Тільки для справжніх пані!

До чого сняться губи? Сонник — губи уві сні

До чого сняться губи? Сонник - губи уві сні

Зміст:

Рот і губи пов’язані з багатьма внутрішніми органами людини. Якщо вам сняться губи, то в першу чергу варто звернути увагу на стан своїх внутрішніх органів. Емоції, які при цьому виникають, нададуть інформацію про стан організму в цілому.

У людини на верхній губі з внутрішньої сторони кінчається задньосерединний медіан, а посередині губи починається переднесерединний. Так ці два меридіана показують рух енергії в людському організмі. Отже, можна прийти до висновку, що губи є найважливішим символом нашого здоров’я або ж навпаки нездоров’я. Тлумачення цього сну можна розглядати з різних сонники.

До чого сняться губи по соннику Міллера

Губи у сні — сонник Цвєткова

До чого сняться губи – сучасний сонник

До чого сниться фарбувати губи

Якщо дівчина у своєму сні бачить нафарбовані губи — наяву це може значить те, що вона вже готова до нових романтичних зустрічей, пригод або до роману. Для чоловіків сон, в якому наснилися губи, означає приховане потяг до протилежної статі, симпатії.

Бачити уві сні, як ви вибираєте яскраву помаду, але не можете вибрати і визначиться з відповідним відтінком — символізує надмірну примхливість з вашого боку до хлопців (чоловіків). Сон, у якому ви фарбуєте губи – це до нових стосунків.

Дуже часто помада може бути символом тимчасової маски або фальшивих почуттів, до якоїсь людини. Бачити як ви комусь фарбуєте губи яскравою помадою — може також символізувати вашу нещирість наяву.

Сонник — поцілунок в губи

Бачити уві сні дітей, які цілуються — знак про те, що через деякий час буде щасливе примирення в сім’ї або задоволення від роботи. Якщо приснилося, що ви цілуєте власну маму, то це віщує досягнення успіху в підприємництві, отримання премії.

Сниться, що ви цілуєте сестру або брата — це знак міцної, тривалої дружби. Для чоловіка сон, у якому наснилися губи, може означати духовну гармонію.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться ховатися? Що значить я ховаюся або хто ховається у сні

Зміст: До чого сниться ховатися — сонник Міллера Ховатися у сні — Універсальний сонник До чого сниться ховатися — малий Велесов сонник Сонник Медеи — що означає ховатися у сні…

До чого сниться тікати? Сонник — я тікаю

Зміст: До чого сниться «я тікаю від кого-то» по соннику Міллера Сонник Ванги — тікати уві сні До чого сниться «тікати» по соннику Фрейду Езотеричний сонник, що означає втікати уві…

До чого сниться прати білизну? Сонник — прати або прання уві сні

Зміст: До чого сниться прати білизну по соннику Міллера? Сонник Ванги – прати білизну у сні До чого сниться прати або прання по соннику Фрейда? До чого сниться прати білизну…