Тільки для справжніх пані!

До чого сняться фіалки? Сонник фіалка — що значить, тлумачення фіалки уві сні

До чого сняться фіалки? Сонник фіалка - що значить, тлумачення фіалки уві сні

Зміст:

Ніжна, наче повітряна фіалка насправді виявляється не таким вже й простим і нешкідливим квіткою. Це стосується в рівній мірі як догляду за нею, так і різних вірувань та прикмет, що стосуються цього невеликого квітки.

Тлумачі снів приділяють фіалку досить багато місця і часто думки «фіалковим» снів розходяться досить значно. Але більшість з них все-таки відносить їх до жіночих сновидінь, тобто несуть інформацію саме для прекрасної половини людства. Отже.

До чого сниться фіалка – сонник Міллера

Густав Міллер вважав, що хорошим знаком для дівчини стане сон, у якому вона збирає фіалки або ж просто милується ними. Значить, незабаром вона познайомиться або з дуже впливовими людьми, яких зустріне свого судженого. На останній факт вказує і сон, у якому вона прикрашає фіалками свої волосся.

А от приймати фіалки в дар уві сні, як не дивно, виявляється попереджувальним знаком. Як мінімум це передвіщає сварку з близькими, але може обіцяти і поява в житті по-справжньому небезпечного в своєму підступність людини. Для молодої дівчини отримати в подарунок фіалки, особливо від незнайомця, означає майбутню зраду, а якщо фіалки – зів’ялі – до охолодження відносин.

Фіалка уві сні – сонник Ванги

Знаменита Ванга теж не обійшла фіалки своєю увагою. З Міллером схожість її трактувань полягає в тому, що букет фіалок, прийнятий в дар або ж, навпаки, подарований, означає появу в будинку небажаного і навіть небезпечного гостя.

Збирати фіалки – це, на думку Ванги, до великого життєвого успіху.

Продавати фіалки – до великої взаємної любові.

Сон, у якому людина займається посадкою фіалок, означає те, що він готовий до перегляду багатьох своїх життєвих позицій, причому в кращу, правильну сторону. Поливати ж фіалки означає непросту, але справедливу боротьбу за любов.

Що значить: приснилася фіалка по соннику Фрейда

Зигмунд Фрейд наполягав на тому, що найчастіше фіалки сняться як провісник цієї фізичної небезпеки. Причому стосується це саме жінок.

Чоловік, побачивши уві сні ці квіти, повинен не тільки найближчим часом постаратися захистити свою партнерку від різноманітних критичних ситуацій, але і надалі приділяти їй більше уваги, недолік в якому вона явно відчуває.

Також фіалку уві сні стають для пари провісниками недоречних сварок, які найчастіше будуть виникати з-за поганого настрою і проблем на роботі.

До чого сниться фіалка — Сонник Лонго

Лонго трактує сни про фіалках не зовсім так, як більшість сонників. В першу чергу, він бачить у цих снах не стільки пророкування про особисте життя, скільки про взаємини з людьми.

Зривати квіти означає страждати від надмірної зарозумілості. Приймати букет в дар – прислухатися до критичних зауважень і порад друзів, змінити неправильні принципи. І навпаки – неприйняття букет означає сварку і розлад, небажання приймати чужу думку.

До чого ще сняться фіалки

…Кажуть, фіалки в горщиках сняться дуже довірливим людям, але в більшості своїй такий сон є передвісником успіху і сімейного благополуччя. Бачити фіалки, квітучі взимку – до фінансових втрат….

Словом, багато трактувань і залежать вони від різних фактів. Об’єднати їх можна, мабуть, однією тезою. Фіалки часто сняться напередодні важливих подій, здатних кардинально змінити життя. І часто такі сни стають сигналом до переоцінки стосунків між близькими людьми.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сняться конвалії? Сонник — конвалії уві сні

Зміст: До чого сняться конвалії — сонник Міллера До чого сниться конвалія — сонник Лонго Конвалії наснилося у сні — великий сімейний сонник До чого сняться конвалії — сонник Фрейда…

До чого сниться тюльпан? Сонник — тюльпан уві сні

Зміст: До чого сниться тюльпан – сонник Міллера Тюльпани у сні – сонник Ванги Що значить, приснився тюльпан по соннику Фрейда До чого сняться тюльпани — сучасний сонник Що означає,…

До чого сниться гвоздика? Сонник — гвоздики уві сні

Зміст: До чого сниться гвоздика – сонник Міллера Гвоздика уві сні – сонник Ванги Що значить приснилася гвоздика по соннику Фрейда До чого знятися гвоздики по соннику Хассе Що означає,…