Тільки для справжніх пані!

До чого сняться кошенята? Сонник — кошенята

До чого сняться кошенята? Сонник - кошенята

Зміст:

До чого сняться кошенята по соннику Міллера?

Сон, у якому ви бачили кошенят, означає невеликі подразнення і неприємності, які переслідують вас. Як тільки ви їх знищите, наяву всі біди закінчаться. Бачити сновидіння, в якому змій вбиває кошенят — означає, що ваші недруги шукають шляхи, щоб насолити вам, але в підсумку зможуть тільки нашкодити собі.

Якщо жінка побачила уві сні пухнастого, милого, білого кошеняти, то шляхом спритного обману її заманят в спеціально розставлену пастку. Однак завдяки своїй розсудливості і здоровому глузду вона зможе уникнути розорення, який погрожував їй, і відвести неприємності. Якщо уві сні були брудні, худі або строкаті кошенята, то наяву вона, ослепившись яскравою мішурою, може стати жертвою якогось непорядного вчинку.

До чого приснилися кошенята по соннику Езопа?

Сон, в якому була кішка з кошенятами, віщує проблеми з дітьми. Може бути, що ваша дитина щось приховує або обманює вас. Якщо уві сні маленький кошеня намагається сховатися на дереві від злого пса – це означає, що наяву вам варто бути гранично обережним. А якщо, пухнастий звір біжить на дах, побачивши собаку, то вам необхідно остерігатися небезпек, які одного разу вже уникнули.

Бачити кошенят у сні – трактування по соннику Лоффа

У розумінні Лоффа, кіт – це символ, має кілька простих які пояснюються значень. Цих тварин, за традицією, наділяють магічними і інтуїтивними здібностями, і їх поява уві сні свідчить про те, що вам можна слідувати своїй інтуїції. Кішки можуть також символізувати ваші фантазії і бажання вивчити окультні науки або пізнати навички чаклунства.

До чого сняться кошенята по соннику Нострадамуса?

Сон, у якому кошик з кошенятами внесли в палац з величезною пошаною і колоною супроводжуючих, пророкує появу сильного і непередбачуваного політичного лідера через 10 років. Його будуть шанувати до ступеня обожнювання і цей період буде ознаменований демократією і незалежністю.

До чого приснилися маленькі, новонароджені кошенята?

Сновидіння, в якому ви бачили маленького кошеняти, віщує проблеми і невдачі. Побачити тільки що народилося кошеня, сліпого і безпорадного – значить, настав найбільш відповідний час для протистояння труднощам, які перетворяться на серйозні проблеми, якщо ви не будете докладати належних зусиль.

Якщо юна дівчина побачила уві сні, що вона тримає на руках крихітного котеночка, — значить їй потрібно переосмислити свою поведінку і, можливо, її зайва легковажність буде причиною безчестя і ганьби. Якщо ви підібрали котеня на вулиці і принесли його додому – це говорить про те, що джерело проблеми потрібно шукати усередині вас. Вам необхідно навчитися аналізувати свої власні вчинки і висловлювання, а також постарайтеся знайти компроміс з оточуючими вас людьми.

Якщо уві сні ви тримаєте на руках маленького новонародженого кошеняти – це свідчить про те, що вашою основною проблемою є невпевненість в собі і невміння приймати рішення самостійно. Саме це і заважає здійсненню планів. Сновидіння, в якому ви врятували кошеня, передвіщає благополуччя в житті і багатство. Сонник запевняє, що всі ваші проблеми і труднощі успішно вирішуватися.

До чого сниться багато кошенят?

Якщо ви побачили уві сні багато кошенят – це означає метушню, неприємності і виконання обтяжливих доручень. Але, проаналізувавши деталі такого сну, можна зробити інші висновки. Приміром, якщо кошенят дуже багато і вони сплять, то ваші труднощі не будуть явними. Ймовірно, ви зможете усвідомити їх присутність тільки тоді, коли вже пізно що-небудь робити для їх вирішення.

Сон, у якому кошенята активно бігають і шумно грають, говорить про те, що вам варто уважно придивитися до людей, що оточують вас. Можливо, хтось із них будує підступи проти вас. Готуйтеся до судових позовів, якщо вам приснилося, що один з гравців кошенят подряпав вас. Сліпі тварини натякають нам на те, що слабка людина потребує нашого захисту і допомоги.

Якщо ви змогли прогнати або навіть вбити кошенят, сонник вважає сновидіння сприятливим. Цей сюжет означає, що перемога буде за вами, а правда переможе в кінці кінців. Кошенята, побачені уві сні, іноді можуть символізувати дівчину, молоду людину чи дитину, з якими вам належить познайомитися незабаром і досить часто бачитися. Кошеня може бути передвісником майбутньої вагітності, якщо такий сон побачить юна дівчина або заміжня жінка.

Увагу на колір!

Сон з рудими кошенятами обіцяє грошові надходження. Білий кошеня, побачений у сні, пророкує непередбачений життєвий поворот або приємну новину. Якщо вам приснився сірий кошеня, такий сон, як правило, не віщує нічого незвичайного, а всього лише щоденні клопоти по господарству. Сон, у якому ви бачили чорного кошеня, є сприятливим і, чим більше таких кошенят було уві сні, тим краще.

Для жінки бачити у сні білосніжного кошеня є попередженням, що їй слід бути обачною, бо вороги намагаються брехнею зловити її в небезпечне розставлені мережі. Сонник говорить, щоб вийти з несприятливої ситуації, вона повинна довіритися своєму здоровому глузду та інтуїції. Якщо уві сні ви побачили різнокольорових, рудих, поганих або брудних кошенят, то наяву ви можете стати жертвою власної необачності.

До чого сниться народження кошенят, кішка з кошенятами або мертвий кошеня?

Побачене уві сні народження кошенят вважається символом нових проектів, нових справ, справ. Побачений новонароджений пушок віщує маленькі неприємності. Отже, якщо у сні ви бачили поява кошеня на світ, – це може бути витлумачено як попередження про можливі невдачі, які будуть супроводжувати розпочату справу.

Сновидіння, в якому кішка народила кошеня або кішка з кошенятами, означає, що недоброзичливці підготували вам пастку. Вони намагаються перешкодити вам здійснити задумане, і реалізувати плани. Однак, якщо вам приснилося, що кошеня народили ви, то варто задуматися. Ймовірно, ви самі створили собі труднощі, не можете побачити більш легких шляхів або прикладаєте недостатньо зусиль, щоб довести почате до кінця з найменшими втратами.

Мертвий кошеня уві сні – це означає, що вороги або неприємні вам люди більше не потурбують вас. Якщо вам приснився задушений або удавленний кошеня, то вам варто задуматися про ваш спосіб життя. Можливо, саме він став причиною різних неприємностей. Сон, у якому ви вбиваєте кошенят, говорить про те, що ви будете протистояти проблемам. А якщо при цьому кішечки жалісно кричать, видають гучні звуки, верещать – це означає, що протистояння буде непростим. Такий сон у багатьох сонники також означає зрада і брехня близької вам людини.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться кішки? Кішка або багато кішок у сні

Зміст: Кішки – сонник Міллера До чого знятися кішки по соннику Фрейда Кішки уві сні по соннику Ванги До чого знятися кішки по соннику Хассе До чого сниться чорна, біла,…

До чого сниться зрада чоловіка? Сонник — чоловік змінив уві сні

Зміст: До чого сниться зрада чоловіка – сонник Міллера Сон чоловік змінив – сонник Ванги Змінив чоловік — сонник Фрейда До чого сниться зрада чоловіка по соннику Нострадамуса Соннику Лоффа…

До чого сниться п’яний чоловік? Сонник — п’яний чоловік

Зміст: П’яний чоловік — сонник Міллера Сонник Фрейда — п’яний чоловік уві сні До чого сниться п’яний чоловік — сонник Мандрівника Світ снів — неоднозначний і розпливчасті, але, правильно витлумачивши…