни у відносинах і грошових справах. Бачити чорних кролів означає, що вам заважають уявні друзі.

Приснилося, як кролики тікають геть? В реальності отримаєте грошовий приз. Якщо довелося ловити кроликів, то в родині і відносинах буде повне взаєморозуміння і злагода. Але бачити кроликів, уві сні сидять у клітці, погано. Це означає, що наяву піддастеся грубому тискові. До чого сниться, якщо ви зважилися випустити кроликів з клітки? Найближчим часом має «сидіти» з чужими дітьми.

Уві сні привиділися кролики, мирно пасуться на галявині? Сонник радить ретельніше планувати витрати, вони можуть істотно перевищити наявний дохід. Приснилося, що зарізали кроля? Щоб добитися справедливості, доведеться звернутися до допомоги влади.

До чого сниться, якщо довелося обробляти і білувати кроликів? Близькі друзі серйозно пересваряться, і вам випаде честь їх мирити. Приснився мертвий кролик? Захворіє або навіть помре знайомий чоловік. Готувати уві сні страва з кролячого м’яса і є його означає, що будете брати участь в душевному, але досить скромному бенкеті.

За сонником Деніз Лінн

До чого зазвичай сняться кролики? Підвищена плодючість цих тварин відома у всьому світі, не дивно, що вони виступають символом весни, відродження і достатку. Кролики також асоціюються зі страхом і боягузтвом. Можливо, наближається ситуація, в якій належить випробувати те чи інше почуття. Якщо кролики регулярно з’являються уві сні, то це ознака надмірної помисливості.

Приснилися кролики? Вони відображають підвищену м’якість, доброзичливість, ніжність. Сонник переконаний: підійшов момент, щоб задуматися про створення затишного сімейного гніздечка. Уві сні кролики також символізують неорганізованість, зайву нетерплячість, нездатність сконцентруватися.

До чого сняться кролики чоловікові, жінці, вагітній

Якщо кролики наснилися чоловікові або жінці, то є ймовірність, що незабаром ви переїдете жити в галасливий місто. Тут ви знайдете роботу або вийдете заміж/одружуєтеся. Бачити кроликів уві сні можна до вдалому просуванню відомого справи. Сонник пророкує: ви обійдете конкурентів і успішно реалізуєте задуми.

Якщо кролики привиділися замужній дамі, то її чекає поповнення. Простіше кажучи, вагітність. Добре бачити кроликів вагітній жінці. Вона вдало народить милого малюка. До чого сняться кролики молодятам або самотнім людям? Першим вони гарантують вірність в шлюбі, другим – нову любов. Уві сні кролики бігли вам назустріч? В гості прийде старий друг. Для молодих хлопців і дівчат це ознака раннього, але цілком вдалого шлюбу.

До чого з’являється багато кроликів в будинку, в клітці

Кролик уві сні відображає плодючість, сексуальність, а також слабкість, вразливість, незахищеність. Бачити багато кроликів в будинку означає, що всі перераховані значення багаторазово посилюються. Приснилося багато кроликів в будинку? У вас добрі і розуміють друзі. Але якщо ви опинилися в купі кроликів, то відпочинок у незнайомій компанії закінчиться дуже плачевно.

До чого сняться кролики в клітці? Тлумачення сну досить суперечливе. Кролики в клітці символізує збільшення доходу і фантастичне везіння, у справах, але одночасно вказують на підпорядкування чужій волі і відсутність свободи.

Привиділася кролиця з кроленятами

До чого сниться кролиця з маленькими кроленятами? Незабаром потрапите в гості в багатодітний будинок або ж, навпаки, вам поспішають візитери з дітьми. Якщо дівчині приснилася кролиця з кроленятами, то в майбутньому вона може стати багатодітною мамою.

Привидівся уві сні кролиця з величезним пухнастим виводком? Чекайте надходження серйозних грошей. Цей же сюжет натякає: необхідно терміново приймати важливе рішення. Але якщо привиділися мертві кролі, то буде готові до повного розорення, краху планів і сподівань.

Кролики уві сні – як тлумачити

Щоб отримати максимально правдиве тлумачення, слід розшифрувати найбільш запам’яталися деталі. Крім кольору та поведінки звірів, слід пригадати власні дії.

Якщо трапилося бачити, що кролик перетворюється на очах у знайомої людини, то ви явно знаєте секрет, який він ретельно приховує. Але не варто користуватися людськими слабкостями, особливо заради власної вигоди.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться небо, сонник – небо у сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником закоханих За сонником від А до Я До чого сниться небо блакитне, чисте Приснилося небо чорне, грозове До чого сниться небо і хмари Що…

До чого сниться – дарувати квіти, сонник – дарувати квіти уві сні

Зміст: За сонником Лоффа За сонником Зими За сонником Білого мага Тлумачення за різними сонникам До чого в ночі дарувати квіти чоловікові, жінці Що значить – дарувати квіти померлому, небіжчикові…

До чого сняться нігті, сонник – нігті уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником подружжя Зими За сонником Езопа За сонником Жовтого імператора За сонником від А до Я За новим сімейним соннику До чого сняться нігті на…