Тільки для справжніх пані!

До чого сняться чоботи? Що означають чоботи уві сні

До чого сняться чоботи? Що означають чоботи уві сні

Зміст:

Часто ми можемо побачити у сні все, що завгодно. Це можуть бути люди. Нам сняться родичі, друзі, давно померлі обличчя. У світі сну ми можемо побачити і різних тварин. А деколи нам і зовсім можуть наснитися якісь неживі предмети.

Загальне тлумачення

І якщо снів, у яких перед нами постають живі істоти, ми надаємо особливого значення, то, побачивши в сновидінні, наприклад, чоботи, часто не звертаємо на це особливої уваги. А адже такі сни про що нам можуть розповісти і навіть застерегти від вчинення необдуманих дій. Як ви напевно здогадалися, мова піде про те, до чого нам сняться чоботи.

В загальному розумінні сон, в якому присутні чоботи, свідчить про те, що в житті людини настає низка змін. А ось наскільки вдалими чи невдалими стануть ці зміни, залежить від того, які саме чоботи людині наснилися.

Що означають старі, чужі чоботи

Так, наприклад, старі, поношені і рвані чоботи уві сні не обіцяють людині нічого хорошого. Це можуть бути бідність, невдачі і обман з боку інших людей. Якщо уві сні людина носить чужі чоботи, то і в реальному житті йому доведеться тягати на собі чужі проблеми і турботи.

А якщо уві сні людина відчуває дискомфорт від того, що чобіт натирає ногу, то такий сон служить сигналом того, що в житті варто звернути увагу і переосмислити події, що відбуваються. Викинути чоботи уві сні вважається самим поганим знаком.

До чого сняться нові чоботи

Більшість сонників тлумачать сни, в яких ми бачимо нові чоботи, як хороший знак. Бачити уві сні нові чоботи означає успіх у всіх починаннях і справах. Причому такий успіх торкнеться не тільки матеріальний бік справ, але і торкнеться ваших відносин з родичами і друзями.

Нові чоботи уві сні можуть означати те, що вас незабаром чекає подарунок або нова покупка. Однак не всі сонники однозначно трактують такі сни. Так, наприклад, Східний жіночий сонник вказує на те, що побачити уві сні нові чоботи означає будь-які зміни в житті, як хороші, так і не дуже.

Гумові чоботи уві сні

Багато сонники кажуть про те, що сновидіння, в яких людина бачить або одягає дитячі, чоловічі або жіночі гумові чоботи, застерігають його від нових сумнівних знайомств. Такий сон свідчить про те, що людина особливо вразливий перед лицем небезпеки, яка виходить від недоброзичливців, і йому варто бути більш обережним у спілкуванні з новими знайомими.

До чого сняться чорні чоботи

Сни, в яких людині сняться чорні чоботи, трактуються по-різному. Багато залежить від того, кому вони наснилися. Для чоловіка такий сон не обіцяє нічого приємного, так як вважається, що якщо йому наснилися чорні чоботи, то його майбутня сімейне життя не складеться. Жінці такий сон пророкує клопоти по будинку і турботу про дітей.

Молодій дівчині сон, у якому вона бачить чорні чоботи, може передбачити зустріч з чоловіком. Важливою деталлю успіху такої зустрічі є те, який з вигляду чобіт їй приснився. Якщо він красивий і хороший за якістю, то і чоловік зустрінеться красивий, добрий і порядний.

Надіти на себе чорні чоботи уві сні може означати те, що в реальному житті людини чекає постійне сопутствие удачі і успіху у всіх починаннях. Чорні чоботи уві сні можуть посприяти і того, що наяву людина з головою порине у спогади про минуле.

Деякі сонники з повною протилежністю стверджують, що бачити уві сні чорні чоботи означає неминучість якої-небудь невдачі.

Білі чоботи уві сні

Сон про білих чоботях, як правило, приносить удачу в бізнесі. Досить часто такий сон стає провісником якої-небудь тривалої поїздки. На відміну від снів, де людині сняться гарні чорні чоботи, сни, де він бачить гарні й добротні білі чоботи, застерігають його від зайвих витрат та кидання грошей на вітер.

Білі чоботи, побачені уві сні, обіцяють жінкам велику увагу з боку протилежної статі. А якщо такі чоботи ще й мають високу халяву, то жінку чекає бурхливий секс. Такої думки дотримуються різні любовні та еротичні сонники.

Чоловік, побачивши уві сні білі чоботи, може розраховувати на зустріч з красивою дівчиною, яка стане його дружиною. Білі чоботи уві сні в ряді сонників трактуються як ознака загального успіху в справах.

Червоні чоботи уві сні

Червоні чоботи уві сні є свого роду символом бажань і амбіцій. Людина, побачивши уві сні яскраві червоні чоботи, явно мріє про щось далеке і часто нездійсненною.

Червоний колір чобіт свідчить про наявність у людини в реальному житті будь-яких переживань, хвилювань і роздратування. А ось людям у віці такі сни віщують турботи про дітей і спогади про роки молодості.

Деякі сонники вказують на те, що чоботи червоного кольору уві сні обіцяють людині можливий кар’єрний ріст. Інша частина сонників трактує червоні чоботи уві сні як високу ймовірність вплутатися в якісь темні справи.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться килим? Що означає килим у сні

Зміст: Приснився новий, старий килим До чого уві сні лежати, ходити по килиму До чого сниться килим чистити, вибивати Наснилося — купувати, продавати, ткати килим Що значить: розстелити килим Розшифровка…

До чого сниться светр? Що означає светр уві сні

Зміст: Загальна розшифровка Наснилося — приміряти светр Уві сні в’язати светр До чого купувати светр Ви прокинулися з відчуттям тепла і затишку і добре пам’ятаєте, що воно пов’язане з самим…

До чого сниться футболка? Що означає футболка уві сні

Зміст: До чого уві сні купувати футболку Приснилася брудна футболка Уві сні носити футболку Побачили уві сні футболку? Задумайтеся: чи не надто ви запрацювалися останнім часом? Дійсно, такий сон може…