Тільки для справжніх пані!

До чого сняться гойдалки, сонник – гойдалки у сні

До чого сняться гойдалки, сонник – гойдалки у сні

Зміст:

До чого сняться гойдалки? Це символ багатогранний, не сприймає однобокого трактування. Якщо довелося побачити уві сні це нехитре пристосування, то дуже важливо запам’ятати навіть найдрібніші деталі, бо від цього залежить правильна відгадка. Як знати, може, зі сну гойдалки віщують зліт, і на голову сновидця просто звалиться справжнє щастя. А може, вони обіцяють падіння, і тоді є сенс заздалегідь «соломки підстелити»?!

До чого сняться гойдалки по соннику Міллера

На думку Густава Міллера, гойдалки уві сні – це символ мінливості, і якщо сновидець безстрашно злітає на них до небес, то це значить, що йому скоро доведеться приймати воістину доленосне рішення.

Приснилося, що гойдається на гойдалках закохана парочка? Скоро хтось з них дасть привід для ревнощів, а це значить, що напруженого розмови уникнути не вдасться.

До чого сниться, що сплячий гойдається один і відчуває при цьому захват? Це явне передчуття майбутніх любовних відносин, які будуть настільки тривалими, що майже напевно приведуть до весілля.

Чоловікові, який побачив себе у сні хитним на гойдалках, сонник не обіцяє нічого хорошого, бо панночка, вважається його дамою серця, живить почуття не до чоловіка, а до його гаманцю.

Що означають гойдалки у сні по соннику Ванги

Залежно від того, в якому вигляді постають у сні гойдалки, вони можуть бути для нього застереженням або свого роду індикатором, що відображає дійсний стан справ.

До чого зазвичай сняться гойдалки по соннику Ванги? Безтурботно гойдатися на гойдалці явно вказує на те, що сновидець знаходиться в неоднозначному становищі: з одного боку, у нього все начебто добре, але з іншого – це тільки так здається, бо всі його проблеми ретельно завуальовані, але все одно вони коли-небудь дадуть про себе знати.

Приснилося, що гойдалки сильно розгойдало і їх потрібно негайно зупинити? Значить, сновидящий просто жадає змін, тільки от саме зараз нічого міняти не потрібно, щоб не завдати собі шкоди. Упасти уві сні з гойдалок – погано. Це обіцяє реальне падіння: моральне, фінансове або «кар’єрне».

Гойдалки – думка Сучасного сонника

Якщо людині наснилися гойдалки, то він на підсвідомому рівні він шукає відповіді на питання: у чому сутність буття чи сенс життя? Звичайно, подібне пристосування сниться дуже нерішучим людям, і саме це їм дуже заважає в житті.

До чого сниться, що сновидящий сидить на гойдалці і потихеньку на них розгойдується? Це означає, що він не може зробити вибір на користь конкретної людини.

Качати власних дітей у сні на гойдалках – дуже добре, так як вони порадують батьків своїми успіхами наяву. А якщо сплячий сам сидить на гойдалці, але не гойдається на них, а обтяжений якимись думами, то скоро хтось із близьких йому піднесе неприємний сюрприз.

Інтерпретація по Життєвому соннику

Хитний уві сні на гойдалках людина – те саме витязя на роздоріжжі: є кілька варіантів рішень, але сновидець не знає, який саме з них вибрати.

До чого сняться гойдалки згідно з цим сонником? Це означає, що мимоволі доведеться задуматися, щоб уникнути серйозних помилок і обрати найбільш оптимальну модель своєї поведінки.

Сильно розгойдатися і при цьому боятися впасти – це почуття, що виникає у людей, зваливши на свої плечі тягар обов’язків. А чи не простіше вдатися до допомоги рідних, близьких і коханих, тим більше що вони в ній не відмовляють?!

Приснилося, що довелося качати дитину уві сні на гойдалках – це символ настання самого благодатного часу, може бути, на всьому життєвому шляху.

Гойдалки уві сні по соннику Лонго

На думку білого мага, кожна людина, коливається уві сні на гойдалках, просто боїться життя. Він, немов страус, постійно ховає голову в пісок, і не бажає ніяких змін, тому що нинішній стан справ цілком влаштовує.

До чого сняться гойдалки? Вони ніби закликають: вистачить уже плисти за течією, бо Доля не може постійно бути прихильною до апатичною і боягузливою особистості. Можливо, скоро станеться щось таке, з-за чого сновидінню мимоволі доведеться поворухнутися.

Трактування образу по Весняному соннику

До чого сниться гойдання на гойдалці – образ схожий амплітуді життя: то вгору, то вниз. По суті, у цьому немає нічого страшного, адже життя і складається зі злетів і падінь, і якщо сьогодні вона за щось покарала сновидця, то завтра неодмінно піднесе йому якийсь подарунок.

Дуже погано, якщо приснилося, що уві сні людина гойдається на гойдалках, і вони раптом завмирають в повітрі. Таке бачення означає, що всі зусилля будуть марними, і задуманому не судилося збутися.

До чого сниться гойдатися на гойдалці

Людина, коливається уві сні на гойдалках, просто страждає від духу протиріччя, який оселився в ньому. Щоб позбутися цього стану, потрібно володіти неймовірною силою волі, але найчастіше ситуація пускається на самоплив, що саме по собі не дуже добре, адже жити з таким «щастям» вельми непросто.

Приснилося, що гойдалки уві сні буквально злітають у небо, а сновидець відчуває при цьому неймовірний захват? Це обіцяє йому в майбутньому значні зміни в житті. Причому, події будуть змінювати один одного з такою ж частотою, як змінюються картинки в калейдоскопі.

Якщо сплячий відчуває страх при такому екстремальному розгойдуванні, то зміни все ж таки будуть, от тільки доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб « у цьому світі хоч що-то, нарешті, змінилося».

Гойдалки у сні – варіації сюжетівДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться карти, сонник – карти уві сні

Зміст: Інтерпретація по соннику Міллера Що означають карти уві сні по соннику Ванги Карти – значення в сучасному соннику Тлумачення образу з Жіночого соннику Гральні карти з Англійської соннику Що…

До чого сниться бити скло, сонник – бити скло у сні

Зміст: Думка сонника Міллера Інтерпретація сонника Медеї Трактування загального сонника Тлумачення образу за іншим сонникам До чого сниться бити скло віконне Що означає уві сні бити посуд Довелося бити скло…

До чого сниться бити чоловіка, сонник – бити чоловіка уві сні

Зміст: Розшифровка по соннику подружжя Зими Тлумачення по сучасному суміщеного соннику Інтерпретація за іншим сонникам Що значить бити чоловіка чужого, незнайомого, свого До чого сниться бити чоловіка по щоках, кулаком…