Тільки для справжніх пані!

До чого сняться довге волосся? Сонник довге волосся

До чого сняться довге волосся? Сонник довге волосся

Зміст:

До чого сняться довге волосся? Уві сні вони можуть асоціюватися з життєвою силою і прибутком, обіцяти дорогу або тривалі відносини. Щоб дізнатися точну розшифровку, звернемося до різних сонникам.

Сонник Ванги

Сни, в яких сняться волосся, символізують спокій, душевну теплоту і гармонію. Якщо вам сниться, що у вас дуже коротке волосся після стрижки — це означає, що ви можете збитися з правильного шляху. Підмітати состриженний волосся — до розкриття таємниці або загадкового секрету.

Пишні, довгі волосся позначають духовний ріст. Дуже заплутані волосся символізують недовіра до людей. Вам пора навчитися довіряти їм. Вплітати волосся в косу — провісник тривалої подорожі.

Сонник Фрейда

Уві сні всі дії з волоссям у будь-якому випадку пов’язані з сексуальністю людини і його статевими органами. Довге волосся символізують замкнутість і невпевненість в собі.

Дуже короткі волосся або відсутність їх на голові сняться, навпаки, до відсутності комплексів і сильну розбещеність в сексуальному плані. Сон, у якому ви розчісуєте свої довге волосся — знак жалю про втрачені випадках і можливостях.

Сонник Езопа

По тлумаченню Езопа, волосся — це досить многозначащий символ, він уособлює мудрість, розсудливість і життєві сили. Мати уві сні довгі та розкішні волосся — до міцному здоров’ю. Розчісувати своє волосся означає приводити свої думки, справи і вчинки в порядок. Зістригати волосся — до великих збитків, нещастя і навмисне наклеп.

Якщо вам приснилася дівчина, у якої волосся весь час зростають — цей знак говорить про те, що у вас є нездійсненна мрія. До того ж цей сон може бути попередженням про те, що незабаром вас чекає зустріч з малоумним і нерозумним людиною.

Якщо у вас кучеряве волосся, такий сон віщує добрі зміни у житті. Побачити уві сні дівчинку, якій заплітають коси на довгому волоссі — ознака того, що ви хочете бути корисним і потрібним оточуючим. У звичайному житті ви не живете одним днем, для вас важливим пунктом є серйозні плани на майбутнє.

Сонник Нострадамуса

Бачити уві сні волосся — хороша ознака. Але це відноситься тільки до тих снів, в яких волосся доглянуті, красиві і мають здоровий вигляд. Якщо ж навпаки, вони заплутані і мають поблеклий вид — чекайте безліч невдач і сварок.

Рівні, зачесане волосся символізують вірну дружбу. Довге волосся — до вигідною прибутку. Приснився підвищена волосатість на тілі свідчить про матеріальне благополуччя і про міцне здоров’я.

Якщо уві сні у вас сильно випадає волосся, чекайте незабаром фінансову втрату у вигляді програшу або пограбування. Якщо сниться, що розчісуючи волосся ви зламали гребінець, то такий сон обіцяє одні неприємності.

Сонник Лоффа

Бачити на своїй голові сивину — знак всебічності і мудрості. Довге волосся сняться до проблем зі здоров’ям. Розчісуватися або робити укладку уві сні — знак швидкого одужання.

Якщо вам сниться, що ви доглядаєте за своїм волоссям, то це означає, що ви занадто багато часу проводите на роботі і не приділяєте належної уваги своїм близьким і рідним. Обстригати свої красиві волосся і при цьому відчувати жалість — до серйозних сварок.

Сонник Цвєткова

Розпущене довге волосся сняться до подорожі і далекій дорозі. Сиве волосся — до незначних клопотів. Розчісуватися у сні — до грандіозних змін у житті. Заплітати косу — долати бар’єр з перешкодами. Облисіння сниться до втрати одного з — за зради з його боку або зради.

Сонник Міллера

Розчісувати уві сні власні пишне волосся — ознака легковажності у своїх вчинках, про які пізніше доведеться каятися.

Чорні, білі, світлі довге волосся у сні

Якщо жінці сниться, що в неї на голові темні і світлі волосся одночасно, то по соннику Міллера потрібно бути обережною у своєму майбутньому виборі. Чорні кучері означають, що ви можете потрапити в чарівну любовну пастку.

Якщо під час сну ви побачили дівчину зі світлим волоссям — це знак того, що ваш коханий не гідний вас. Білі волосся — до хороших новин і приємних зустрічей. Золотисте волосся — провісник глибокої вірності вашого коханого. Каштанові локони — невдачі, пов’язані з роботою. Рудий колір волосся обіцяє грандіозні зміни у відносинах з коханим.

Занадто короткі волосся сняться до нестримного марнотратства. Не допускайте, щоб утриматися від передбаченого нещастя. Якщо уві сні у вас була неймовірно красива зачіска, значить фортуна на вашому боці, а також вас очікують приємні і цікаві зміни.

Густі, гарні довгі волосся на голові — тлумачення сну

Якщо вам приснилося, що ви маєте густі, красиві і довгі волосся на голові — це означає, що попереду вас чекає успіх, добробут і виконання всього задуманого. Якщо жінці сниться, що її волосся у сні довше, ніж наяву — такий сон обіцяє неймовірне багатство, легку життя і процвітання.

Сон, у якому дівчині сняться довгі, доглянуті і здорові волосся, віщують їй поява вірного і чесного одного. Якщо ж чоловікові сниться сон, в якому він бачить жінку з довгими і блискучим волоссям — це провісник сильного обману.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться дитина хлопчик? Дитина хлопчик у сні

Зміст: До чого сниться маленька дитина хлопчик? До чого сниться народження дитини хлопчика? Вагітній сниться дитина хлопчик — до чого це? До чого сниться дитина хлопчик по соннику Міллера? Тлумачення…

До чого сниться обручка? Сонник обручка

Зміст: До чого сниться обручка по соннику Міллера Сонник Ванги — обручка Обручка по соннику Фрейда Кільце по соннику Нострадамуса Сонник Езопа — обручка Обручка з Жіночого соннику До чого…

До чого сняться діти? Сонник — діти

Зміст: До чого сняться діти по соннику Міллера? До чого приснилися діти по соннику Ванги? Бачити дітей у сні — що це значить, до чого сниться? До чого сняться діти,…