Тільки для справжніх пані!

До чого сняться гори, сонник – гори уві сні

До чого сняться гори, сонник – гори уві сні

Зміст:

Гори уві сні символізують задуми, перспективи і одночасно докладені зусилля, можливість реалізації обраної мети, а також різні перешкоди. Сонники на деяких прикладах розкажуть, до чого сниться гірський пейзаж найчастіше.

За сонником Езопа

Приснилося, що довелося підійматися на гору? Подібним чином відбивається спроба досягти певної мети. Подальше тлумачення сну повністю залежить від того, що сталося в дорозі, чи зуміли ви потрапити на вершину та що там побачили.

До чого сниться, якщо, незважаючи на всі зусилля, ви так і не дісталися до вершини гори? Це означає, що зовнішні обставини стануть непереборною перешкодою або ж ви спочатку обрали невірний шлях, мета. Трапилося бачити гору, у якій було дві вершини? Досягнете успіху в задуманому справі з допомогою впливового заступництва.

Приснилася ріка, що тече по схилу гори? Наближається низка дрібних і незначних подій, ви даремно витратите сили, бо не відчуєте задоволення від виконаної роботи. Але сонник пророкує: незабаром таке положення завершиться. Якщо уві сні на схилах гори стояли житлові будинки, наяву вас будуть оточувати вірні друзі та надійні приятелі.

Що означає ланцюжок гір, преградившая дорогу? На шляху реалізації мети зіткнетеся з непередбаченими труднощами. Якщо гори стоять уздовж дороги, якою ви йшли у сні, то всупереч підступам недругів легко досягнете задуманого. Приснилося, що гора немов наближається до вас? Бачення означає, що обставини складуться найбільш сприятливим чином.

До чого сниться, якщо гори тремтять і рухаються? У глибині душі ви розумієте, що даремно витрачаєте сили. Довелося бачити старого коня, який ледве тягнеться вгору по горах? Сонник підозрює, що ви вкрай стомлені своєю роботою і обов’язками, тому практично впали у відчай. Цей же сюжет натякає, що до мети залишилося зовсім небагато, потрібно лише докласти зусиль.

По сучасному суміщеного соннику

До чого сняться гори? Якщо уві сні ви сприймаєте їх як нездоланну перешкоду, то наяву буквально самі ускладнюєте своє життя. Бачити гори як щось буденне і менше – куди корисніше. Сонник вважає їх попередженням про складній ситуації. Але ви зможете заздалегідь підготуватися, тому легко знайдете вихід.

Приснилося, що ледь тяглися і не змогли зійти на гору? Одноманітність і достаток роботи пригнічує, сонник радить викроїти час для відпочинку. Цей же сюжет відображає справу, яку ви навряд чи зможете довести до логічного завершення. Добре бачити, що відвідало натхнення, і ви легко піднялися на верхівку гори. Це означає, що успіх принесе несподіване рішення або ж незвичайні обставини.

До чого сняться гори, з яких відкривається неймовірної краси краєвид? У майбутньому відчувати хвилювання, але в підсумку зможете покращити добробут. Якщо вид на гори розчарував вас уві сні, то сонник не радить будувати далекосяжні плани, швидше за все, вони повністю засмутяться. Цей же образ передає невизначеність майбутнього і страх перед ним.

За сонником Деніз Лінн

До чого взагалі сняться гори? Уві сні вони асоціюються з духовним і творчим підйомом, надихаючими переживаннями. Добре бачити, що на піках гір стоять монастирі і храми. Це означає, що вам уготовано безперешкодне духовний розвиток.

Іноді гори виступають символом перешкод і перешкод. Приснилися гори? Незабаром перед вами відкриються неозорі перспективи. Рада сонника: звертайте увагу на знаки і постарайтеся не упустити свій шанс. Якщо у сні ви відчули напад паніки і зрозуміли, що не здатні підкорити гори, то наяву це виллється у невпевненість, сумніви, непотрібні коливання.

Гори уві сні символізують цілі і можливості їх досягнення. Приснилося, як йшли в гору? Подібним чином передається рух в обраному напрямку. Якщо довелося спускатися з гори, то сонник впевнений: ви явно віддаляєтеся від поставленої мети.

До чого сняться гори уві снігу, в зелені

Приснилися гори уві снігу? Зберіться з силами і без коливань рухайтеся до мети. Якщо уві сні на горах відсутня снігова шапка, то краще відмовтеся від своїх намірів, бо всі спроби виявляться марними. До чого сняться в зелені гори з лісами на схилах? Незначні проблеми явно відволікають вас від головного.

Найгірше бачити зовсім лисі гори. Це ознака випробувань і страждань. Якщо зазначений образ з’явився дівчині, то їй варто перервати відносини з людиною, який доглядає за нею в поточний момент. Цей чоловік принесе лише неприємності і розчарування.

Приснилися гори і скелі

Гірський пейзаж з голими скелями символізує користь без особливих витрат. Одночасно якщо уві сні з’явилися гори і скелі, то протягом певного часу життєвий шлях буде важким і нерівним. Приснилися круті гори і скелі без рослинності? Навколишні спробують вирішити проблеми без вашої участі і це вас образить.

До чого ще сняться гори із скелями? У негативному тлумачення сну це знак сварок і невдач, смуги невдач. Якщо ви вирішили зайнятися альпінізмом і підкорити такі гори, то шлях до щастя виявиться тернистим і непростим. Підніматися по голій прямовисній скелі також означає, що наближається період важкої праці, переживань.

Гори уві сні – інші розшифровки

Приснилися гори, видніється вдалині? Готуйтеся до відповідальної і важкій роботі, але її чітке виконання піднесе і забезпечить благополуччя. Якщо уві сні ви дісталися до вершини і виявили крутий обрив, то отримавши бажане серйозно розчаруєтеся. Крім того:

До чого сниться, якщо довелося бачити гори з непідробним захопленням? Ви обрали вірний, нехай і важкий шлях, тому заручилися підтримкою понад і удачею. Якщо довелося йти у гори без ентузіазму, то наяву добровільно оборвете зв’язку, прихильності і буквально підете від світу.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться блискавка, сонник – блискавка уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником Мандрівника За сонником закоханих За сонником XXI століття До чого сниться блискавка в небі Що означає блискавка, гроза, блискавка без грому Блискавка у сні…

До чого сниться біль, сонник – біль у сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником подружжя Зима За суміщеного сучасному соннику З англійської соннику За езотеричного соннику До чого сниться біль у животі, спині, руках, ногах, різних частинах тіла…

До чого сниться розлучилися, сонник – розлучилися уві сні

Зміст: За сонником Медеї По соннику Міллера За сонником Н. і Д. Зими За сонником жовтого імператора За сонником від А до Я За сонником Морозової До чого сниться чоловік,…