Тільки для справжніх пані!

До чого сняться годинники? Що означає бачити годинник уві сні

До чого сняться годинники? Що означає бачити годинник уві сні

Зміст:

До чого сняться годинники? Взагалі побачити уві сні години – складний символ, що вимагає чіткого аналізу ситуації у сні. Годинник уві сні можуть означати як стан здоров’я людини, так і його вік. Зі сну пісочний годинник говорять про те, що час іде, і якщо не поквапитися, то всі можливості можуть бути втрачені.

Зі сну годинник можу позначати зміни в майбутньому. Бачити уві сні чітке час (години і хвилини) – місяць і день події, яке може перевернути ваше життя.

Побачити баштовий годинник – незабаром належить дізнатися важливу і довгоочікувану новину. Чути бій баштових курантів – до змін в державі, які безпосередньо вплинуть на ваше життя.

Якщо уві сні ви розумієте, що ваші годинники поспішають – це говорить про те, що у вас залишилося мало часу для прийняття дуже важливого рішення. Чахнути на циферблат годинника – знак міцного здоров’я.

Намагатися визначити час за годинником, який не має циферблату – вас чекає серйозна небезпека. Кишенькові годинники показують, що в майбутньому ваші сімейні проблеми вирішуються, а життя налагодиться.

До чого сняться наручний годинник

Сон, у якому ви бачите наручний годинник, вважається ознакою зобов’язань, що відбуваються в реальному житті. Часто може позначати тривогу сплячого з приводу термінів виконання важливих справ. Надягати наручний годинник – нагадування про те, що необхідно правильно розподіляти свій час.

Дивитися на наручні годинники означає, що у вас присутнє сильне занепокоєння з приводу справ очікуваних у майбутньому. Можливо, це важлива зустріч, яку вам хотілося б поквапити. Якщо ж вам приснилося, що ви кудись запізнюєтеся, поглядаючи на годинник, виходить, у реальному житті у вас існують проблеми з терміном виконання покладених на вас справ. Дивитися на годинник і бачити виражену цифру «5» — у суспільстві ви видаєте себе не за того, ким є насправді.

Якщо зі сну годинник не мають стрілок, значить, очікується безтурботне проведення часу і марнування життя. Також це може означати, що сплячої людини чекають обставини, при яких він забуде про час (закоханість).

Побачити уві сні химерні годинник або годинник з дуже красивим циферблатом означає, що в житті людини відбуваються дуже цікаві моменти.

Поганим знаком вважається побачити уві сні години, які зупинилися, як правило, такий сон може говорити про чиюсь смерть. Втратити наручний годинник – до неприємностей, викликаним необдуманим вчинком.

Якщо час на циферблаті йде проти годинникової стрілки, значить, людина перебуває у вкрай скрутному становищі, з якого не може знайти вихід. Протирати уві сні годинник ганчірочкою – значить, належить провести залишок життя на чужині.

Підводити стрілки на наручних годинниках свідчить про найближчому винагороду за виконану роботу, але не варто чекати багатства, так як, швидше за все це буде просто похвала впливового людини. Заводити годинник – очікуються зміни на краще.

Сон, в якому ваш знайомий випадково залишає у вас свої наручний годинник вважається попередником довгої зв’язку з цим людиною.

Золоті годинники у сні

Сон, в якому людина бачить золоті годинники, може мати суперечливий характер. Він може передвіщати неприємні події, такі як зрада близьких людей або крадіжка улюбленої речі. Якщо золотий годинник не показують час, значить, в реальному житті людина займається непотрібними йому справами.

Побачити золоті годинники у сні може означати, що навколо людини плетуться інтриги, які можуть порушити душевний стан людини. Знайти золоті годинники – до радісної новини від близьких людей.

Деякі джерела сон, в якому людина бачить золоті годинники, тлумачать як швидке здобуття авторитету і визнання серед оточуючих. Бачити дорогі годинники – до багатства і міцному здоров’ю.

До чого сняться годинники настінні

Почути уві сні цокання настінного годинника – до екстремальної ситуації, розвитку хвороби або сумним подіям. Якщо цокання виходить від годин, які давно є несправними, значить спящему загрожують серйозні проблеми, пов’язані з матеріальним становищем або здоров’ям.

Бачити уві сні старовинні годинники є знаком, що варто поміркувати про минулому і майбутньому. Гідно прожите життя, і який слід залишиться після вас. Розглядати старовинні годинники – в майбутньому чекає розкаяння і сором за скоєні раніше вчинки.

Побачити настінні годинники, використані за призначенням, означає, що спляча людина абсолютно не цінує своє життя і час. А також такий сон передвіщає ситуацію, яка в корені може змінити ваше життя.

Заводити будильник уві сні може означати, що найближчим часом доведеться зіткнутися з несправедливими звинуваченнями, які можуть вибити з колії. Почути дзвін будильника – настав час для прийняття важливого рішення.

Настінні годинники з зозулею увазі довге життя. Годинник з маятником зазвичай символізують роботу серця. Бачити настінні електронний годинник – до суперечки з родичами або близькими друзями.

Побачити уві сні настінні годинники з виділяється цифрою «1» — через місяць чоловік, який вам небайдужий, зверне на вас увагу. Якщо на циферблаті є тільки цифра «1», це говорить про вашу егоїстичності, яка в майбутньому може позначитися на ставленні з близькими людьми.

Якщо стрілки на циферблаті викривлені – після перемоги в реальному житті настане смуга невдач, яка може затягнутися на досить довгий термін.

До чого сняться розбиті або зламані годинник

Бачити уві сні зламані або розбиті наручний годинник – передвістя проблеми, яка буде вимагати термінового вирішення. Ремонтувати годинники – в реальному житті ваші спроби зупинити неминучу ситуацію не дадуть результатів. Якщо годинник цілі, а зламаний тільки завод – це може символізувати те, що незабаром ви обдурите своє серце.

Якщо уві сні ви самостійно розбиваєте годинник, це можна вважати ознакою того, що вас чекає делікатна ситуація чи недобра звістка. Розбити скло в годиннику – знак легковажної поведінки в неприємному для сплячої людини суспільстві, яке може закінчитися непередбаченою ситуацією.

Сон, у якому фігурують зламані годинник, що говорить про те, що не треба забувати, що все змінюється і не стоїть на місці. Розбиті годинник символізують складну ситуацію, з якої в даний момент ви не можете вибратися.

Впустити годинник у сні, при цьому, не розбивши їх – чекайте успіх у вирішенні справи, яку всі вважали безнадійним.

Що означає знайти годинник уві сні

Знайти годинник у сні – до втрат і втрат. Знайти кишенькові годинники – символізують невеликі проблеми. Знайти великі настінні годинники – до проблем великого масштабу. Причиною таких проблем може стати ваша пунктуальність. Сон нагадує про те, що варто серйозніше ставитися до своїх обов’язків як професійним, так і сімейним.

Якщо жінці сниться, що вона втрачає годинник – передвісник того, що побутові неприємності можуть послужити причиною великого нещастя. Вкрасти годинник значить, що хтось намагається очорнити репутацію сплячого. Якщо уві сні у вас вкрали годинник – недоброзичливці намагаються зруйнувати ваше щастя.

До чого сниться купувати годинники

Купівля годин уві сні може вказувати на вашу надмірну безтурботність, а також невміння самостійно справлятися зі сформованими обставинами і приймати складні рішення. Також такий сон нагадує, що треба серйозніше ставитися до життя і не витрачати свій час даремно.

Сон, у якому ви купуєте годинник, може говорити про те, що вам не вистачає впевненості у власних силах. Також такий сон може тлумачитися як швидке отримання подарунка, який буде дуже цінний для вас.

Що значить якщо уві сні подарували годинник

Отримати уві сні подарунок у вигляді наручних годинників означає, що сплячого чекає нове знайомство в найближчому майбутньому. Подаровані годинник повністю символізують людини, з яким і відбувається знайомство.

Якщо годинник вам не сподобаються – значить і знайомство буде неприємним. Якщо подарунок зведе вас з розуму своєю красою – можливо в майбутньому ви зустрінете справжню любов.

Подарувати годинник у сні – до неприємностей, в любовних справах це може означати, що ви марнуєте час на людину, з яким у вас нічого не буде в майбутньому.

Якщо жінці сниться, що вона отримує в подарунок годинник з браслетом – до швидкого заміжжя. Якщо ж після отримання подарунка дівчина втрачає його – до марних надій. Якщо після втрати подарунок все ж вдається знайти – добрий знак, значить ви можете знайти вихід із ситуації будь-якого ступеня складності.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться солона риба? Що значить солона риба у сні

Зміст: Солона риба у сні — таємниці і секрети Солона риба сниться до веселого й гучного свята Прибуток, дивіденди від початої справи Сон про солоної риби — застій у справах…

До чого сниться риба чоловікові?

Зміст: Добробут, дохід, якщо чоловікові наснилася риба Чоловікові сниться риба до грошових втрат, невиправданих надій Незалежність, спроможність у професійному і соціальному плані Риба уві сні для чоловіка — любовні відносини,…

До чого сниться мило? Що означає мило бачити уві сні

Зміст: Розшифровка з дня народження До чого сниться мило по соннику ХХІ століття Приснилося мило — по Міллеру Тлумачення з різних сонникам Мило у сні — ще кілька відповідей Сьогодні…