Тільки для справжніх пані!

До чого сняться хмари, сонник – хмари у сні

До чого сняться хмари, сонник – хмари у сні

Зміст:

До чого сняться хмари? Розшифрувати цей образ однозначно досить складно. Адже уві сні він може з’явитися в знак нездійснених очікувань і великої радості, нових випробувань і справжнього щастя. Сонники допоможуть врахувати різні деталі і грамотно інтерпретувати бачення.

Думка сонника Міллера

Уві сні довелося бачити темні й важкі хмари? Це ознака серйозних невдач і відображення нездатності впоратися з труднощами. Якщо з них ллє дощ, то захворієте.

До чого сняться світлі, ясні і іскристі від сонця хмари? Після періоду тривог і занепаду, ви досягнете неймовірних вершин. Приснилися хмари в нічному небі, через які проглядаються зірки? Сонник гарантує незначні успіхи в справах і скромні, але регулярні радості.

Трактування сонника Д. і Н. Зими

Приснилися світлі хмари? Це відображення мрійливості і невизначеності. Постарайтеся конкретніше сформулювати те, чого бажаєте. Невеликі за розміром, але досить симпатичні хмаринки уві сні обіцяють позитивні емоції.

Бачити за хмарами сонце – до нерозуміння. Можливо, у якійсь справі утворилася плутанина, і ви ніяк не можете в ній розібратися. Зірки в подібному сюжеті символізують невміння концентруватися і збирати «волю в кулак».

Образ по соннику Деніз Лінн

До чого сняться хмари? Уві сні вони є покажчиками, які направляють по вірному шляху або підказують, де шукати відповіді. Якщо гарненько поспостерігати за ними, то виявляється, що хмари здатні набувати різну форму. Її–то сонник і рекомендує інтерпретувати.

Наснилися, чисті і красиві хмари? Це ознака душевного і творчого підйому, повного внутрішнього спокою і гармонії. Темні і навіть штормові хмаринки уві сні символізують духовний пошук. Можливо, вам справді вдасться розібратися в собі і знайти в душі щось цінне.

Розшифровка по соннику жовтого імператора

Приснилося, що ви з задоволенням спостерігали за хмарами? Сонник вважає, що ви прагнете дістатися до істини, знайти власне місце у житті і дізнатися щось недосяжне.

Якщо для того, щоб бачити хмари, вам довелося уві сні закинути голову, то ризикуєте втратити зв’язок з Космічними силами з–за неприйняття, нерозуміння або незнання.

До чого сняться хмари, які лякають уві сні своїм виглядом? Сонник впевнений, що вам чуже все духовне, а цікавить лише матеріальна сторона життя.

Рада новітнього сонника Р. Іванова

До чого сняться хмари? Вам явно дано знак: необхідно зайнятися аналізом своїх думок і вчинків. Якщо ви зробили щось недозволену, то саме час покаятися і виправити помилку. Найкраще провести цей період в регулярних медитаціях або молитвах, кому, що більше подобається.

Що означають уві сні хмари і хмари

До чого сняться хмари і хмари? Вони попереджають про далекі подорожі. Якщо хмари білі, то мандрівка або поїздка будуть приємними, якщо темні, то в шляху виникнуть труднощі та перешкоди.

Бачити, що небо уві сні повністю затягнуте хмарами – погано. Це знак того, що найближчим часом не варто вирушати в поїздку, а краще деякий час і зовсім посидіти вдома. Ви ризикуєте потрапити у нещасний випадок навіть у знайомому місці або звичній ситуації.

До чого сняться хмари і сонце

Приснилися рідкісна хмарність на сонячному небі? Чекайте запрошення на свято знатний. Трапилося бачити, що сонце просвічує через хмарну запону? Після низки бід і труднощів вам, нарешті, посміхнеться удача.

До чого сняться хмари і блискавки, виблискуючі в них? На жаль, вам потрібно приготуватися до затяжного періоду тотального невезіння. Якщо хмари раптово закривають сонце, то хтось затіяв щось мерзенне проти вас.

Уві сні сонце ясно світило крізь легкі перисті хмари? Найближчим часом все буде спокійно і добре, забудуться біди, а на зміну їм прийде справжнє щастя.

Що означають хмари білі, рожеві, чорні

Приснилися низькі чорні хмарки? Проблеми виникнуть в бізнесі і фінансах. Похмурі грозові хмари віщують хвороби. Якщо чорні хмари буквально згущуються над головою, то вам належить пережити велике горе. У цьому ж сюжеті різнокольорові і веселенькі хмари знаменують процвітання і щастя.

Легкі виключно білі хмари обіцяють уві сні світлу смугу після деяких поневірянь і тривог. Рожеві символізують мрії і ілюзорність поглядів. Якщо білі і темні хмари швидко біжать по небу, змінюючи один одного, то і в житті буде добре, то погано.

Більш того, і пишні білі хмаринки обіцяють добрі зміни, трохи затемнені, сірі знаменують похмурі думки і духовні пошуки.

Приснилися хмари під ногами, над водою

До чого сниться, що ви літаєте над хмарами? Незабаром прийдуть відмінні новини здалеку. Бачити хмари під ногами буквально означає, що ви отримаєте нову посаду або займетеся дуже цікавою справою. А от сидіти на них гірше. Це вказівка на те, що ви сповнені ілюзій, але пора повернутися на землю і жити її нудними буднями.

Довелося уві сні летіти і бачити під ногами хмари? Застосуйте свою вируючу енергію до більш конкретній справі, і ви досягнете успіху. Молодим це бачення обіцяє зростання і процвітання, для старих символізує «останній політ» і швидку смерть.

Приснилися хмари над водою? Бажане здійсниться ще не скоро, цьому перешкоджають різні фактори. Крім того хмарність над водою закликає до обережності у відносинах, як особистих, так і ділових.

У сні бачити хмари на горизонті

До чого сняться хмари на горизонті? У мріях це відображення пристрастей, які панують над сновидцем. Крім того саме невгамовні бажання не дозволять розглянути попереду більш світлі і радісні перспективи.

Якщо уві сні горизонт затягнутий низькими сірими хмарами, то ви впали в меланхолію і депресію. Якщо хмарність прозора, то незабаром перед вами відкриються неймовірні можливості. По суті, трапиться щось непередбачене, що допоможе не тільки вирішити поточні проблеми, але і влаштувати власне майбутнє.

До чого сняться хмари диму

Чорні димні хмари попереджають про небезпеку і нещастя. Якщо приснилося, що хмари диму були легкими та примарними, то щастя буде тимчасовим. Білі клуби диму уві сні знаменують неспокійний період, наповнений безпідставними переживаннями. Якщо ж в диму виблискували іскри, то настають погані зміни.

Хмари у сні – ще більше значень

До чого сняться хмари? У сні це особливо інформативні символи, за якими досить легко робити передбачення. Самим надійним союзником у цій справі буде інтуїція, але не зайвим буде знати і більш конкретні значення.

Якщо наснилося хмара у вигляді людини, тварини або якого–небудь предмета, то це вказівка на певну сферу буття. Наприклад, серце відображає любов, птах – пошук, свободу, ангел – небесну підтримку, риба – необхідність вчитися або мовчати і т. д.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться образа, сонник – образа уві сні

Зміст: По Міллеру Інтерпретація по соннику Фрейда Сонник подружжя Зими Трактування образу по соннику від А до Я До чого сниться образа і сльози Уві сні образа своя, чужа Що…

До чого сниться обман, сонник – обман у сні

Зміст: Трактування по Міллеру Інтерпретація по соннику закоханих Думка сонника подружжя Зими Тлумачення образу за загальним соннику Інтерпретація за суміщеного соннику До чого сниться обман з грошима, з квартирою Що…

До чого сниться мавпа, сонник – мавпа уві сні

Зміст: Трактування образу по соннику Міллера Думка сонника подружжя Зими Інтерпретація по соннику Езопа Трактування від сонника для всієї родини До чого сниться мавпа по соннику Деніз Лінн Приснилася маленька…