Тільки для справжніх пані!

До чого сняться хвилі? Сонник — хвилі у сні

До чого сняться хвилі? Сонник - хвилі у сні

Зміст:

Великі хвилі сняться для емоційного підйому, енергія буде бити ключем. Постарайтеся здійснити задумані плани, і візьміть всі справи під контроль. сонники підкажуть, що ще означають хвилі.

До чого сняться хвилі по соннику Міллера

Побачивши уві сні хвилі, пророкує, що сплячого чекає важливий крок в навчанні і серйозні роздуми.

Хвилі бачити чистими – нададуть запас знань. Спостерігати в хвилини негоди хвилі темними – в реальності здійсніть непорядний вчинок.

Хвилі уві сні — сонник Фрейда

Хвилі побачити уві сні означає, що у взаєминах любовної пари виникне розлад.

Але якщо ви хочете зберегти стосунки зі своїм коханим, то ви повинні переглянути свою поведінку і зміцнити вашу зв’язок.

Що значить, наснилися хвилі — сонник Цвєткова

Хвилі – близький або нежданий шлях, круїз, емоції, великі хвилювання.

Чорні, високі хвилі під час бурі – великий скандал або до болісної хвороби.

Хвилі розбиваються об берег, не захльостуючи його, – швидко вирішити справи.

До чого сняться хвилі по соннику подружжя Зими

Хвилі у снах – відображають особисті відчуття, сприйняття сновидця.

Якщо хвилі високі, вируючі, страшні – це до застережень, зберігайте спокій, а то ваша надмірна збудливість заподіють вам непоправної шкоди, але якщо хвилі прекрасні і могутні – це знак того, що ви своєю сміливістю зумієте досягти більшого.

До чого сняться хвилі по соннику – Д. Лоффа

Сон про хвилі – означає наближення біди, вказує на те, що сновидець втратив контроль над справами та подіями. І ця втрата контролю викличе бажання почати життя з нуля.

Бачити ураганний шторм— наяву означає, що сновидець очиститись бажає в житті.

До чого бачити хвилі в соннику – від А до Я

Бачити брижі на воді – до перешкод у бізнесі, вашим цілям і у битві за успіх. Спостерігати за хвилями світлими – символ отримання небувалих знань, які в подальшому вас підтримають у житті. Хвилі мутні – передбачають прорахунок, який буде супроводжуватися невиправними результатами.

Бачите хвилі на озері або річці – до безтурботності атмосфери і впевненості в собі, хвилі моря – до подорожі. Морські вали, налітаючі на берег в момент урагану – вас охопить тривога та похмурий настрій.

Пливете по кипучим хвилях – вам вдасться приборкати дику вдачу того, хто потім буде схилятися перед вами. Занурюєтеся в воду, тонете – означає, що ви врятуєтеся від ризику. Хвиля, підняла вас, а після откинувшая – передвіщає, що партнери, яким ви надали довіру, переступлять через ваші права.

До чого сняться хвилі моря

Хвилі морські – означає, сумну ділову поїздку. Ви на березі моря, хвилі б’ються об берег – означає, що вашому організму не вистачає уваги. Пейзаж моря з лютими хвилями – у вашому житті відбудеться багато подій – і хороших, і поганих.

Якщо хвилі на морі каламутні, не вирують, а тихо накочують на берег – це треба оберігатися зробити промах, який може стати фатальним. Світлі хвилі – до радості, щастя.

Побачити хвилі небесної чистоти, а день буде сонячним – зустрінете свою долю. Дивитися на хвилі в морі – отримувати енергію, пережити великі відчуття і хвилювання.

До чого сниться велика, величезна, висока хвиля

Налітаючі величезні хвилі на берег – виникне конфліктна обставина. У цей час не будьте з колегами агресивними. Висока хвиля (і ви боїтеся її) – означає, що виникла перед вами проблему одному не вирішити. Прийміть допомогу, щоб вирішити ситуацію.

Якщо ви тікаєте від надвигающей хвилі – означає, що хтось поставив хитру пастку, хтось сильно вас недолюблює. Заміжній жінці сниться висока і велика хвиля – означає, що в сім’ї з чоловіком почнуться складні відносини, які треба деякий час «перетерпіти».

Високі хвилі сняться дівчині до заміжжя. Висока, величезна хвиля, але вона чиста і світла – означає, що в житті вас очікує благополуччя і везіння.

До чого сниться хвиля накриває уві сні

Якщо уві сні накрило хвилею, але у вас немає страху – означає, що ви впораєтеся з усіма труднощами.

Якщо вас накрило хвилею, і ви пішли до дна – можете не сподіватися на успіх.

До чого ще сняться хвиліДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться пити? Що означає, якщо ти п’єш уві сні?

Зміст: До чого сниться пити по соннику Міллера Сниться, що п’єш уві сні — сонник Фрейда Що значить приснилося що п’єш — сонник Ванги Що значить, приснилося, що п’єш по…

До чого сниться плавати? Сонник — плавати у сні

Зміст: До чого сниться плавати по соннику Міллера Сниться, що плаваєш у сні — сонник Фрейда Плавати у сні — сонник Ванги До чого сниться плавати по соннику Медеї До…

До чого сниться капуста? Що означає, якщо вам приснилася капуста?

Зміст: До чого сниться капуста в соннику Міллера, Цвєткова, міс Хассе Що значить приснилася капуста по соннику Езопа До чого сниться капуста по соннику Медеї, Англійської соннику Капуста по соннику…