Тільки для справжніх пані!

До чого сняться конвалії? Сонник — конвалії уві сні

До чого сняться конвалії? Сонник - конвалії уві сні

Зміст:

Практично всі люди, засинаючи, бачать сни. Деякі з них запам’ятовуються після пробудження і сновидець, найчастіше, не знає чи добрий це знак або обіцяє неприємності. Наприклад, далеко не кожен здогадується, що означають побачені уві сні конвалії.

До чого сняться конвалії — сонник Міллера

Конвалії уві сні вказують на схильність до зради коханої людини. Збирання конвалій у сні означає появу в найближчому часі немовляти в родині сновидца або його близького оточення. Для вагітних конвалії у сні – до народження здорової дитини. Стоять у вазі конвалії вказують на короткочасне відчуття радості, яке зміниться більш тривалої сумом і розчаруванням.

До чого сниться конвалія — сонник Лонго

Квіти конвалії уві сні попереджають про неприємності, сумні події, які відбудуться найближчим часом і сновидець відчує себе самотньою людиною.

Конвалії наснилося у сні — великий сімейний сонник

Аромат конвалій — провісник застуди або легкого захворювання. Рвати або з’їдати квіти конвалії — небезпека серйозного отруєння. Крім цього, такий сон попереджає, що в найближчому оточенні сновидця є лицемірні люди. Для закоханих сон вказує на зраду. Зів’ялі конвалії означають охолодження почуттів між закоханими.

До чого сняться конвалії — сонник Фрейда

Якщо уві сні безневинна дівчина побачила конвалії, це символізує її побоювання щодо майбутньої втрати цноти. Конвалії уві сні дорослої жінки вказують на її бажання сексуальних контактів і частої зміни партнерів.

Зривання конвалій жінкою означає її прагнення до самозадоволення. Якщо сновидица дарує кому-то ці квіти – вона бажає інтимної близькості. Сон, у якому витоптується велика галявина конвалій, вказує на те, що сновидица хоче лише скористатися тілом сексуального партнера та її цікавлять лише власні відчуття.

Витоптані квіти вказують на невпорядковану сексуальне життя і відсутність рівноправності між партнерами.

До чого ще сняться конвалії?Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться тюльпан? Сонник — тюльпан уві сні

Зміст: До чого сниться тюльпан – сонник Міллера Тюльпани у сні – сонник Ванги Що значить, приснився тюльпан по соннику Фрейда До чого сняться тюльпани — сучасний сонник Що означає,…

До чого сниться гвоздика? Сонник — гвоздики уві сні

Зміст: До чого сниться гвоздика – сонник Міллера Гвоздика уві сні – сонник Ванги Що значить приснилася гвоздика по соннику Фрейда До чого знятися гвоздики по соннику Хассе Що означає,…

До чого сниться ромашка? Сонник — ромашки уві сні

Зміст: До чого сниться ромашка уві сні – 21 століття сонник До чого сняться ромашки по соннику Цвєткова? Що означає ромашка уві сні по Езотеричного соннику? До чого сняться ромашки…