Тільки для справжніх пані!

До чого сняться карти, сонник – карти уві сні

До чого сняться карти, сонник – карти уві сні

Зміст:

Кожна людина, побачивши уві сні гральні карти, може готуватися до якихось неймовірних подій. До чого сняться насправді карти? Вони мимоволі асоціюються з обманом, циганами, програшами в казино та іншими неприємностями. Але не все так страшно, потрібно лише вірно тлумачити сновидіння, а воно може трактуватися по-різному, і вибрати значення по душі.

Інтерпретація по соннику Міллера

До чого сниться, що людина грає в карти, причому, не на гроші, а для потіхи? Це означає, що деякі його бажання знайдуть в житті реальне втілення.

Бачити карти хворій людині означає, що він має шанс на одужання. Зовсім інша справа – грати на гроші. Азарт і жадібність не вітаються навіть уві сні, тому всякого, хто грав у карти не «на інтерес» незабаром чекають проблеми і неприємності.

Будь програш означає майбутню боротьбу зі своїм заклятим ворогом, а от виграш обіцяє проблеми з законом, але все закінчиться добре.

Що означають карти уві сні по соннику Ванги

До чого сниться, що ворожка розкладає карти? Якщо сновидець відчуває переляк, то це слід трактувати, як попередження. Вищі Сили попереджають про те, що може статися біда, а можливо, навпаки чекає смуга безтурботного щастя і неймовірного везіння.

Приснилося, що ви самі ворожили на картах комусь із своїх родичів? Наяву слід прислухатися до їхньої думки чи порад, інакше, є ризик стати заручником неприємної ситуації.

Грати уві сні в карти з власними дітьми – бути невпевненим у своєму майбутньому, а бачити, як вони грають один з одним – шанси залишитися в старості одиноким дуже великі.

Карти – значення в сучасному соннику

До чого сняться карти по сучасному соннику? Бачити себе грають в карти – до здійснення якогось вчинку, про якого пізніше доведеться гірко шкодувати. Можливо, що вами буде рухати корисливість, заздрість або банальна жадібність, але потім настане усвідомлення і каяття.

Приснилася карткова колода, в якій переважають бубни і черв’яки – до прибутку, а хрести та піки – до брехні, хвороб і неприємностей.

Обіграти уві сні свого опонента в карти – добре, бо це до купівлі або корисної придбання. Чим значиміша перемога, тим солідніше річ буде придбана.

А взагалі, будь-яка гра в карти, і навіть просто їх взяття в руки – не дуже хороший знак, адже подібні атрибути символізують собою втрату грошей і часу, причому, як наяву, так і уві сні.

Тлумачення образу з Жіночого соннику

Якщо жінці приснилося, що вона грає в карти, то в реальному житті вона зайнята тим, що постійно плете інтриги і все життя знаходиться у пошуках пригод. Не виключено, що вона закрутить роман, який не відрізнятиметься тривалістю.

До чого сниться, що один веде карткову гру? Навряд чи наяву він ставиться до вас добре, а це значить, що існуючі відносини не будуть довгими і серйозними. Приснилося, що уві сні ви грали в «підкидного дурня»? Зможете самостійно владнати свої справи.

Гральні карти з Англійської соннику

Трактування сну залежить від того, який саме грі віддався сновидець. Якщо приснилася гра в бридж, то, можливо, йому доведеться налагоджувати зв’язки з певними людьми.

До чого сниться покер? Сюжет попереджає про те, що потрібно бути обережним з грошима. Солітер сниться всякому, хто незабаром змінить коло спілкування або місце роботи.

Приснився джокер – це перша ознака того, що над сновидцем кепкують і говорять за очі про нього гидоти. Програтися в карти в пух і прах – до реальних фінансових втрат, а великий виграш – до прибутку.

Стати карткових боржником дуже погано не тільки в реальності, але й уві сні, тому слід бути обережним з кредитами, так і фінансами взагалі.

Що значить – грати або ворожити на картах

До чого сниться карткова гра? Грати з близькими людьми, значить, бути нещирим, з сторонніми, малознайомими або зовсім незнайомими громадянами – до цілій низці невдач, які будуть буквально підстерігати сплячого на кожному розі.

Приснилося, що людина грає в карти сам з собою, наприклад, розкладає якийсь пасьянс? Це говорить про те, що він за життя рідкісний невдаха.

Дівчина, ворожка уві сні на картах, скоро постане перед дилемою: кого саме з двох шанувальників їй вибрати, а зріла жінка, яка виступає в ролі ворожки, просунеться кар’єрними сходами. Чоловіка-гадателя очікують серйозні зміни в житті.

Гральні або гадальні карти уві сні. Сонник карти Таро

Якщо приснилися гадальні карти, то це вірний знак того, що не варто надто серйозно ставитися до деяких речей, адже багато чого взагалі не треба звертати уваги.

Ворожіння у сні на картах Таро говорить про те, що незабаром доведеться вирішувати якесь важливе питання, і без участі впливової людини він явно не вирішиться.

Якщо ж пригрезились звичайні гральні карти, то це явно вказує на те, що казна-звідки узялося почуття тривоги є ні що інше, як інтуїція. Внутрішній голос сновидця прямо-таки закликає його до обережності та розсудливості, до нього потрібно обов’язково прислухатися.

Колода карт уві сні — тлумачення сновидіння

До чого сниться колода карт? Спосіб попереджає про те, що майбутнє сновидця вельми туманно. Природно, що така невизначеність буде викликати відчуття душевного дискомфорту.

Роздрукувати або купувати нову колоду карт – ще гірше, бо такий сон передвіщає втрати, і не обов’язково фінансові. Не виключено, що сновидець стане жертвою обману або сфабрикувати проти нього кримінальну справу.

Карти уві сні — варіанти трактуваньДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться бити скло, сонник – бити скло у сні

Зміст: Думка сонника Міллера Інтерпретація сонника Медеї Трактування загального сонника Тлумачення образу за іншим сонникам До чого сниться бити скло віконне Що означає уві сні бити посуд Довелося бити скло…

До чого сниться бити чоловіка, сонник – бити чоловіка уві сні

Зміст: Розшифровка по соннику подружжя Зими Тлумачення по сучасному суміщеного соннику Інтерпретація за іншим сонникам Що значить бити чоловіка чужого, незнайомого, свого До чого сниться бити чоловіка по щоках, кулаком…

До чого сниться бити дитину, сонник – бити дитину уві сні

Зміст: Інтерпретація з різних сонникам До чого сниться бити свого, чужого дитини Що значить – бити дитину хлопчика або дівчинку Сталося бити дитину по попі, ременем Уві сні бити дитину…