Тільки для справжніх пані!

До чого сняться діти? Сонник — діти

До чого сняться діти? Сонник - діти

Зміст:

Сновидіння, в яких ви бачите дітей, не завжди можуть бути пророчими. Слід звернути увагу на контекст сну, який має важливе значення. Розібратися до чого сняться діти допоможуть тлумачення в різних сонники.

До чого сняться діти по соннику Міллера?

Побачити уві сні гарних дітей – це означає, що вас чекає щастя, благо і процвітання. Якщо мама побачила сон, у якому її дитина захворів, то у малюка завжди буде гарне здоров’я, але, можливо, її стануть турбувати інші маленькі негаразди, що стосуються дитини.

А якщо уві сні власний малюк був дуже хворий або мертвий, то слід турбуватися, так як наяву щось серйозно загрожує його благополуччю. Сон, у якому був мертвий дитина, незабаром принесе хвилювання і розчарування.

У вашому сні діти працюють або навчаються – значить у вашому житті буде панувати мир і добробут. Якщо діти сумують або плачуть, то вас наздоженуть тривожні передчуття, неприємності, можливо, ваші уявні друзі проявлять злобу і підступність. Сон про те, як ви возитеся і граєте з дітьми, означає досягнення заповітної мети в любовних і комерційних справах.

До чого приснилися діти по соннику Ванги?

Якщо вам приснилося багато діток – це означає, що вам доведеться витратити багато сил і часу на маленькі проблеми, яких у вас з’явиться велика кількість. Такий сон може пророкувати і збільшення рівня народжуваності у світі. Бачити себе маленькою дитиною уві сні – означає, що ваше дитяче поведінку і витівки не просто абсолютно недоречні, але і кривдять людей, що оточують вас.

Якщо у вашому сні діти плакали, то планеті загрожує небезпека. Має прийти час, коли чоловіки вирушають на війну, жінки стануть займатися неженскими справами, а діти насправді почнуть багато плакати. Сновидінню таке бачення може пророкувати горі, що йде від його ж дітей або нащадків найближчих родичів.

Сон, у якому ви бачили дітей-інвалідів, свідчить, що ваші погані звички шкодять не тільки вашому здоров’ю, але і самопочуття людей, що оточують вас. У деяких випадках цей сон пророкує екологічну катастрофу планетарного масштабу.

Власні діти, що з’явилися у вашому сновидінні, — це попередження, щоб ви стали уважніше, будуючи відносини з вашою родиною. Швидше всього, що ваші слова або дії їх сильно ображають.

Поганим сном вважається пошук діток – це означає, що потік дрібних проблем ускладнить чи зробить неможливим вихід з цієї важкої ситуації. Грати уві сні з дітьми – означає, що ви шукаєте роботу по душі. Однак вам доведеться провести на нелюбимій роботі ще трохи часу.

Бачити дітей у сні — що це значить, до чого сниться?

Якщо уві сні ви граєте з дітьми – це говорить, що ви зайняті пошуком роботи, яка буде приносити вам теперешній задоволення, проте поки ви все ще виконуєте обтяжливі обов’язки.

Вам приснилося багато діток – значить у вас з’явиться велика кількість турбот, віднімають достатньо часу і сил. Сон, у якому ви даєте малюку їсти, призведе до втрат, а годування грудьми віщує погіршення здоров’я та інших клопоти.

Ви станете жити в достатку і у вас почнеться період везіння, якщо вам приснився немовля. Однак, якщо він плаче, то ваші надії не будуть виправдані, а зусилля залишаться безрезультатними. Неживої немовля — до серйозних засмученням.

Сновидіння, в якому ви купаете дітей, обіцяє поліпшення самопочуття, а цілувати малюків – означає досягти гармонії з самим собою і світом, що оточує вас. Якщо дитина з вашого сну мав особливі потреби – це сигнал про те, що ваші необдумані дії приносять шкоди і вам, і оточуючим.

Народити дитину – до багатства, а якщо дитина не здоровий – це означає те, що ви повинні стати стриманіше і виправляти свої недоліки. Якщо ви відмовилися від нього, то, можливо, в житті ви не зовсім правильно робите зі своєю дитиною і відмовляєте почуття його власної гідності.

Бачити розумово неповноцінних дітей – означає, що наяву вас очікують зміни до гіршого. Сновидіння, в якому ви позбавили життя, пророкує вам щастя. Участь в пошуку дітей говорить про те, що ви заплуталися в своїх проблемах і не можете прийняти правильне рішення. Якщо у сні ви бачили себе дитиною – це віщує несприятливі події.

До чого сняться діти, на думку Фрейда?

За теорією Фрейда, побачити уві сні дітей вважається відображенням стану статевих органів і вашій сексуального життя. Турбота про дитині свідчить про відмінний функціонування статевої системи і стабільних відносинах.

Сон, у якому малюк плаче, символізує вашу чуттєву, сексуальну натуру і вміння отримувати повне задоволення від інтимної близькості. Якщо ви караєте дітей уві сні – це знак того, що ви незадоволені сексуально або схильні до самозадоволення.

До чого приснилися діти по соннику Нострадамуса?

У розумінні Нострадамуса, діти є символом майбутнього Землі. Якщо у сні ви бачили діток без будь-яких частин тіла або хворих — це попередження про небезпеку, яка пов’язана з глобальним забрудненням атмосфери, а брудні малюки символізують ймовірну загрозу планетарного масштабу. Дитина, що вбиває змію уві сні, дає надію на запобігання ядерної катастрофи і на спасіння людства.

Сновидіння, в якому ви бачите сміється, здорового малюка, вважається сприятливим знаком, пророчащим зміни в кращу сторону. Пошук дитини означає спроби знайти втрачене щастя. Якщо вам приснився плаче малюк – це символ майбутніх дрібних неприємностей. А знову повірити в себе і знайти надію допоможе сон, в якому ви тримаєте на руках немовля.

Бачити уві сні дітей по соннику Лоффа

У розумінні Лоффа, бачити дітей уві сні – це відображення власного «Я», ваших щирих почуттів та думок. Грати з дітьми означає проектування бажань. Немає однозначних тлумачень таких снів, тому необхідно проаналізувати ситуацію і зрозуміти, що ви насправді бажаєте.

Сон, у якому ви бачили себе в ролі батька, означає, що ви відчуваєте необхідність про когось піклуватися. Якщо вам приснилося власне дитинство – це можна трактувати як пошук захисту, опори, бажання сховатися, відчути турботу близьких, якої вам, мабуть, не вистачає.

До чого приснилися діти з езотеричного соннику?

Сон, у якому присутні діти, тлумачиться езотеричним сонником, як символ добра і доброго ставлення людей. Бачити уві сні своїх дітей, яких ще немає – значить дуже вдалий захід.

До чого сняться діти з англійської соннику?

Якщо заміжній жінці приснилося, що вона народила дитину, — це значить, що вона незабаром завагітніє і на світ з’явиться здорова дитина, а також вона вилікується від всіх хвороб і нездужань.

Сон, у якому були зовсім маленькі дітки, передвіщає їй абсолютно нове стан душі і тіла. Добропорядність самотньої дами може незабаром опинитися в небезпеці, якщо вона побачила уві сні, що у неї з’явився малюк.

Сон про смерть власного чада не повинен вас лякати, так як він тлумачиться навпаки, а саме, що дитина видужає і вилікуватися від недуги. Сон, у якому ви бачили себе маленьким, не вважається добрим. Але якщо вам приснилося власне дитинство, тоді в залицяннях, шлюб, торгівлі та робочих питаннях удача буде на вашому боці.

Сняться діти за китайським соннику Чжоу-гуна

Сон, у якому ви обіймали доньку чи сина, пророкує суперечку. Бачити смерть власного сина віщує словесну сварку. Якщо вам приснився свій новонароджена дитина – це до великого щастя. Побачити уві сні поклоніння дітей батькам або шлюбну церемонію обіцяє нещастя.

Бачити дітей у сні по трактуванні Хассе

Сон, у якому діти щасливі, обіцяє матеріальне благополуччя або отримання прибутку незабаром. Якщо ви убаюкиваете малюка уві сні – це означає наближення радості, а от бити малюка вважається ознакою насуваються сімейних проблем.

Задоволення і веселощі віщує сон, в якому діти грають, а велика кількість діток свідчить про безпідставні переживання, клопоти і тривоги. Якщо уві сні малюк впав, значить, вас чекають перешкоди на шляху до вашої майбутньої мети.

До чого приснилися діти по соннику Лонго?

На думку Юрія Лонго, сновидіння про дітей є ознакою успіху і радості в найближчому майбутньому. Сон, у якому діти веселяться, віщує знайомство або прибуття нежданих гостей в недалекому майбутньому.

Якщо уві сні ви укачиваете плаче немовля, таке бачення попереджає, що вас намагаються обдурити, а ви вірите в брехливі обіцянки. Якщо вагітна жінка побачила уві сні на плечах хлопчика, значить, син з’явиться на світ, а якщо дівчинку – відповідно, буде донька.

Натовп дітей пророкує приємні клопоти або швидку прибуток. Сон, у якому ви годуєте грудьми, говорить про хороше здоров’я, а якщо ви бачили невгамовного малюка, то наяву вам необхідний моральний і фізичний відпочинок.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться померлий чоловік? Сонник — покійний чоловік

Зміст: Померлий чоловік уві сні — сонник Міллера Сонник Ванги — до чого сниться померлий чоловік Сонник Фрейда Померлий чоловік — сонник Хассе Покійний чоловік — сонник Лонго Сонник Нострадамуса…

До чого сниться стригти волосся? Сонник — підстригати волосся, стригтися

Зміст: До чого стригти волосся по соннику Міллера Підстригати волосся — сонник Фрейда До чого сниться обрізати волосся по соннику Ванги? Стрижка волосся — сонник Нострадамуса Сонник Лоффа — до…

До чого сниться немовля? Немовля уві сні

Зміст: Немовля по соннику Езопа Сонник Міллера — немовля Сон про грудному дитині по Відичному соннику Жіночий сонник До чого сниться немовля за Місячним соннику Грудничок символізує щастя і благополуччя….