Тільки для справжніх пані!

До чого сняться кішки? Кішка або багато кішок у сні

До чого сняться кішки? Кішка або багато кішок у сні

Зміст:

Що означає, якщо приснилася домашня улюблениця, кішка? Адже вона, по суті, миле і невинне істота, яка, як правило, асоціюється з терпінням, мудрістю і незалежністю, але побачити уві сні кішку виявляється зовсім не до добра, бо вона-символ прихованого ворога. Так до чого сняться кішки? Розглянемо тлумачення різних сонників.

Кішки – сонник Міллера

По соннику Міллера побачити уві сні кішку не до добра, особливо якщо вона вкрай роздратована і агресивна, а також готуватися до нападу. Кішка – це ворог, який затаїв неподалік і готується нанести раптовий удар. Також образ кішки уві сні може означати інтриги і приховані наміри недоброзичливців.

Якщо кіт нападає чи готувати до нападу, шипить, випускає кігті і виявляє агресивну поведінку, значить незабаром чекають неприємності, але якщо кішку прогнали, значить, негативних наслідків не буде, але все ж треба бути обережним.

Якщо чується нявкання кішки, значить, можливо, поганий вплив, плітки і наговори, які можуть завдати шкоди.

Якщо приснилася брудна кішка, значить, варто задуматися про своє здоров’я, а також потурбуватися про самопочуття рідних і друзів. Можливо, таким чином, свідомість попереджає про прийдешні неприємності.

Також варто насторожитися, якщо з’явилася хвора кішка або у неї є явні травми, такий образ в будь-якому вигляді не несе нічого позитивного, а попереджає, що варто бути обережним і уважним по відношенню до себе.

Хоча образ здоровою і красивою кішки теж не несе позитивної інформації, це означає невизначеність у житті і майбутні дрібні негаразди.

До чого знятися кішки по соннику Фрейда

Відомий психолог вважав, що образ кішки є сексуальною стороною свідомості людини. Кішка як би символізує чуттєвість і бажання в тілесному насолоді. Якщо кішка ластиться про ноги або присіла поруч муркотіння, значить незабаром відбудеться інтимний вечір.

Також це може означати, що бажання відчути сексуальне насолоду стало занадто велика і через самосвідомість тіло дає сигнал.

Якщо кішка у сні агресивна і дряпається, значить, є приховане бажання до невеликого садомазохізму, а також до бажанням заподіяти фізичний біль партнеру під час інтимних стосунків. У разі якщо людина бачить себе уві сні, в той момент, коли гладить кішку, це означає, бажання відчути такі ж емоції і на собі.

Кішки уві сні по соннику Ванги

Велика віщунка Ванга вважала, що коти в будь-якому вигляді знятися не до добра, адже вони в її понятті символізують біду в будь-якому прояві. Ванга вважала, що навіть невинне появу кішки уві сні вже свідчить про швидкий розрив відносин і великої сварці, а також про майбутні неприємності на професійній ниві.

Також Ванга вважала, що кішка може снитися до ганьби, яким буде покрито сплячий не по своїй волі, а в результаті дій своїх недоброзичливців, особливо важким випадок, якщо уві сні з’явилося кілька кішок, а не одна. Якщо кішка подряпала сплячого або вкусила, варто чекати неприємностей, а також це свідчить про безпідставною ревнощів з боку коханої людини.

До чого знятися кішки по соннику Хассе

На думку знаменитої російської віщунки, кішки у сні приходять не з добрими намірами, і відповідно їх поява варто розглядати як попередження про те, що ворог близько. Міс Хассе вважала, що гладити кішку у сні означає невдячність і зрада з боку близьких людей та друзів, а також образу за те, що нагородять іншого.

Бачити послід кішки, означає зрада близької людини, у якомусь сенсі буквально спящему нагадят в душу. Поява чорного кота у сні означає перешкоду і неприємності в недалекому майбутньому, особливо якщо тварина вкусила або оцарапало, в такому випадку всі плани можуть обрушитися і наступити низка нещасних днів.

Якщо ж приснилося безліч кішок, які оточують вас, виходить, у реальному житті він знаходиться в оточенні уявних друзів, які при першій нагоді зрадять.

До чого сниться чорна, біла, руда кішка

Як видно з прогнозів відомих провидців кішка снитися аж ніяк не до добра, але якщо спящему снитися його власна домашня улюблениця, то такий сон є попередженням про небезпеку. Якщо ж снитися чужа, а тим більше не бачена раніше кішка то такий сон краще сприйняти серйозно.

Якщо до сплячого прийшов образ чорної кішки, то це може означати велику сварку або навіть бійку, яка принесе згодом неприємності. У разі, коли кішка йде на зустріч спящему або вже знаходиться поруч бажано поберегтися, так як такі випадки трактуються як майбутню хвороба і зрада з боку людей, які здаються доброзичливими.

Якщо приснилася біла кішка, то радіти не варто, так як ця кішка символізує приховані наміри ворогів, які маскуються під друзів і чекають слушного моменту для удару. Також поява білої кішки може означати, що вороги поки зайняли вичікувальну позицію, так як сплячий володіє достатньою силою для опору.

У будь-якому випадку до образу білої кішці потрібно поставитися серйозно, так як її появу лише на початку здається дрібною проблемою, яка згодом як ком переросте у величезні неприємності.

Руда кішка у сні вважається найнебезпечнішою, так як її вогняна енергетика несе негатив в помноженому кількості. Як правило, поява рудої кішки означає невдалу любов, розрив відносин, а також нерозділене кохання, яка принесе страждання. Образ рудої кішки може також символізувати зраду близької людини і швидке зрада.

Сонник – багато кішок

Побачити уві сні одну кішку вже вважається до невдачі, у разі ж якщо кішка не одна, варто задуматися про кількість своїх ворогів, а також про свій спосіб життя. Можливо, така кількість ворогів було придбано з вини сплячого, і пора потурбуватися про кардинальні зміни самого життя.

Бачити котячу бійку означає неприємності, які нададуть сильний вплив на життя, бачити котячі любовні ігри означає придбання нових ворогів, а також нові неприємності, які виростуть з старих незавершених справ.

Сонник – кусає, яка народжує, вагітна кішка

Якщо уві сні спящему привиділася кішка, яка налаштована агресивно, а також намагається вкусити чи це їй вдалося, то можна сміливо стверджувати, що попереду чекають неприємності, серйозна хвороба, а також зрада близького друга, так як найчастіше пошкодження сплячого уві сні означають реальні фізичні або психологічні травми, а також неприємності, як в особистому житті, так і професійної.

Якщо снитися яка народжує кішка, то варто задуматися про те, які перешкоди останнім часом стали раптом з’являтися на шляху до здійснення задуманого, а також наскільки вони виявляються раптовими і непередбачуваними. Адже народження, як правило, завжди таїнство, яке відбувається раптово, відповідно і яка народжує кішка означає раптовість і проблеми.

Якщо кішка у сні змогла народити кошенят, то варто придивитися до самого процесу, якщо пологи були важкими, кішка відчувала муки, то такий сон не віщує нічого доброго і говорить про серйозні неприємності, які глибоко ранять сплячого.

Якщо ж кішка легко вирішилася від тягаря, то проблеми не будуть серйозними і швидко закінчаться, особливо якщо в результаті з’явилися живі й гарні кошенята, які якраз і можуть принести успіх і прибуток, природно при серйозних зусиль, які як раз і символізує яка народжує кішка.

Вагітна кішка снитися до прихованих намірів і неприємностей, можливо до хвороби, яка поки дрімає всередині організму сплячого або може вплинути на його близьких. У будь-якому випадку образ вагітної кішки символізує скритність, яка може вилитися в серйозні проблеми з часом.

До чого сниться мертва, померла кішка

Звичайно, бачити уві сні мертву тварину неприємно, але, тим не менш, такий сон може означати крах таємного ворога, а також невдалі підступи, які обернулися проти ворога.

Також такий образ може означати закінчення певного життєвого періоду в житті жінки, яка ніби перероджується, і ставати іншою людиною. Або бачити мертву кішку може означати неприємності, які виникнуть із-за старих похибок.

Якщо уві сні кішка буде умерщвлена на очах сплячого, то це може означати раптову допомогу, яка прийде від невідомого доброзичливця, а також така сцена може повідомляти про дрібних неприємностях, які можуть виникнути з нізвідки.

Бачити кішку, яка помирає або бажання вбити кішку може означати особисту боротьбу зі своїми недоліками, а також любовний трикутник, де в образі кішки буде жінка, яка не може визначитися, в результаті чого любов до неї то здіймається і загрожує погубити всіх, то вмирає.

Якщо сплячий сам вбиває кішку, то це символізує звільнення від проблем, які тяжіли над ним довгий час або такий сон можна трактувати як розрив любовних відносин, які вже себе вичерпали.

У будь-якому випадку, в якому б вигляді сплячий не побачив образ кішки головне, на що потрібно звернути увагу — це емоційне забарвлення сну, а також настрій після пробудження. Адже буває сон, здавалося б, огидний, а відчувається звільнення і легкість і навпаки, сон як би оповідає про нейтральних або навіть приємні події, а прокидаєшся з важкістю на душі.

Саме від настрою і від психологічного комфорту і залежить ступінь неприємностей, які можуть виникнути, а можуть і зникнути без сліду.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться зрада чоловіка? Сонник — чоловік змінив уві сні

Зміст: До чого сниться зрада чоловіка – сонник Міллера Сон чоловік змінив – сонник Ванги Змінив чоловік — сонник Фрейда До чого сниться зрада чоловіка по соннику Нострадамуса Соннику Лоффа…

До чого сниться п’яний чоловік? Сонник — п’яний чоловік

Зміст: П’яний чоловік — сонник Міллера Сонник Фрейда — п’яний чоловік уві сні До чого сниться п’яний чоловік — сонник Мандрівника Світ снів — неоднозначний і розпливчасті, але, правильно витлумачивши…

До чого сниться чоловік? Сонник — чоловік уві сні

Зміст: До чого сниться чоловік по соннику Міллера Чоловік уві сні – сонник Фрейда Сонник Ванги – сниться чоловік, що це означає До чого сниться чоловік, як трактують цей сон…