Тільки для справжніх пані!

До чого сняться комахи? Сонник — комахи у сні

До чого сняться комахи? Сонник - комахи у сні

Зміст:

Дуже часто є уві сні комахи не обіцяють нічого доброго, особливо тоді, коли їх багато або вони викликають почуття огиди. Взагалі, комахи символізують найкращі людські якості, а дізнатися детальніше, до чого вони сняться, можна шляхом прочитання різних трактувань, котрі часто суперечать один одному. Що ж, скільки людей, стільки й думок…

До чого сняться комахи по соннику Міллера

Якщо довелося побачити уві сні шкідливих комах, то доведеться сильно постраждати від таємних підступів ворогів. Плазують комахи є провісниками хвороб, які сильно засмутять не тільки сновидця, але і його родичів, адже всі турботи по догляду за хворим їм доведеться взяти на свої плечі. Прихід, вірніше, приліт у сні літаючих комах викличе фінансові труднощі, а якщо сниться, що комахи смокчуть кров, то це обіцяє головний біль, яку викличуть не зовсім нормальні дитячі забави.

Зі сну жуки провіщають прийдешню бідність, але тиснути їх у сні – добре, бо подібне бачення обіцяє якусь радість, хай навіть скороминущу. А ось павук є символом працьовитості. І якщо довелося його побачити уві сні, значить, скоро буде проведена колосальна робота, яку гідно оцінить начальство. Гусениці сняться до швидкої зустрічі з ханжами і лицемірами, а черв’яки уві сні є той, хто скоро змінить місце роботи на більш високооплачуване і перспективне.

Комахи у сні — сонник Ванги

Пригрезившиеся комахи – це дуже поганий знак, за винятком метеликів і сонечок, які є передвісниками зародження нових любовних відносин (які навряд чи будуть відрізнятися тривалістю), а також щасливих моментів у житті. Коли сниться мураха, то це означає, що сновидець скоро придбає якісь корисні навички, які йому знадобляться в житті.

Якщо людина, навіть уві сні, якимось чином контактує з комахами (ловить їх руками, вони по ньому повзають і норовлять вкусити), то це обіцяє важкі хвороби, втрату роботи і погіршення відносин з рідними і близькими. Людина, обліплений уві сні зі всіх сторін літаючими комахами, повинен задуматися про свою поведінку і ставлення до світу і людей, його оточуючим. Ймовірно. Що він не в злагоді з самим собою, тому весь світ для нього постає лише в чорних і сірих фарбах.

Що значить наснилися комахи по Фрейду

Комахи уві сні символізують дітей. Якщо сновидінню привиділося, що він нещадно знищує комах у сні, означає, що в реальності він не любить дітей і зовсім не прагне їх заводити. Використання контрацептивів при заняттях сексом, аборти і навіть добровільна стерилізація – зайве тому підтвердження. Всіляко знущатися над комахами у сні: відривати мухам крила, тарганам – ноги, розривати гусениць і черв’яків уві сні – це знак того, що сплячий таємно бажає зайнятися сексом з дитиною.

Кусающие комахи сняться того, хто розчарований у власному потомство. А якщо уві сні довелося уважно роздивлятися комах, то це вказує на те, що людина не хоче заводити дітей з-за власної фінансової неспроможності. Тобто, він дуже боїться, що просто не зможе їх прогодувати. Коли комахи уві сні повзають по дому, а сновидець їх ретельно тисне ногою, значить, він в корені присікає всі спроби другої половини в питанні обзаведення потомством.

До чого сняться комахи по соннику Лоффа

Якщо людина займається яким-небудь видом творчості, то будь-яку комаху, побачене уві сні, для нього хороший знак. Значить, він зможе реалізувати всі свої задуми, за що отримає загальне визнання. Коли комахи обліплюють його з усіх боків, і він почуває себе немов у панцирі, але не має сил або можливості від них відмахнутися, то такий сюжет явно вказує на те, що сновидець скоро потрапить в якусь незрозумілу історію, з якої виплутатися буде дуже непросто.

Якщо по сплячому нахабно повзають комахи, то значить, його скоро втягнуть в якусь аферу. Може, це буде фінансова піраміда, може, махінації з кредитами. А от коли подібне бачення сниться заміжній жінці, то вона ризикує захворіти гінекологічним захворюванням або ще гірше – ЗПСШ. Городні шкідники наснилися – виникне скандал на любовному ґрунті. Швидше за все, дама викриє у зраді свого кавалера, а може, і навпаки.

Приснилися комахи — тлумачення по Весняному соннику

Всякого, хто відчайдушно тисне уві сні комах, чекають дрібні, незначні перемоги на різних теренах. А якщо комаха повзає по сплячому і він його просто скидає з себе, то це — до переляку. Довелося прибити якесь злоблива комаха, значить, треба бігти в магазин за інсектицидами, бо в хаті скоро заведуться таргани або клопи.

До чого сняться комахи по Психологічному соннику

Якщо по сплячому повзають комахи, то його чекають хвороби і нещастя. Вдалося позбутися від дрібних паразитів, що живуть в волосистої частини голови або ще де-не-де, значить, успіх і удача не за горами, щоправда, слід пам’ятати, що життя дуже нагадує зебру. Коли людина бачить комаха, і воно викликає у нього лише почуття огиди, то це явно вказує на те, що він вважає себе абсолютно нікчемною, нікчемною особистістю, хоча, це зовсім не так.

Мураха приснився, значить, прийдешній день буде невдалим, а бабка сниться того, хто скоро вступить в шлюб за розрахунком і буде мирно сидіти на шиї у чоловіка до самої старості, поки той не вмре і не залишить величезну спадщину. Жалкі комахи уві сні віщують нещастя і пізні каяття, а блохи, клопи і воші, що повзають по тілу і граються на ньому, сняться до неприємностей, хвороб, руйнування та інших бід.

До чого сниться велика, величезна комаха?

Якщо людина побачив уві сні гігантську комаха, значить, в реальності він дуже боїться захворіти або залишитися жебраком. Коли цей колос на хітинових ногах готується до нападу, то слід навчитися контролювати свої емоції, адже марні страхи буквально притягують біду.

До чого сниться багато комах

Якщо над головою сплячого кружляє цілий рій різномастих комах, то значить, що він багато часу приділяє справам, не вартим особливої уваги. Навіщо пускати себе на розпил, якщо потрібно сконцентруватися на чомусь важливому і невідкладне.

Сонник — комахи в будинку або квартирі

Привидевшийся уві сні самотній мураха, плазуючий по квартирі, є символом удачі. Якщо ж невідомі науці комахи обліпили весь будинок сновидця зовні і зсередини, то бути йому скоро багатієм. Мерзенні клопи і таргани, полчища яких снують по житлу, символізують ворогів сновидця. Якщо вони дуже активні, значить, недоброзичливці скоро теж активізуються.

До чого ще сняться комахи — варіанти снівДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться йде кров, сонник – йде кров у сні

Зміст: Інтерпретація сонника Міллера Йде кров по соннику Медеї Думка сонника подружжя Зими Кровотеча з сучасного суміщеного соннику Приснилася кров – по соннику Нострадамуса Тлумачення образу за збірником сонників До…

До чого сниться йти по дорозі, сонник – йти по дорозі уві сні

Зміст: Йти по дорозі по соннику чаклунки Медеї Сонник від А до Я – що значить іти по дорозі уві сні Тлумачення за новим сімейним соннику Сонник д. Лоффа –…

До чого сниться спрага, сонник – жага уві сні

Зміст: Спрага по соннику Міллера Інтерпретація доктора Фрейда Приснилася жага – по соннику Ванги Тлумачення сонника подружжя Зими Повний сонник Нової Ери – жага уві сні Що означає спрага по…