Тільки для справжніх пані!

До чого сняться двері, сонник – двері уві сні

До чого сняться двері, сонник – двері уві сні

Зміст:

Будь-яка двері уві сні відображає можливість реалізації цілей, задумів, планів. А також вказує на отримання новин та закликає знайти якийсь вихід, який є, але добре захований. Сонники пропонують точну розшифровку сюжету і варіанти того, до чого сниться.

По соннику Міллера

Приснилося, що увійшли в якусь двері? Наяву спроба позбутися від заздрісників і недоброзичливців виявиться марною. Єдина двері, яка гарантує в майбутньому благополуччя, щастя і єдність споріднених душ – це двері будинку, де пройшло дитинство. Але якщо ви опинилися перед нею в нічній імлі або під проливним дощем, то насправді здійсніть дурний вчинок.

Довелося бачити інших персонажів, що входить в якусь двері? Це означає, що у справах виникнуть ускладнення. Особливо несприятливим вважається тлумачення сну для політиків і фермерів. До чого сниться, що при спробі відкрити або закрити двері, вона злетіла з петель? Небезпека загрожує найближчим людям.

За сонником подружжя Зима

Приснилася двері? Уві сні вона відображає початок або, навпаки, завершення якоїсь справи, періоду. Якщо трапилося бачити двері, то в душі ви готові взятися за невідоме починання.

До чого сниться закрита двері? Сонник вважає її ознакою відмови від планів. Сюжет натякає, що ви готові зробити рішучий крок, що призведе до серйозних втрат. Уві сні довелося блукати коридорами, намагаючись відшукати потрібну двері? Настав час визначитися з пріоритетами, зосередиться на конкретному справі.

По сучасному суміщеного соннику

До чого сниться, якщо довелося відкривати двері? Наяву не вдасться сховатися від наклепників і заздрісників. Але якщо привиділася двері отчого дому, то чекайте процвітання і достатку.

Якщо жінці приснилося, що вона відкриває вхідні двері з вулиці в сильний дощ, то сонник впевнений: в реалі вона зробить легковажний вчинок. Чоловікові бачити зазначений сюжет означає, що його чекає розорення або ж несподіване романтичне побачення.

Приснилося, що інші персонажі входять у двері? Справи наяву зайдуть у глухий кут. Це сновидіння є найгіршим прогнозом для політиків і землеробів. Але для письменника це ознака того, що його твір знайде грандіозний успіх.

Що означає, якщо ви намагалися закрити двері, а вона злетіла з петель? Людина, що послідував вашій пораді, вляпається в неприємності. Якщо уві сні вдалося полагодити двері, а вона знову зірвалася, то знайомі опиняться в біді, але ви не зможете допомогти їм.

За дворянського соннику Н. Гришина

До чого сняться двері? Відкривати її до розкоші або непомірних витрат. Одночасно сюжет вказує на вихід із складної ситуації або спокушання. Бачити відкриті двері у власному будинку можна до невпевненості, поганим передчуттям або обману одного. Приснилося, що двері відкривається сама собою, та ще скрипить при цьому? Вам загрожує реальна небезпека. Крім того, сонник вважає це ознакою нечистої совісті.

Що означає, якщо довелося замикати двері у сні? Щоб вистояти в складному випробуванні, належить проявити справжню мужність. Якщо привиділася чужа закрита двері, то насправді відвернутися близькі люди або опинитеся непроханих гостей в чужому домі. До чого сниться, якщо довелося зламувати якусь двері? Це вірна ознака подолання перешкод. Бачити дуже дорогу, багато декоровану двері можна до мріями про незбутнє.

Якщо уві сні виявили у власному будинку мініатюрну дверцята, то сонник вважає, що ви намагаєтеся приховати від оточуючих якусь особисту таємницю. Приснилося, що через маленькі двері проходять дивні істоти? Це ваші власні вади і погані думки. До чого сниться, що в двері стукають? Наближається вікопомна подія або ж займетеся важливою справою. Дзвінок у двері символізує в мріях погані вісті.

До чого сняться двері, входити в неї

Якщо уві сні довелося входити в двері, то насправді не вийде позбутися нав’язливих людей або неприємних відвідувачів. Це ж бачення обіцяє початок нового життєвого етапу, справи.

Приснилося, що сталося входити в двері рідного дому? Очікуйте щасливого і безхмарного періоду. Бачити, як двері входять і виходять інші, означає, що доведеться докласти чимало зусиль, щоб розібратися в старих проблеми.

Приснилася закрита двері

Якщо уві сні ви виявилися перед закритими дверима в негоду, то в реалі здійсніть безглуздий вчинок і поведете себе як нетямущий дитина. Приснилася закрита двері і марні спроби її відкрити? Це явне вказівку на якийсь заборона, неможливість досягти мети, непереборне в поточний момент перешкоду.

До чого сниться, якщо примудрилися дивитися у вічко на сходовий майданчик? Прийдешні неприємності доведуть вас до нервового зриву. Це також ознака таємного втручання в чужі справи, життя.

Що значить: у сні двері закривати

Взагалі, закривання і відкривання дверей уві сні відображає поточні можливості сновидця. Якщо жінці сталося закривати двері на ключ, то незабаром вона вийде заміж, якщо просто прикривати, то зустріне нового шанувальника.

До чого сниться, якщо довелося закривати двері ще? У сні це ознака розчарувань і перешкод, бажання розірвати якісь відносини, сховатися від світу. Якщо в процесі двері злетіла з петель і впала, то ви або знайомі в великій небезпеці.

До чого уві сні відкривати двері, відкрита

У нічних мареннях відкривати двері означає бажання взяти участь у якійсь справі, зав’язати романтичні відносини. Відкривання дверей символізує спробу усунути перешкоди, що розділяють сновидця і мета, інших людей, а також бажання дізнатися правду.

Приснилася відчинені двері? Наяву отримаєте щедру нагороду, турботу, вам нададуть привітний прийом, повагу, шану. Одночасно образ є символом пастки, в яку вас намагаються заманити. До чого сниться, що двері відчинилися сама собою? Без проблем впораєтеся зі складною ситуацією, зустрінете доброзичливих людей.

В ночі спроба відкрити двері, яка не відкривається, закрити, не закривається

Приснилося, що намагалися закрити двері, а вона не закривалася? Бажане не виповниться. Аналогічне тлумачення сну, при спробі відкрити двері, яка не відкривається. До чого сниться, якщо виявили, що за дивній причині можете відкрити чи закрити двері?

У сні це відображення внутрішнього страху, який не дозволяє досягти бажаного, прийняти рішення. Що значить, якщо у сні інший персонаж допомагає відкрити чи закрити двері? Ця людина надасть посильну допомогу або ж, навпаки, буде всіляко перешкоджати і в реальному світі.

Що означає, шукати двері уві сні

Приснилося, як бродили по величезному будинку і намагалися знайти двері, щоб вийти? Наяву зіткнетеся з заплутаною ситуацією, непереборною перешкодою, важким вибором. Шукати і не знаходити двері у власному будинку можна до зволікання у справах або вимушеної затримки перед дорогою. Для хворого сновидця це ознака затяжної недуги.

Якщо уві сні ви виявилися в замкненій кімнаті, то наяву потрапите в життєвий тупик. Шукати двері уві сні буквально означає пошук в реальному світі, можливо, духовний. Якщо приснилося, що відкрилася маленька дверцята, то дізнаєтеся чужу таємницю або вступите в романтичний зв’язок.

Двері у сні – інші розшифровки

При тлумаченні сну необхідно врахувати максимальну кількість нюансів сюжету, особливості двері, особиста поведінка.

Якщо приснилися обертові двері, то ви боїтеся власного майбутнього, бажаєте повернутися назад, щось змінити. Одночасно це вказівка на можливу участь у ризикованої авантюри.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться бик, сонник – бик уві сні

Зміст: По соннику Міллера За сонником подружжя Зими За сонником від А до Я За сонником Деніз Лінн До чого сниться, якщо бик забодал, буцає Що означає, якщо бик нападає,…

До чого сниться – одягати, сонник – одягати уві сні

Зміст: За сонником для стерви За сонником від А до Я До чого сниться одягати взуття свою, чужу, брудний, чистий, нову-стару Уві сні одягати одяг свою, чужу, брудний, чистий, нову-стару…

До чого сниться – просити, сонник – просити у сні

Зміст: За езотеричного соннику За сонником подружжя Зима За сонником від А до Я По соннику Міллера До чого уві сні просити про допомогу В ночі сталося просити про прощення…